|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brazilska depilacija
4.2.2008 14:10:02   
*moni*
Mene pa zanima kaj točno pomeni ? Vem, da gre za depilacijo v predelu bikinija, kaj pa cela "mucka"? TUdi pa sramnih ustnicah in okoli ritke?user posted image Kako to točno zgleda? A to kar ležiš tam v pozi koti pri G nag,  al se hlačke odmikajo?user posted image user posted image Mal razmišljam o tem, pa mi je nerodn.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 14:22:26   
domci
hlačke ti odmika najboljš da greš v tangicah 

_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 14:51:40   
loredana
Vse dlake ti dol poberejo, tudi okoli anusa,  lahko si pa pustiš črtico naprimer.

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 14:53:43   
smigli
Brazilska depilacija, hm!

Greš v Brazilijo in te tam en fajn brazilc lepo na gladko pobrije, kjer pač želiš! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 15:41:04   
Suzy.
Tangice ti dajo tam, da na tvoje ne dobiš kaj voska. Ves čas imaš oblečene in jih samo sproti odmika.
Kakor je ena prej napisala: depilira se vse, pusti ti edino črtico. Če jo želiš seveda.
Ni ti pa niti slučajno treba bit tako, kot pri ginekologu. Je malce bolj diskretno. Malce. user posted image

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 16:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.

Tangice ti dajo tam, da na tvoje ne dobiš kaj voska. Ves čas imaš oblečene in jih samo sproti odmika.
Kakor je ena prej napisala: depilira se vse, pusti ti edino črtico. Če jo želiš seveda.
Ni ti pa niti slučajno treba bit tako, kot pri ginekologu. Je malce bolj diskretno. Malce. user posted image
    Kdo jih pa odmika?user posted image

(odgovor članu Suzy.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 16:17:00   
Anonimen
Joj mene je bolelo kot hudič! Sem šla lani poleti pa me ni prepričalo!

Grozljiva bolečina v glavnem, sploh okoli anusa!

Dlake tako ali tako zrastejo nazaj, tako da bi moral iti na brazilko vsaj petkrat, da bi izkoreninil vse dlake ali da bi vsaj postale tanjše, takšen mazohist pa nisem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 16:19:05   
digi
to pa pol ni brazilska temveč malo bolj konkretna bikini depilacija. Pri brazil gredo vse dlake dol, noge narazen pa če hočeš še na vse štiri, da ti še dlake okrog riti pobere..... nerodnouser posted image  Zakaj pa?! Ja no črtico tam spredaj ti že pusti, če hočešuser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 16:19:52   
digi
No meni ni bila pretirana bolečina, je pa res, da je moja rit ostala kosmatauser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 18:19:31   
Suzy.
Kdo jih odmika? Kozmetičarka, kdo pa drug. Saj ona dela, pa ve kje rabiš bit brez.
Drugač pa mene ne boli ta zadeva nič. In ko sem šla prvič, sem razmišljala o tem, da je Pušenjak na MONu enkrat eni rekel, da če se spodaj depilira, da pol jo pa nima kaj za bit strah bolečine poroda. Če kdaj srečam tega Pušenjaka, mu bom pripeljala dve čez faflo, da si sploh upa kaj takega trdit. Je pa spet dokazal, da če bi moški rojevali, bi človeška rasa že zdavnaj izumrla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 18:23:42   
Anonimen
Aha sem mislila,da je to prek kakšnih aparatur,pa da odmika.user posted image Se vidi ,da nimam izkušenj s temuser posted image

(odgovor članu Suzy.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 18:28:28   
Suzy.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 18:30:17   
lunca77
Kdo jih odmika? user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 19:31:12   
Anonimen
Ne, ampak res sm mislila da je kaki robot user posted image user posted image user posted image ,ali daljinsko vodenouser posted image

(odgovor članu lunca77)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 20:21:44   
*moni*
No sej pol je to to kar sem si misnla. Sem naročena na depilacijo nog drug teden, pa bom še mal premislna, kaj bo z brazilskouser posted image Verjetn pa ne bo šlo vse stran, bom kar mal z britvico al pa depilacijsko kombinirala pa bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 21:01:47   
pravljica
pa jaz še zdaj ne vem, kje v mb to delajo user posted image  saj vem - "telefon v roke"...sam vseen bi lahko katera povedala user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brazilska depilacija
4.2.2008 21:03:37   
mateyka
jaz sem si hotla brazilsko umislit, ker je (po moje user posted image ) res lepo za videt, samo sem probala navadno (drugač sem "žiletka" chick user posted image ) in sem skor umrla od bolečine. + ful sem mela unih rdečih pikic pol en teden in ful me je bolel še par dni po depilaciji user posted image
tko da se ne morem pripravit da bi šla delat brazilsko, pa bi tko rada.. mislim, če je bla taka štala že z navadno bikini depilacijo, bi po moje v nezavest padla okoli sramnih ustnic in anusa pri brazilski user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 7:22:26   
Suzy.
Pravljica na MONu je en forum, kjer odgovarjajo iz Cosmetic Line. Lansko leto, ko sem jaz tam brala, so punce pisale, da v MB tega ne delajo. Če je pa še vedno tako, pa ne vem. Se mi pa zdi, da je to bolj redkost kot ne. Jaz se tudi vozim v Ljubljano, mislim pa, da jo delajo še nekje v Domžalah. Ampak tebi to itak kaj dost ne pomaga.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 10:14:52   
pravljica
hvala suzy, ma saj po moje, če bi to blo kje v MB, bi se že pisalo user posted image  tako pa...se bo treba kam drugam zapeljat

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 10:18:37   
Anonimen
Ali pa kozmetični salon Kac v Celju.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 10:35:18   
Skratek46
Jst že leto dni hodim na brazilsko depilacijo-je res, da boli ko user posted image ,sam je pa zelo lepo za videt.Se mi pa zdi da sem jo na začetku dosti slabše prenašala in hodim vedno k isti kozmetičarki,ker sem se navadila in bi mi bilo zelo sram če bi se morala pred kako drugo v take "poze" dajatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 13:01:33   
Suzy.
Tista, ki mene zmeraj štima je prav ena fletna punca. Pa tako mehke in prijetne roke ima...user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 14:22:00   
*moni*
skratek46 kakšen poze misliš???user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 14:35:09   
Suzy.
moni tuki, k jaz hodim ne delaš nobenih posebnih poz. pač ležiš na hrbtu in imaš najprej eno nogo vstran pokrčeno in potem še drugo. in pol se obrneš na trebuh in to je to. nobenih poz, brez skrbi.

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 14:41:40   
smigli
Vsaka kozmetičarka ima rada druge poze user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se odpravljam na BD že celo večnost, sam me tiste poze in odmikanje tangic, mal ovirajo, da ne govorim o bolečini!

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?