|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bris pri G
24.2.2010 14:03:00   
melanija
Rada bi nasvet kako naj ravnam, ker se mi zdi da nisem več pametna pri tej stvari.

Aprila sem naročena na odvzem brisa, reden pregled, ki ga opravim vsako leto. Zdaj pa situacija je taka. Jemljem kont. tabletke Cezzarette, ker še vedno dojim. Do sredine januarja sem imela mir, nobenih krvavitev, niti umesnih. Takrat pa se je lotilo. Najprej malo izcedka potem se je ulilo - vmesna krvavitev. In vse do danes ko pišem ne vem če sem imela 14 dni miru pred temi izcedki. Kakšen dan je malo, ravno toliko da potrebujem dnevni vložek, kakšen dan pa kot prava menstruacija.

Ne vem kaj naj naredim, ali naj pustim tablete da se ciklus uredi, da mi bodo vzeli bris, ker z izcedkom dvomim da bo mirodajen. Ali naj vztrajam in upam, da se ta mora z izcedki konča do dneva odvzema brisa.

Ima katera kakšen nasvet, kaj bi bilo boljše?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bris pri G
24.2.2010 15:03:36   
lana38
Koliko časa pa že jemlješ Cerazette? Jaz sem imela prve 3 mesece jemanja neke izcedke. Zdaj jih jemljem že 7. mesec, pa se je vse skupaj uredilo samo po sebi. Z jemanjem nisem nič prenehala. Izcedkov ni več, pa tudi user posted image ne. Prej sem imela zelo močne user posted image , da sem komaj zdržala prve 3 dni. Zdaj sem pa zelo zadovoljna s temi KT. Ne dojim več, pa jih verjetno ne bom zamenjala.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bris pri G
24.2.2010 21:25:37   
melanija
Jemljem jih od dneva ko sem bila 6 tednov po porodu na pregledu pri G. vse do letos januarja je bilo vse super, nobenih krvavitev, niti vedela nisem da jih nimam. Sedaj pa tako. Res da je do odvzema brisa še en mesec samo kaj ko ne bo nič če bo šlo tako naprej.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bris pri G
26.2.2010 10:10:48   
lana38
Kako pa jih jemlješ? Jaz ponavadi točno na 24 ur. Morda je v tem tudi kaka finta.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bris pri G
26.2.2010 10:20:57   
melanija
Držim se ure, da jih čimbolj točno jemljem - zvečer ob 22.h

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bris pri G
7.3.2010 22:32:02   
hmm...
Jaz sem imela po cel mesec izcedke, ampak res vsak dan. Potem sem menjala kt in zdaj več tega ni.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bris pri G
25.4.2010 13:16:04   
metuljčicaa
Tudi jaz sem imela probleme z kontracepcijo.Menjala sem jih že vsaj 5.Pri vseh se je dogajalo isto-vmesne krvavitve na 10 ali 14 dni. Potem sem imela vsega dovolj in sem jih nehala jemat.Zdaj imam M na 3 mesece,pa moj G pravi da ni s tem nič narobe?!? A mogoče za kakšnega dobrega G v Lj?

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bris pri G
25.4.2010 14:40:42   
Gina
MOgoče pa tebi hormoni od januarja drugače delajo. Če dojiš, kot praviš, je možno, da so hormoni nekaj mesecev delali na en način, potem ko bi pa normalno morala dobit M, ki je prej ni bilo, pa je telo začelo drugače funkcionirat, kar se hormonov tiče. Očitno ti konkretne KT ne ustrezajo, probaj jih zamenjat.

(odgovor članu metuljčicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?