|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brako prikolica
5.8.2010 10:37:01   
sami0804

Odločitev je padla-začeli bomo kampirat!
Zanima pa me naslednje:Nekako najbolj praktična se nam zdi brako prikolica.Nova odpade,ker nimamo dovolj denarja,zato bi kupili rabljeno.
Ker sem pa, kar se kampiranja tiče totalni lolek,bi bila zelo vesela,če bi mi napisali,na kaj naj bom najbolj pozorna pri nakupu.
Drugače pa vas lahko samo pohvalim,sem dobila že lep kup koristnih informacij glede kampiranja tu gori.


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brako prikolica
5.8.2010 12:40:19   
Solero
Mi kampiramo z brako in nam zelo paše. Udobna, prostorna in lahka za vožnjo.
Kar se tiče nakupa pa naslednje: glede na to, da brake že dolgo niso več aktualne in "in", se jih ne dela in ne prodaja; staro, lepo ohranjeno se pa težko najde. Ampak se. Nekaj jih je na avtonetu, pa tudi še na kaki podobni strani.
Varnost je najbistvenejša, zato mora imeti dobro "podvozje", delujoč kabel za luči idr, celo kljuko, vozne gume, nepoškodovane noge, na katero jo podstaviš.
Kuhinjski del mora imeti dobro varnostno zaponko in pripadajočo nogo oz. stojalo, ki se pripne pod iztegnjeni del.
Pod jogiji so hrambeni prostori in rezervna guma. Deske, ki to pokrivajo morajo biti cele.
Zadnje omarice so navadno pod ključem, ne jih spregledat.
Nekatera okna imajo kovinsko šipko, ki jo napelješ skozi zastor, tako je okno odprto a hkrati zasenčeno. Brez šipke ostane zaprto.
V hrambenih predalih pod jogiji morajo biti palice za predprostor in platno predprostora. Pa vrečica s klini in vrvicami. Verjetno.
Če se še kaj spomnem, bom dodala...

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brako prikolica
5.8.2010 12:43:54   
Katjusa
polek tehnične izpravnosti seveda jo je treba ob ogledu mal raztegnat lahko tudi postavit sej to je v 15 minutah postavljeno, da vidiš, če je cela, da ni plesniva..... kaj drugega ne vem sej boš kuj vidla, ko jo boste raztegnal kakšno je njeno dejansko stanje...... in za kolk oseb jo rabiš eni pišejo, da je za 4 osebe, dejansko pa je tako narejena da pol hodiš do spalnice kao čez postelje..... se pravi nakako takole zgleda.... OK, da se ni pa praktično.....
user posted image
meni so dosti bolj všeč takšne, ki imajo dejansko 4 ležišča 2+2 in vmes prehod
user posted image
user posted image

to so šotorske imaš pa tudi brako, ki ko jo sestaviš zgleda kot klasična počitniška prikolica:
user posted image
user posted image

če je cela, vozna in izpravna kot se šika nimate kej zgrešit.... itak neke ful rjaste al pa ne vem polamane ne boste kupli....

(slike sem malo pokradla na avtonetu hehe)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brako prikolica
5.8.2010 12:46:50   
Katjusa
solerouser posted image user posted image user posted image no vi, ki jo uporabljate bolj veste kje so cakeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brako prikolica
5.8.2010 15:53:33   
sami0804

Hvala obema za odgovore in slikovni material user posted image
Sem ugotovila,da sicer razmišljam še kar v pravo smer,ampak je toliko teh malenkosti,ki ti na kraj pameti ne padejo,če si zelen kot jazuser posted image
Kako je pa kaj s platnom oz. ohranjenostjo šotora pri teh prikolicah.Ker v bistvu so te prikolice res stare tam v povprečju enih 20 let.
Je možno,da šivi tolko popustijo,da bi kje zamakala ,se da potem to obnovit ali kako?
Aja,Katjuša,sicer smo 4-članska družina (5,5 let in 2,5 let je starost otrok).
Kar se tiče spanja imamo tudi doma malo bolj neobičajno urejeno spanje,tako da me načeloma plazenje en prek drugega za tista dva ali tri tedne na leto ne moti,je pa seveda boljše,če imaš več prostora tudi v prikoliciuser posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brako prikolica
6.8.2010 12:36:11   
Katjusa
Mi smo imeli eno ful staro brako smo staro kupli pa je bla čist OK sicer kako bi se obnesla v ful nalivu ne vem vem pa da imam sama star šotor 8isto platno) in da ga ni dežja, da bi premočuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kupi se tud sprej za impregnacijo (nekaj takega) in se s tem našprica.... drgač pa so ta platna ful trpežna in zdržijo še in še in večina teh prikolic  se itak postavlja samo za 14-21 dni na leto..... in če je suha pospravljena nima kej bit.....

a za šotor vam pa ni?

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brako prikolica
6.8.2010 13:07:25   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a za šotor vam pa ni?


Ne da nam glih ni,ampak gledam bolj praktično stvar vsega skupaj.Pri prikolici je avtomatsko par stvari manj v prtljažniku,kar se mi zdi kar pomembno,če nimaš glih enoprostorca(kar ga mi nimamouser posted image ),poleg tega smo še navdušeni kolesarji in tudi tu vidim dobro varianto za prevoz biciklov.



_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brako prikolica
6.8.2010 14:06:45   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a za šotor vam pa ni?


Ne da nam glih ni,ampak gledam bolj praktično stvar vsega skupaj.Pri prikolici je avtomatsko par stvari manj v prtljažniku,kar se mi zdi kar pomembno,če nimaš glih enoprostorca(kar ga mi nimamouser posted image ),poleg tega smo še navdušeni kolesarji in tudi tu vidim dobro varianto za prevoz biciklov.



to pa resuser posted image user posted image user posted image user posted image ne preostane vam drugega kot, da greste mal v akcijo in pogledat kaj se kej prodajauser posted image user posted image user posted image user posted image nakaj boste ziher našli....

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brako prikolica
6.8.2010 23:55:17   
Solero
Res so ta platna zelo trpežna. Si ne znam predstavljati, kakšen hudournik bi moral vlivati, da bi premočila. Je pa dobro dodatno zaščititi streho (ali z nadstreho iz umetnega materiala, ali kar z malo močnejšo folijo ali kaj podobnega...), saj je najbolj izpostavljena različnim "padavinam", kot so ptičji kakci, smola, ki kaplja z dreves... Očisti se jo težko in taki madeži uničujejo platno, ki lahko zaradi njih postane na umazanih delih bolj prepustno, "porozno".
Obnovit se da ves sistem, mislim da delajo to nekje okrog Mengša, vendar je glede na ceno brak, ki se danes prodajajo, predrago. Sploh pa je med platnom in umetnim materialom, s katerim danes to obnavljajo, gromozanska razlika.

Ležišče za otroka sva midva pripravila na podestu. En jogi in ajatutaja. In ko bosta dva, bomo dali jogi za dva. V brako si res lahko ogromno naložiš, vse stole, mize, ležalnike, otroške jogije ali pa prenosno posteljico, vso tekstilijo (brisače, posteljnino, blazine, spalke, kar pač, zavese, viseče omarice, tudi oblačila...) Tako ti potem za v avto ostane hrana, posoda, kar pač ne gre v kuhinjske elemente, ev. hladilna torba/hladilnik, najnujneše reči za pot in...greeeemo.

Ko to pišem, me obletavajo še topli spomini na letošnje morje. Lepe stvari pač prehitro minejo...
Uživajte maksisupermalno!!!!




(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brako prikolica
7.8.2010 8:39:56   
sami0804

Evo,zlata vrednih nasvetov cel košuser posted image .
Sedaj še samo preostane,da nabavimo to naše počitniško vozilo user posted image .Mišljeno je sicer bolj za drugo leto,ker letos smo svoj bonus počitnic že izkoristili,žal.Lahko pa nas kaj še prijetno preseneti pred začetkom šole...
Ja,topli spomini pa ostanejo,pa kjerkoli že si,če le znaš uživat v vsakem trenutku,ki ti je namenjenuser posted image
Upam samo,da bo otrokom všeč,za njiju bo to prvo kampiranje...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brako prikolica
10.8.2010 13:47:52   
kalbo
Pa si ziher, da so realni teli nasveti? Prodajajo tudi nove šotorske prikolice, ki pa so drage ko žafran. Za to ceno dobiš že manjšo počitniško 2+2. Vozi se enako, postavi tudi.
Raje kot šotorsko prikolico si kupi šotor, kolesa na streho in to je to. Če pa hočeš res velik šotor in na vsak način prikolico, je pa zagotovo boljša kombinacija mala tovorna prikolica in šotor. Oboje je novo in zagotovo ceneje od šotorske, pa še prikolico lahko uporabiš za marsikaj.

Kolikor sem sam videl tele brako prikolice, je sam nebi mel niti zastonj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?