|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 12:50:07   
Anonimen
    Zanima me, če ga je katera naročila, kaj vsebuje, se splača ?

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 18.6.2007 23:37:36 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BREZPLAČNI PAKET ZA NOVOROJENČKA
18.6.2007 12:52:22   
Anonimen
http://www.mama.si/?menu=R100

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BREZPLAČNI PAKET ZA NOVOROJENČKA
18.6.2007 12:53:56   
IWONA
http://www.novorojencek.com/vsebina.php
drugače pa,naj bi bilo kao vse vrhunsko,ampak recimo leta se je zbirala peticija zaradi teh paketov: http://www.novorojencek.com/vsebina.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BREZPLAČNI PAKET ZA NOVOROJENČKA
18.6.2007 12:54:42   
IWONA
http://peticija.over.net/otroski_paketi/

(odgovor članu IWONA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BREZPLAČNI PAKET ZA NOVOROJENČKA
18.6.2007 13:15:34   
BLAŽIKA
vsekakor ni vredno tega denarja kot imajo tam napisano.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu IWONA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BREZPLAČNI PAKET ZA NOVOROJENČKA
18.6.2007 13:15:56   
BLAŽIKA
Dobiš te stvari v trgovini bolj poceni.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 13:30:51   
puncica
Pa daj izpolni pa pošlji, pa če ti sam vzorčke pošljejo je ok a ne, jaz bi že, sam nisem ker nisem vedla. 

< Sporočilo je popravil puncica -- 18.6.2007 13:31:24 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 13:34:40   
Maleal
Mah to od mame je brezveze,nobenga vzorčka,same reklame o frutkih,nivei,...

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 14:39:06   
puncica
Sej pol pa roma v smeti pa je user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 16:33:08   
amaya
sej lahko tudi samo denra dobiš, a ne?user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 16:45:50   
zmaj
Kako lepo, lahko bi bile vsaj malo hvaležne, da se kaj dobi. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Take, ki jim še prav ni, ko nekaj dobijo bi jih tolk user posted image   Mislim ej, to pa je odnos, nikoli vam ni prav. Če nič ne dobite vam ni prav, če kaj dobite vam ni prav, a bote kdaj srečne? S takim pogledom in odnosom nikoli.

< Sporočilo je popravil zmaj -- 18.6.2007 16:50:09 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 17:16:15   
bodoča
Zmaj, ne gre se za to, da bi bil kdo nehvaležen. Finta je samo v tem, da če že podarjajo te pakete, naj bo vsaj roba kvalitetna in zanesljiva (avtosedež), meni je premalo, če mi na CSD-ju rečejo, da je varnost avtosedeža zadovoljiva user posted image .
Je pa tudi res, da če se namesto za paket, odločiš za denar, lahko dobiš boljšo in kvalitetnejšo robo, ki jo sam kupiš, pa mogoče še celo kakšen pajacek več.

Tak, da se drugič zadrži s takšnimi komentarji in se raje prepričaj kako je na stvari. Če pa je tebi vseeno kakšne kvalitete je kaj, samo da je poceni oz. zastonj, pa tudi prav.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu zmaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 17:53:01   
zmaj
Sedeži, ki niso bili kvalitetni so bili iz leta 2004, če se nisi prepričala, so zdaj drugačni, boljši. Saj lahko izbiraš med štirimi paketi, ni ti treba paketa z avtosedežem. Se pa odloči za denar, če s paketom nisi zdovoljna, nihče ti ne brani, samo ne vem kaj boš za tak denar boljše dobila.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:06:55   
Naty*Taja
No, no Zmaj, če vzameš denar imaš vrednostno res več!! Preverjeno! In to, katerikoli paket vzameš! Je pa res, da danes niti klošarji niso z vsem zadovoljni. Kaj češ pač živimo v potrošniški družbi, kjer je vsega na pretek in še več!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu zmaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:36:41   
zmaj
Če imaš vsega preveč pa ne vem zakaj se obremenjuješ s temi paketi. Ponavadi je pa tako, da se taki najbolj izmišljujejo, ko komaj preživijo čez mesec. Jaz takim, ko jim ni všeč kar dobijo ne bi dal nikoli nič več, če bi napol mrtvi ležali pred mano. Če jim nič ni všeč, zakaj se jim pa potem sploh kaj da-brezveze naj se da tistim, ki z veseljem sprejmejo.

< Sporočilo je popravil zmaj -- 18.6.2007 18:42:00 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:46:44   
Anonimen
Ej, zmaj, nehaj bruhati ogenj. Globoko zajemi zrak in preštej do 5 pa te bo minilo napadanje. OK?

Mater ste eni tečni. Pa saj je mlaj ali polna luna ali kaj za user posted image  je bilo minilo. Vas zdeluje vročina?

(odgovor članu zmaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:48:59   
zmaj
Enostavno ne prenesem ljudi, ki jim še prav ni, če kaj dobijo, zakaj se potem sploh zanimajo za to, če jim nikoli ni ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:52:45   
Anonimen
To se da tudi na lepši način povedati.

Poleg tega pa: kaj sploh trošiš energijo na to, da se zgražaš nad drugimiuser posted image

(odgovor članu zmaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:53:52   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem vzela denar -> ta denar sem seveda porabila za user posted image -> dobila sem jajčko Maxi Cosi (ena izmed najbolje ocenjenih jajčk na testih), čebriček TT 8itak najboljši), brisačko, dekico, 3povijalne plenice, 2paketa tetra plenic (tosama + neke DM), 5 bodyev na prekop v H&M za 10€, ene 4plajške, 2 tetra majčki, 2 hlačke, 1 pajacek, kombinezonček, menda sem potem za ta denar kupila še ribodermin, 1 paket pampers plenic, štumfeke za iz P, 3 Disneyeve tetra plenice z medvedkom PUjem & co, take tini mini čevljčke za pozimi + jogi user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pač bodye in te zadeve šla kupovat v avstrijo, namesto, da bi pri nas v Arielu dala za en body 1900sit, sem v H&m u dobila za to ceno 2bodya in eno majčko.  Pa po brisače in dekice sem šla v Ikeo, babica je šla po kovtrčke in povštre v xxxLutza ...


In res so tile paketi precenjeni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 18:56:39   
zmaj
Evo, vsaj ena, ki ji je ok, da je vsaj nekaj dobila.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 19:36:45   
Anonimen
Se strinjam z Raho.. se da na lepši način povedat. Ob vsej izbiri izdelkov, je vsebina paketov malo za časom. Drugače pa je potem čudnih večina staršev, ki se namesto za paket odločijo in vzamejo denar (59 tisočakov) in si sami izberejo željeno ali pa z istim zneskom obiščejo trgovine z rabljeno opremo in dobijo še več.

(odgovor članu zmaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 19:53:09   
Anonimen
Jaz bom tudi denar vzela, ker znam 250 € bolje "obrnit" in dobit več, bolj kvalitetno kot ponujajo paketi.

Zmaj - dihaj, dihaj... Podarjeno pa itak ni nič - vse to plačamo mi, ki plačujemo davke take in drugačne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 19:55:28   
zmaj
no ok pa še to vam ni všeč, sej se pač vzame denar, jaz bi ga tudi in kupil kar bi rabil. Ampak pomojem neketerim še to ni dovolj, da denar dobijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 20:34:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam se ti pa da, zmajček, ogenj pljuvati, a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brezplačni paket za novorojenčka
18.6.2007 23:23:05   
zirafa76
joj, zmajcek...user posted image user posted image res si ,,,,,...je fajn, da je moznost paketov, jih pac izberejo tisti, ki jim odgovarja zarada tega ali onega...je denar, ki ga se rajsi vzamejo tisti, ki ga porabijo in obrnejo bolje ter dobis se vec stvari oz, dokupis kar ti manjka...
se boljse pa bi bil samo denar, znesek dvojni, kar bi resnicno pomagalo druzinam ali mamicam, da kupijo kvalitetne izdelke in varne  za otroke ..pri danasnjem trgu je res mogoce najti marsikaj, kar pa ne pomeni tudi kvalitete, ki pa mislim, da je zelo pomembna za otroka...

ce pa se Zmajcek ne strinjas, nikar ne pljuvaj po tem forumu,user posted image ker ima vsak svoje mnenje, ki je razlozljivo tudi na prijeten nacin...ubogi tvoj partneruser posted image

forumi so za pomoc, pogovor, izmenjavo mnenj ter izkusenj ne pa za taksnjo napadanje ter pljuvanje po ljudeh...za to obstajajo druge strani....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?