|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 16:14:30   
Anonimen
Joj, a mi zna kdo povedat? Letos mi je potekel status študenta in od včeraj nimam urejenega zdrav. zavarovanja kot občan oz. kot brezposelna.. A je res, da bom zdaj 3mes plačevala, ne bom pa upravičena do storitev?!
Joj, imam toliko dela s tamalim da sem prav pozabilauser posted image !!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 16:17:18   
Anonimen
Ne, ni res. Takoj se lahko zavaruješ kt občanka in je zastonj, pa koristš tut lohk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 16:17:47   
Taula
Moj lubi je lani imel isti problem in je bil na istem kot ti. Šel si je urediti na občino...osnovno mu krijejo oni, dodatno si je sam začel plačevati. Uredil je preko neta, pa je takoj prišla položnica.

Ni pa res da ne smeš koristiti...samo papirje moraš urediti. Brez tega pa ne gre.

Tako da jih čim prej uredi..sej to narediš vse v enem dnevu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 16:23:19   
Anonimen
A potem to velja samo za dodatno zdr. zav., če menjaš zavarovalnico? Glede osnovnega to ni problem, ko urediš, začne veljat in si upravičen do storitev?
Ampak sem to ravno včeraj po radiu zasledila, da si kao na neko listi 3mesece, preden si upravičen do storitev..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 16:28:36   
Anonimen
http://www.vzajemna.si/?k=mladi

Za dodatno je tako,da naj bi v enem mesecu odkar si izgubil status studenta/dijaka sklenil dodatno zavarovanje...Ce sklenes potem,ko si ze vec kot en mesec brez statusa pa velja zate 3mesecna cakalna doba...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez zdravstvenega zavarovanja?
2.10.2006 18:11:06   
iwa
Se stirnjam s puncami zgoraj, sm na istem kot ti in ti sam čimprej uredi pa bo vse OK!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?