|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez spolne energije
12.2.2006 10:59:04   
Anonimen
Moj problem je tak, da sem se ful polenila pri seksu. Malo posledično, ker s partnerjem premalo seksava, ma pa zato, ker na splošno nimam preveč kondicije.
Partner je že od nekdaj bolj pasiven in moram večinoma jz dat pobudo, zdaj pa se še men ne da, torej seksava morda 1x mesečno.
Kako izboljšat stanje, saj to ne vodi nikamor? Stara sem 27  let, pa ne seksam. Kdaj bom, če ne zdaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 11:49:08   
Anonimen
pr ns je isto, pa kdaj možu omenim kaj je zdej to z nama, pa pravj ače nama pač ni nama ni, kaj bi se silu. noben nima nevem kakega poželenja po sexu, sexava kadar nama zapaše enkrat na mesec al pa še to ne. če pri tem noben ne trpi se mi zdi da s tem ni nič narobe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 11:56:15   
eva1
1x na mesec user posted image ...no če obema tako paše, potem je pa ok ane???

Pa kot pribito drži to-več kot sexaš, več si ga želiš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 12:04:12   
Anonimen
Ja, sam men to ne paše. Jz bi večkrat. Sploh ne vem, kaj je to za eno čudno stanje.
Kk ga naj presežem in še partnerja motiviram?

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 12:10:14   
eva1
Ja pomoje najbolj, da se malo spednaš, kašno sexy perilo, svečke...prevzemi pobudo, zveži ga na posteljo in se ga loti na vse možne načine...če ob tem ostane hladen, pol je pa neki narobe z njim...no je pa res da sva tudi midva imela eno obdobje(recimo kašn mesec), ko sem skoz jaz dajalo pobudo, dokler mi ni mal vn vrglo, pa sem mu povedala, da če doma ne bom dobila, bom pa drugje poiskala...no pa se je mal strezniluser posted image user posted image user posted image , pa je sedaj spet ok...včasih rabijo kašno brco v rit(no sej me tudi), da se streznejo(mo)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 12:11:31   
Anonimen
No, še ena ki ma take probleme, včasih še 1 krat na mesec ne, to pa je cca že 3 mesece, pa ne vem, kaj naj naredim....obupujem, tud pogovor nič ne zaleže....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 14:17:23   
Anonimen
No, meni se pa zdi malo zadnje čase, ko seksava enkrat na teden - saj mož bi najbrž večkrat, vendar sama ne dam pobude, ker se mi preprosto ne da user posted image . Sva pa včeraj, ko sva po enajsti prišla iz kina, bila oba za user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 16:23:40   
andrejka82
Anonimna, malo vec dajta na domislijo, vsak sex, ki se rutinsko ponavlja v istem stilu, postane slej kot prej zdolgocasen in pride do nezanimanja zanj. To ni kriva spolna energija, ampak primanjkovanje idej, igric........ Dajta vpeljat skupni ogled, kaksnega dobrega filma z znano tematiko, skupno kopanje v domaci banji v aroma kopeli z masazo in sveckami, raznorazne igrice zapeljevanja so lahko zelo rajcik, kaksni pripomocki, nenadna pobuda za sex v kuhinji med kuhanjem kosila, ....... pri nama se veckrat zacne z lovom in skrivanjem po stanovanju, zgeckanjem, nekaj casa me nosi po rokah v narocju, nato me vrze cez ramena vgrizne v ritnico in nato se zacne "mascevanje" na tak nacin, da se tako dolgo lovima, dokler eden od naju ne pade na posteljo in potem se zacne akcija. Sva pa ze porocena nekaj casa in to je pri nama na dnevnem planu, je pa res, da vsakic ubereva drugacno taktiko in se danes, samo pogledava se pa je ze vse v luftu.
Samo domislijo vzet v roke in bo sex spet zanimiv, pa energije bos imela za izvoz.

< Sporočilo je popravil andrejka82 -- 12.2.2006 16:27:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 21:16:06   
katarina j.
Pri nama je pa tako, da se meni ne da- sem čist fuč od otrok in zvečer sam še dol padem. On je že čist nesrečen, saj ne seksava niti 1x na mesec. To traja že pol leta in nič ne kaže da se bo kmalu izbolšalo. Vsaj dokler user posted image  ne bo spal malo bolje ponoč mi nikakor ni do tega, da ga sredi seksa dvigujem iz postelje in tolažimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brez spolne energije
12.2.2006 21:30:53   
snorlax
Ponavadi je razlog preutrujenost in preobremenjenost z vsakdanjimi skrbmi. Sploh, če imaš dojenčka, je lahko problem, ker nisi naspan, dojiš, hormoni tudi naredijo svoje. Največji razlog je pomanjkanje bližine čez dan. Če sta cel dan ločena, on v službi, ti doma pri otrocih in štedilniku, sta zvečer oba utrujena in normalno, da samo še padeta v posteljo in zaspita. Pa tudi pomanjkanje zasebnosti naredi svoje, saj se ne moreš sprostit, če otrok spi v isti sobi in se kar naprej zbuja.

Treba si je vzet čas eden za drugega kolikor se le da, odklopit vsakdan, otroke dat kdaj pa kdaj v varstvo in si privoščit kakšno sladko urico samo zase.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 7:53:08   
kalbo
Berem tele odgovore...sem čist fuč od otrok, nimam energije...ni zasebnosti...nekaj je treba nardit za to, da bo spet energija. Zasebnost je lahko tud na pralnem stroju v kopalnici. Kje pa piše, da je treba seksat glih v postelji in pod nujno zvečer. Vse se da, če se hoče...po moje so to samo izgovori. Nekatere ženske (in moški) tega sploh ne jemlejo kot problem, potem se pa sprašujejo zakaj partnerji skačejo čez plot.
Nama tud ne rata glih zvečer, se obema ne da. Pa ukradeva kak trenutek čez dan, če je potreba tud dva trenutka. user posted image   Ukraden seks je še bolj sladek.... res, včasih se počutiva kot takrat, ko sva bila še frišna.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.2.2006 7:54:48 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 8:31:46   
LARIKA
Malo boš mogla sama kaj narest da bosta sexala če je tvoj čist pasiven. Mogoče si pa želi,da ga kdaj presenetiš na kakšen poreden način...kakšne svečke, pa kakšen lubrikant, pa kakšno hudo spodnje perilo,...ali pa ga pod tušem preseneti,..uporabi domišljijo user posted image  sem prepričana da se ti potem ne bo dolgo upiral,pa da se mu ne da,....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 8:34:04   
Anonimen
Kalbo, se lahko (spet) podpišem?
Midva skor nikoli ne sexava zvečer, vedno čez dan ali zjutri, ko se nama pač da. Ja, je pa res, da še nimava otrok. user posted image  Ampak tud nekatere s tremi otroci si vzamejo čas za ljubljenje s svojimi partnerji. user posted image

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 11:03:56   
Moyca_
1krat na mesecuser posted image
uh jaz mislim da imata problem- velik. Kajšele ankrat na 3 mesece. Pa dajte pobudo ve. A mislite da bo nepotešen moški ostal ravnodušen ob zapeljevanju sexi ženskeuser posted image
Ni niti slučajno

Jaz bi se bala za svoj zakon če bi se me mož zaželel morda 1krat na mesec

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 11:05:59   
Moyca_
če pa sta prišla samo ven, pa je to res; več sexaš bolj si želiš sexauser posted image
Torej kar v akcijo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brez spolne energije
13.2.2006 20:16:31   
Anonimen
bomo pa v domo upokojencev postelje lomiliuser posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 10:59:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kdaj bom, če ne zdaj?

Po prelomnici t.j. 30let, še bolj sigurno po prelomnici 40let. Mož pa takrat, ko bo na eno naletu, če že ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 11:07:19   
tanikaa
Mož pa takrat, ko bo na eno naletu, če že ni.
[



Ja, po moje tudi. Da je moškemu samo 1x na mesec. Cccc, ne bi rekla. No, vsaj še srečala ga nisem. Pri nas bi bilo premalo 1 x na teden. Za oba, da ne bo pomote.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 11:12:19   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Berem tele odgovore...sem čist fuč od otrok, nimam energije...ni zasebnosti...nekaj je treba nardit za to, da bo spet energija. Zasebnost je lahko tud na pralnem stroju v kopalnici. Kje pa piše, da je treba seksat glih v postelji in pod nujno zvečer. Vse se da, če se hoče...po moje so to samo izgovori. Nekatere ženske (in moški) tega sploh ne jemlejo kot problem, potem se pa sprašujejo zakaj partnerji skačejo čez plot.
Nama tud ne rata glih zvečer, se obema ne da. Pa ukradeva kak trenutek čez dan, če je potreba tud dva trenutka. user posted image   Ukraden seks je še bolj sladek.... res, včasih se počutiva kot takrat, ko sva bila še frišna.



Kalbo sedi 5user posted image user posted image user posted image , bolje nebi mogel napisati!

Mi dosti sexamo že od 5 tedan po porodu-se mi zdi, da so to samo izgovori, ala ni časa, ni volje, ni zasebnosti...! Mi nikoli ne sexamo zvečer-no včasih že, ampak redko, ponavadi popoldan ko luka spi ali se na veliko zaigra, ker zvečer tut jst ponavadi dol padem in rada kašn dobr film pogledam...vse se da samo volja je potrebna!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 20:50:32   
dory
o jej....sam 1x na mesec user posted image ...no lej zele gre pomlad notr, pa bo kej pomagala k temu problemu :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 21:38:07   
Anonimen
Ja seveda. Komaj cakam. Pri dveh majhnih otrocih, ki ne spita ponoci je glavna stvar sex. Cele dneve samo na sex mislim. Tudi takrat ko komaj gledam, kuham ali perem perilo. Samo se to mislim kako bom z zadnjimi mocmi, tik pred kolapsom skakala po partnerju. Pomojem tudi. Tako sem utrujena, da zvecer sede jocem. Takrat je seks zadnja stvar na svetu, ki bi jo pocela. Bi mi vec pomenil objem in poljub. Mogoce celo skupno polezavanje v postelji.

Vecina vas pise kot da zakon brez seksa ne more obstajati. Seveda lahko, ce se oba prilagodita. Vcasih zal ne gre drugace. V zivljenju se zgodijo taksne situacije, pa ne gre samo za utrujenost, lahko so problemi z zdravjem ali rizicna nosecnost. Karkoli.

Sem vesela, da imam parterja, ki razume to, da trenutno ne gre. Pa potrpi. Cas za sex bo ze se prisel.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brez spolne energije
14.2.2006 21:54:26   
baguSka
Jah odvisno kok časa trpiš in če se oba s tem strinjata. Pr nama vsekakor ni blo obojestransko, čeprav sem bla zlooooooo potrpežljiva. Tud razumela sem ga. Ampak svoje potrebe sem pa še vedno mela. In ker sva bla tud midva stara 27 in hvala bogu še brez otrok, sem preprosto sklenila in se odločila, ta tacga partnerja pač ne rabm zravn sebe. Veš zakon lahko traja brez sexa, ampak vprašanje kok časa. Brez intimnosti pač ne gre na dolge proge. Na žalost. Zlo redko se zgodi, da je tole obojestransko, zato res začne prhajat do skokov čez plot.... in na konc se partnerja razideta. Treba je vlagat v vezo in čeprav jst še ne vem kako je z otroci, kot je rekel Kalbo, treba je vlagat in se trudit, ker slej ko prej pride do težav. Tko pač je. Ni važn kje in kdaj... ampak spet mora bit vlaganje obojestransko, drugač je en klinc vse skupi. Jst sm tud skakala okol mojga pa se trudla, pa nardila vse, da bi ga mau predramla, pa ni niti s prstom mignu. Vse kar je blo od njega: 'Pust me pr mer'. Ja haloooo? Ej, en mesec že nisva user posted image  Matr... Sej je res, da kdaj pa kdaj pride do krize, ampak če takale kriza traja predolg, pol je pa RES kriza. Sej če to vzamemo recimo tkole: ej, en mesec že nisva - se sploh ne sliš tko grozn, kot če rečeš: ej u zadnjem letu sva sexala samo 12x user posted image  Ni res??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brez spolne energije
15.2.2006 8:15:40   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja seveda. Komaj cakam. Pri dveh majhnih otrocih, ki ne spita ponoci je glavna stvar sex. Cele dneve samo na sex mislim. Tudi takrat ko komaj gledam, kuham ali perem perilo. Samo se to mislim kako bom z zadnjimi mocmi, tik pred kolapsom skakala po partnerju. Pomojem tudi. Tako sem utrujena, da zvecer sede jocem. Takrat je seks zadnja stvar na svetu, ki bi jo pocela. Bi mi vec pomenil objem in poljub. Mogoce celo skupno polezavanje v postelji.

Vecina vas pise kot da zakon brez seksa ne more obstajati. Seveda lahko, ce se oba prilagodita. Vcasih zal ne gre drugace. V zivljenju se zgodijo taksne situacije, pa ne gre samo za utrujenost, lahko so problemi z zdravjem ali rizicna nosecnost. Karkoli.

Sem vesela, da imam parterja, ki razume to, da trenutno ne gre. Pa potrpi. Cas za sex bo ze se prisel.


Sicer ne vem, zakaj mora bit tole anonimno, bi blo bolš, če nebi bilo.

Problemi z zdravjem, rizična nosečnost, pa še kaj bi se našlo...to so konkretni razlogi, ki so seveda razumljivi in se mora partner definitivno prilagodit. Tudi Kalbo je bil skoraj eno leto na suhem med nosečnostjo. Ženi pač ni pasalo, enim paše, drugim ne. Ko je pa nosečnost mimo in težav z zdravjem ni se je pa treba za seks potrudit...obojestransko... to, da si fuč od otrok ni noben izgovor, vse se da, če se hoče. Zakaj pa sede jočeš, pol že ni vse v redu tudi s partnerjeve strani.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brez spolne energije
15.2.2006 8:34:16   
Anonimen
Moj partner je tudi bolj pasiven se mi zdi...včasih, ko ima kakšne probleme ima celo probleme s potenco..pa vseeno sexava sigurno dvakrat na teden..ko ima pa probleme s potenco ga pa pač sama pripavim do tega..se mu malo bolj posvetim..itak obožuje oralni sex in mi ni težko, čeprav bi včasih najraje dol padla od utrujenosti..še vedno mislim, da sex še bolj povezuje partnerja..po tistem si tako prijetno utrujen oz. zbit in objemček after ne odtehta nobena stvar..sama sem tudi tretjič noseča in po prvih treh mesecih slabosti mi je zdaj malo bolje in me začenja spet razganjat..ko mi je bilo full slabo sem se včasih dobesedno prisilila, ker mislim, da je bolje tako, kot, da začne partner sčasoma okoli pogledovat...končni rezultat je prej ali slej skok čez plot..mogoče ne ravno to ampak mene bi že peklilo, če bi vedla, da se zamozadovoljuje z mislimi na kakšno vročo bejbo brez trebuha..je že tako, da delajo tudi hormoni in se počutiš debelo in neprivlačno...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brez spolne energije
15.2.2006 8:40:42   
kalbo
Men se zdi, da preveč žensk jemlje seks kot darilo partnerju in očitno mislijo, da je seks ustvarjen zaradi moških užitkov. To je zelo zmotno pisanje, ker lahko ženska dosti bolj uživa v seksu kot moški, po mojem. Redki moški so sposobni doživeti multipli orgazem, kar za žensko ob pravem partnerju nebi mogel ravno trditi.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?