|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bradavice na podplatih
24.7.2010 19:57:11   
mlinar
Hčerka stara 8 let ima bradavice na podplatih pa me zanima kako se da to odstraniti .Zdravnica mi je omenila da se da to zamrzniti kakšen je postopek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:05:28   
Hope2
Naš 20 mesečnik je dobil bradavice na podplatu. Sva bila pri pediatrinju, predlagala nama je kaka naravna zelišča ali pa v lekarni Tekočino za bradavice. Ker nisem vedela kaj mu naj od naravnega mažem, sem kupila to tekočino, mazala in je v parih dneh vse odpadlo. Ko sem na netu brskala informacije, kako se jih rešiti, sem naletela, da so ta zmrzovanja, laserji.... ful boleči, tak da sem rajeb probala to tekočino, ki prav nič ne boli. 

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:06:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Naš 20 mesečnik je dobil bradavice na podplatu. Sva bila pri pediatrinju, predlagala nama je kaka naravna zelišča ali pa v lekarni Tekočino za bradavice. Ker nisem vedela kaj mu naj od naravnega mažem, sem kupila to tekočino, mazala in je v parih dneh vse odpadlo. Ko sem na netu brskala informacije, kako se jih rešiti, sem naletela, da so ta zmrzovanja, laserji.... ful boleči, tak da sem rajeb probala to tekočino, ki prav nič ne boli. 


ja, ta tekočina dela. to je taka, ala jod model, a ne. s tem sem si jih jaz odpravila.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:09:15   
**Tinkara78**
Mi smo včeraj probali zamrzovanje. Ne bi več ponovila. Ima pa hčerka tri male bradavice na gležnju.

Bomo pa probali še s to tekočino. Lahko prosim za ime. Ali je prav Tekočina za bradavice? Hvala.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 24.7.2010 20:10:33 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:13:10   
Anonimen
KRVAVI MLEČNIK..

Rumena rastlinca, ponavadi raste ob pločnikih, pri cesti.. ko zlomiš steblo, more priteči ven rumena tekočina. Namažeš na bradavico vsak dan po dvakrat, ne sme priti v stik z USTI, je strupena! Včaish so jo prodajali v lekarni, zaradi toksičnosti so jo dali ven. Prav tako sem dala skozi tudi tekoči dušik, ampak se s krvavim mlečnikom ne more primerjat. Uporabo krvavega mlečnika mi je svetoval moj pokojni deda in imel je prav, od svojega 12 leta se mi nikoli niso več pojavile.user posted image


(odgovor članu mlinar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:14:16   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: mamai

KRVAVI MLEČNIK..

Rumena rastlinca, ponavadi raste ob pločnikih, pri cesti.. ko zlomiš steblo, more priteči ven rumena tekočina. Namažeš na bradavico vsak dan po dvakrat, ne sme priti v stik z USTI, je strupena! Včaish so jo prodajali v lekarni, zaradi toksičnosti so jo dali ven. Prav tako sem dala skozi tudi tekoči dušik, ampak se s krvavim mlečnikom ne more primerjat. Uporabo krvavega mlečnika mi je svetoval moj pokojni deda in imel je prav, od svojega 12 leta se mi nikoli niso več pojavile.user posted image




Sem ga danes že gledala na slikah. Pa sploh ne vem kam ga naj grem iskat. Sploh se pa bojim, da ga bom zamenjala s čim drugim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:15:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: mamai

KRVAVI MLEČNIK..

Rumena rastlinca, ponavadi raste ob pločnikih, pri cesti.. ko zlomiš steblo, more priteči ven rumena tekočina. Namažeš na bradavico vsak dan po dvakrat, ne sme priti v stik z USTI, je strupena! Včaish so jo prodajali v lekarni, zaradi toksičnosti so jo dali ven. Prav tako sem dala skozi tudi tekoči dušik, ampak se s krvavim mlečnikom ne more primerjat. Uporabo krvavega mlečnika mi je svetoval moj pokojni deda in imel je prav, od svojega 12 leta se mi nikoli niso več pojavile.user posted image




Sem ga danes že gledala na slikah. Pa sploh ne vem kam ga naj grem iskat. Sploh se pa bojim, da ga bom zamenjala s čim drugim.



ja,tudi to, toraste vbistvu vsepovsod, jaz gaimamokoli hiše, samo ganiesmuporabljala,mogoče kdaj drugič.  UNemu iz lekarne se pa reče Sakol.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:16:57   
Anonimen
Edina rastlina menda, ki ima rumeni sok, je krvavi mlečnik. Menda.. no nisem 100%. Raste ob pločniku...cestah, ob obrobju...

http://www.google.si/search?hl=sl&q=krvavi+mlečnik&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:17:42   
Volga
ja, ja, ful oranžen mleček priteče, ko jo prelomiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 20:18:44   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: mamai

KRVAVI MLEČNIK..

Rumena rastlinca, ponavadi raste ob pločnikih, pri cesti.. ko zlomiš steblo, more priteči ven rumena tekočina. Namažeš na bradavico vsak dan po dvakrat, ne sme priti v stik z USTI, je strupena! Včaish so jo prodajali v lekarni, zaradi toksičnosti so jo dali ven. Prav tako sem dala skozi tudi tekoči dušik, ampak se s krvavim mlečnikom ne more primerjat. Uporabo krvavega mlečnika mi je svetoval moj pokojni deda in imel je prav, od svojega 12 leta se mi nikoli niso več pojavile.user posted image




Sem ga danes že gledala na slikah. Pa sploh ne vem kam ga naj grem iskat. Sploh se pa bojim, da ga bom zamenjala s čim drugim.



ja,tudi to, toraste vbistvu vsepovsod, jaz gaimamokoli hiše, samo ganiesmuporabljala,mogoče kdaj drugič.  UNemu iz lekarne se pa reče Sakol.


Bom malo bolje pogledala okrog. Drugače pa hvala za ime tekočine.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 21:43:16   
ledenaa
Če ima globoke vam ne bo pomagalo.Boljše zamrznitev . Ni tako hudo .

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bradavice na podplatih
24.7.2010 23:08:46   
Norica
Jaz sem iz mariborskih lekarn kupila Kukol forte s čopičem (salicilna kislina). Pred spanjem si čist mal namažem bradavice s čopičem in čez dam obliž. Po petih dneh mazanja bradavice odpadle. Nič ni boleče.



_____________________________

Otroci niso naša last...
So majhna bitja, ki se prikradejo
v naša življenja in nam prinašajo veselje in odgovornost - vendar niso naša last.
Samo pomagamo jim, da postanejo to, kar so.
- Ruth Nuneviller Steinman

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bradavice na podplatih
25.7.2010 7:41:59   
Hope2
Jaz sem kupila to tekočino v LJ lekarnah. čE REČEŠ TEKOČINA ZA BRADAVICE, BODO TAKOJ VEDELI. iMAJO PA 2 (pardon črke) vrsti, ena je manj močna in ena normalna (obe mažeš s čopičem). Mi smo 3 dni 3x na dan mazali z manj močno, potem pa jo je mali razbil in sem kupila močno, da si še mož maže (ima eno zelo globoko-tudi deluje, le bolj počasi). S tole močno sem mu mazala 3 dni 1x na dan (če se veliko kopa v bazenu ali švica v nogo, lahko tudi 2 ali 3x na dan). 3 dan sem našla odluščeno kožo z bradavicama na štunfu.

Na tej močni piše collodium karatolyticum (dermalna raztopina za odstranjevanje kurjih očes in bradavic. Namanj močni pa ne vem kaj piše, ker smo razbito vrgli v smeti.

(odgovor članu Norica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bradavice na podplatih
25.7.2010 12:44:45   
Felicita
meni pomaga edino keratolitični kolodij od galenskega laboratorija. odstrani tut hudo globoke, samo morš bit vztrajen in se res dnevno mazat.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 12:59:27   
loremi
Jaz imam (skupaj) tri bradavice na obeh podplatih in jih nisem odpravila s krvavim mlečkom, se ni spremenilo čisto nič. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
UNemu iz lekarne se pa reče Sakol.

Hvala, bom šla nabavit. Se dobi brez recepta?

IZVIRNO SPOROČILO: Norica
Jaz sem iz mariborskih lekarn kupila Kukol forte s čopičem (salicilna kislina). Pred spanjem si čist mal namažem bradavice s čopičem in čez dam obliž. Po petih dneh mazanja bradavice odpadle. Nič ni boleče.

Bi blo pametno še v okolici ljubljane pogledat za tole. Ker nimam nobene želje iz na zamrzovanje, menda kar boli user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
meni pomaga edino keratolitični kolodij od galenskega laboratorija. odstrani tut hudo globoke, samo morš bit vztrajen in se res dnevno mazat.

Tole se da kupit v "splošni" lekarni?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 13:00:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Jaz imam (skupaj) tri bradavice na obeh podplatih in jih nisem odpravila s krvavim mlečkom, se ni spremenilo čisto nič. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
UNemu iz lekarne se pa reče Sakol.

Hvala, bom šla nabavit. Se dobi brez recepta?

IZVIRNO SPOROČILO: Norica
Jaz sem iz mariborskih lekarn kupila Kukol forte s čopičem (salicilna kislina). Pred spanjem si čist mal namažem bradavice s čopičem in čez dam obliž. Po petih dneh mazanja bradavice odpadle. Nič ni boleče.

Bi blo pametno še v okolici ljubljane pogledat za tole. Ker nimam nobene želje iz na zamrzovanje, menda kar boli user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
meni pomaga edino keratolitični kolodij od galenskega laboratorija. odstrani tut hudo globoke, samo morš bit vztrajen in se res dnevno mazat.

Tole se da kupit v "splošni" lekarni?


sakol se dobi brez recepta, ja.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 13:39:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
meni pomaga edino keratolitični kolodij od galenskega laboratorija. odstrani tut hudo globoke, samo morš bit vztrajen in se res dnevno mazat.

Tole se da kupit v "splošni" lekarni?


jup, v vsaki lekarni... zdej prov ta je od ljubljanskih lekarn oz. njihovega Galexa, ampak verjetno majo tut druge lekarne podobno/enako, sej gre za mešanico salicline in mlečne kisline (v elastičnem kolodiju).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 14:38:31   
loremi
Hvala!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 15:12:10   
**M**
Jaz sem jih imela kar nekaj na peti, probala vse živo, od krede, ki kao pomaga, do zamrzovanja, ki boli ko user posted image  a učinka nobenega, saj pri meni.
No pol mi je pa ena znanka rekla naj s figo namažem, najprej sem si misnla japajade pol sm pa probala. Namazala 3x in vse je šlo stran. Od takrat imam mir. Probaj

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 15:20:39   
Arwenko
Drugače je super ena tekočina, ki jo dobiš v Avstriji na beli recept, pa stane par evrov, mi smo z njo odpravljali vse možne tudi najbolj trdovratne. Recept dobiš pri osebnem. 

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bradavice na podplatih
27.7.2010 15:21:44   
nati29
No, jaz sem imela eno bradavico na podplatu lani poleti, pa sem probala razne variante iz lekarne, šla sem na pedikuro, nič mi ni pomagal, potem sem pa prebrala, da naj bi česen pomagal, tako da sem potem ene tri tedne vsak večer rezino česna dala na bradavico, prelepila z obližem in pustila celo noč. Kmalu me je nehalo boleti, čez kakšen mesec pa sem opazila, da se je bradavica povsem posušila in sem jo samo izdrla. Nisem mogla verjet, da je bilo tako enostavno, pa na tak preprost način. Pomagalo je tudi mojemu fantu, ki je imel bradavico že nekaj let. Samo česen mora biti prerezan, da sok pride na bradavico.

Sigurno boljš kot zamrzovanje.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?