|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brazilska depilacija
14.6.2007 20:06:49   
MARTINŠČICA
Hojla,
mene pa zanima, kakšne so vaše izkušnje s pobrito muco. Meni je zelo všeč, če sem pobrita, ampak ne povsem. Na venerinem hribčku mora biti nekaj kocin, spodaj med ustnicami in okrog anusa pa nič. Všeč mi je, ker me med bongo nič ne cuka.
Kako se vi lotite te depilacije? Se spedenate same, greste v salon, se brijete, pulite al kva? Jaz se sama obrijem, še raje pa vidim, če me moj user posted image  obrije in je to del predigre. Sem pol čist zrajcana. Smotan je samo to, da me pol čez dva dni vse špika. Vsake 2 dni se pa ne mislim brit, ker je tam spodaj precej občutljivih in nagubanih delov in si ne bi rada nehote česa obrezala.

Kako ostaneš brez kocin tam spodaj za skoz? Laser? Kaj sploh pomeni brazilska depilacija? Britje z depilacijsko kremo? Mene kolegice prepričujejo, da je to voskanje in puljenje dlak, samo to je zame epilacija.

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:12:11   
zungi
Jaz redno obiskujem kozmetičarko, hodim k njej na depilacijo z voskom (noge, bikini).
Brazilska depilacija: pomeni to, da ti pusti na venerinem hribčku lepo tanko črtico in to je to.
Je full lepo, full sexi in nič ne pika.
Ti priporočam.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:27:29   
ključek
kok pa brazilska boli??????????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:36:27   
tanikaa
Epilacija je, če ti z unim mašinom pulijo dlake. Auč.

Depilacija je, če se s kremo namažeš, počakaš nekaj minut in daš dol z palčko in vodo.

Brazilska depilacija...ne, hvala. Auč. user posted image

Prisegam na laser.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:37:34   
zungi
Jah sigurno ni brez bolečine, je pa tako, da dlje časa ko hodiš h kozmetičarki manj boli.
Na začetku je parkrat bolj neprijetno, ampak se da potrpeti - verjemite.
Pa tudi dlake niso več tako trdovratne. Jaz jih imam tudi že bistveno manj, pa še tanjše so. 
Pa ca 3 tedne maš pol mir z depilacijo.
Meni ni to nobena grozna muka več.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:43:13   
Anonimen
Jaz pa vedno,ko se brijem imam drugi dan vse rdečem potem se mi naredijo tam majhni mozolji.user posted image user posted image Nevem s čim nqaj si namažen,da me potem ne srbi in nebi imela rdeče izpuščaje.user posted image user posted image user posted image Z kako kremo si mažete tiste,ki se brijete??Pa to se mi naredi le tam spodaj nikoli po nogah ali pazduhu.

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:48:06   
zungi
Vojakinja probaj z bebi pudrom v prahu. Sliši se smešno, vendar nekaterim pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:52:10   
Anonimen
Ja kako saj mi to dol odide.Ali si moram prej z kako kremo pa potem napudrat.Ker ga imam doma.Ravno prej sem se obrila sem namazalo z bepantholom ampak ne pomaga nič to.Jutri bo spetuser posted image Potem pa naj oblečem kopalke?Saj ne upam.Zato pa moram kupit tiste bikini kopalke,ker se to vidi vse.user posted image

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:57:56   
tanikaa
Vojakinja. Jaz sem mela čisto iste probleme. Naslednji dan je bilo vse vneto. Pa da o tistih belih, nagravžnih pikicah sploh ne govorim. Pa ni pomagalo nič. Nič od nič.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 20:59:43   
zungi
Ja malce štorasto je ta puder nanesti na kožo. Ko se umiješ, naj se ti koža fajn posuši in se dobro napudraj, pa rahlo probaj puder vmasirati v kožo, če je potrebno pa postopek pred spanjem ponovi.
Upam, da ti bo vsaj malo v pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:00:10   
Anonimen
In Tanikaa kako si rešila zdaj zadevo???Ker jaz sem probala nevem kolko krem pa nič ne pomaga.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:02:30   
rija
Jaz mam iste probleme, se mi vse vname, če se brijem.

Če me pa kozmetičarka depilira z voskom, pa je vse OK.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:03:44   
Anonimen
Da bi kozmetičarki držala ta malo tam???Potem raje nosim bikini kopalke.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:03:58   
MARTINŠČICA
Jaz se brijem z brivnikom in ne z britvico. Nimam nobenih težav s kakomi rdečimi ali belimi izpuščaji.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:05:36   
tanikaa
Te razumem. Saj meni je tudi ful nerodno, ko mi tam po moji tetki šari s tistim laserjem, ampak potrpim. Pa HB, da ma tista očala gor, da ne vidi kak sem rdeča po ličih. user posted image  Povem pa ji itak, da mi je ful nerodno. Pa mi pravi, da moja tetka ni prva in ne zadnja, ki jo vidi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:05:54   
Anonimen
Brivnikom???

To misliš tistega na elektriko??Kaj pa tisti depilatorji na baterije so boljši?A po tistem nebi mela izpuščajev???Ker odlašam a bi kupila a nebi??

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:13:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Da bi kozmetičarki držala ta malo tam???Potem raje nosim bikini kopalke.user posted image


ka te ti misliš, da ona nima tamaleuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:15:08   
Anonimen
ka te ti misliš, da ona nima tamale



Saj vem,da jo ima ampak jaz to nebi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:51:30   
muki1
Eh, pa to se malo s kremo potegneš pa čez nekaj minut gre ja vse dol user posted image . Depilacijsko kremo mislim....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 21:55:09   
Anonimen
jaz tud hodim na laser, pa ne pomaga kej dost. sm bla ze 10x, pa dlake še kr veselo rastejo (trebušček). imaš ti kej bolj pozitivne izkušnje? a hodiš k omersi?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brazilska depilacija
14.6.2007 22:43:07   
facka
jst imam eno kremo od Balee, kupiš v Drogerie martku, je pa taka svetlo modra embalaža. Mogoče so jo že kaj zamenjal  med tem časom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brazilska depilacija
15.6.2007 7:25:52   
Carmenka
Proti rdečim pikicam in mozoljčkom pomaga navaden aspirin raztopljen v vodi.
Malo vode, aspirin raztopiš, počakaš kakšno minuto in se potem namažeš s to vodo, počakaš da se posuši, lahko večkrat ponoviš.

meni in moji kolegici to super pomaga.

LP K

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brazilska depilacija
15.6.2007 7:30:26   
puncica
Sama imam grozne probleme s temi mozolčki in pikami in vse mogočim, celo fleki rjavi so mi ratal, ker valda baba neumna si te pikice stiskam user posted image user posted image user posted image Tud z depilatorjem sem poskusla pa ni blo nič bolje, še več vraslih dlak sem imela, pa bolel je ko hudič res ko hudič, ker drugač me nič kej ne boli. Zdaj pa se tu po zunaji strani spodnjih hlačk pobrijem z brivnikom znotraj pri tamali in tako na notranji strani hlačk pa z britvico. Po britju pa se namažem s kamagelom ali justovo tee tree kremo, pa se mi zdi da je kr fajn, sem se pa tud pudrala s tistim nivejinim pudrom, pa je bilo za silo ampak kamagel pa se mi zdi da najbolj pomaga, pa še srbi me ne naslednje jutro. Ja brijem se pa tako da si jo namilim in lepo obrijem v bani, nič ne uporabljam tistih gelov in krem za britje.

Pa katere britvice uporabljate? Ker jaz iščem take navadne sem imela ene na tri rezila pa jih nikjer več ne najdemuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brazilska depilacija
15.6.2007 9:48:16   
snake
jaz imam ponavadi brazilsko in sigurno parkrat na mesec celo pobrijem, ker mi je lepo pa še moj je nor na tako mucouser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brazilska depilacija
15.6.2007 9:59:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz tud hodim na laser, pa ne pomaga kej dost. sm bla ze 10x, pa dlake še kr veselo rastejo (trebušček). imaš ti kej bolj pozitivne izkušnje? a hodiš k omersi?


Meni pa ful pomaga. Baje nam temnolaskem in tistim, ki smo bolj kosmate user posted image  in mamo močne dlake laser bolj pomaga in je hitrejši učinek. Jaz sem bila do zdaj na laserju 2x in se mi več kot dva meseca sploh ni bilo potrebno briti. Dlak enostavno ni bilo in prav čudno mi je bilo, ko mi zjutraj pred službo ni bilo potrebno seči po brivniku. No, zdaj so začele zopet poganjat, v veliko manjši količini in sem naročena za ponedeljek. Potem bom šla še prvi teden v avgustu in vem, da bo do oktobra mir. Aleluja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?