|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brisača
29.3.2006 22:18:19   
PIAF
mene pa zanima ena butasta stvar. Danes smo imeli o tem debato. Koliko brisač ima pri vas vsak družinski član? Eno ali dve? Jaz sem navajena od doma, da imam za zg.del telesa eno in za sp.del telesa eno 50*100 cm. Moj mož pa ima eno veliko za celo telo in mu je prav smešno, kako jaz to ločujem.

kako pa imate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brisača
29.3.2006 22:23:30   
Marogica
Mi imamo vsak po eno malo(50x100) in vsak eno veliko, jaz imamo še eno brisačko za obraz(predvsem zaradi odstranjevanja make upa), potem se pa konča. Meni se tudi zdi smešno, ker mi pač nismo tako navajeni. Je pa to navada vsakega posameznika.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brisača
29.3.2006 22:31:38   
tt79
Midva mama pa eno skupi-taveliko. Pa eno malo za roke zram umivalnika!user posted image
Zakaj pa ločeno??user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brisača
29.3.2006 22:42:58   
mila1
Oj PIAF!Nimas sam ti ta problem,tudi jaz imam partnera s katerim se venomer pričkama zaradi brisač.Jaz imam seveda eno za zg. del in eno za noge,a on vse skupaj.Pač so tako navajeni.user posted image Pa saj tu pa tam mu se rečem včasih pa tud sam vidi, da je tako boljse.Mogoče pa si bo dal rečt čez čas.user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brisača
29.3.2006 23:04:01   
kofetek2010
vsak eno, velikost je odvisna od velikosti družinskega člana user posted image

ko se stuširam, se itak cela umijem, ne vem zakaj bi potrebovala za noge drugo user posted image

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brisača
30.3.2006 9:07:52   
Anonimen
Mi imamo vsak svojo za tuširat, pa eno skupno za roke in obraz. No, to skupno imava bolj jaz in Tibor, mož se po moje večinoma kar v tisto svojo za tuširat briše.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brisača
30.3.2006 9:37:18   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: mila1

Jaz imam seveda eno za zg. del in eno za noge,a on vse skupaj.



Ima vsaj srednji del obrisan user posted image


Mi imamo veliko brisačo za po tuširanju in malo za roke in obraz.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brisača
30.3.2006 21:37:18   
rija
Veliko po tuširanju, malo pri umivalniku in malo pri bideju.user posted image  Kot je že jana napisala: ko se stuširaš, si itak čist.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brisača
31.3.2006 13:43:28   
hati
Ja midva imava tudi ločeno. Vsak po eno veliko in eno normalno ( ker morem imet jaz za lase drugo) za tuširanje, potem vsak eno normalno na umivalniku, in vsak po eno malo pri bideju. Se vidi da sva še v dveh ne.user posted image user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brisača
31.3.2006 13:46:57   
KODA
Mož ima ločeno,jaz pa ne.
Otroka pa imata vsak svojo malo večjo brisačo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brisača
31.3.2006 13:58:56   
Divja vijolica
Mi jih imamo skupaj ene 20 kom(smo trije). Samo  50*100 cm (ta male). Pa nimamo nič ločenih. Samo to mislim malo urediti, ker potem delamo takole: enkrat se obrišeš, daš brisačo prat (ker do naslednjega dne pozabiš s katero si se brisal). A  samo po eno brisačo ali dve imate? 

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brisača
31.3.2006 14:29:22   
soncece24
Midva mava brisače v kopalnici na kupu, vse so velikosti 50x100, tam si pač vsak vzame brisačo preden se gre tuširat, potem pa jo obesiva na radiator, vsake 2 dni jih pa prat vržem in jovo na novo. Za roke mava pa ta male brisače ob umivalniku obešene. Nimava pa vsak svojih brisač, tudi če se jaz ta drug dan v njegovo obrišem, ja bog pomagaj, kaj pa vem katero sem si včeraj vzela... kot so že ene rekle, po tuširanju si itak čist.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brisača
2.4.2006 22:48:02   
spacey
Vsak svojo veliko za tuširanje, skupno srednjo za obraz in jaz eno malo za intimne predele. :)

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brisača
2.4.2006 22:55:37   
Anonimen
Jst mam veliko za telo, eno navadno za glavo. Skupaj imamo pa tisto za roke.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brisača
3.4.2006 10:15:05   
kalbo
Men to ločevanje med zgornjim in spodnjim delom ni šlo nikoli v glavo. Ne vem, a ko se stuširaš so noge, al pa lulika pa lulček kej bolj umazani od obraza user posted image  Ne vem no, kakor kdo, sam a pol se ti tud oralni seks gabi, če maš že brisačo ločeno?
Midva mava vsak svojo za tuširat, pa eno v kopalnici za roke umivat, eno pa na WCju za roke umivat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brisača
3.4.2006 10:17:16   
kalbo
Aja, ekstra brisačo za glavo zastopim, ker če imaš dolge lase je brisača sam od las že kar orenk mokra...vem iz lastnih izkušenj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brisača
3.4.2006 10:36:44   
paris
V kopalnici je omara, kjer je en kup brisač. Ko se greš tuširat si vzameš kolikor ti paše brisač, se obrišeš in brisače grejo v pranje. Nikoli se z isto brisačo ne obrišemo večkrat- tako smo navajeni. Jaz porabim 3 brisače naenkrat, eno za telo in dve za lase. Mojedva pa ponavadi po dve. Aja pri umivalniku visi brisača za roke, ki se menja na dva dni in je namenjena vsem.
Zdaj šele vidim, porkaš, zakaj imam zmeraj toliko brisač za prat!!??user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brisača
3.4.2006 11:57:40   
Anonimen
Imamo vsak svojo, pa eno skupno za roke.
Ker sem pa šparovna, jih porabljam, dokler niso že skoraj črne user posted image  Res, jaz svojo zamenjam, kadar si glavo umijem, ker je potem (od barve) vsa rdeča, ampak ne da bi vzela svežo, temveč jo vzamem od Ani, ker se mi zdi, da od nje sploh ne more bit umazana, njej pa dam svežo. V glavnem, jaz tko zakompliciram, da se mož niti pomatra ne, da bi razumel, zakaj pod njegovo brisačo binglajo najine v nekem čudnem zaporedju user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brisača
4.4.2006 11:59:16   
copka
za roke in obraz imava skupno, menjam pa jo ko se mi zazdi, da je cas, ali pa ravno perem take cunje.

Za tusirat imava pa samo eno,ker je moj vedno na treningih in fitnesu in se kar tam tusira, predno pa gre pa vedno vzame svezo(samo tako jih ful hitro zmanjka)user posted image . Ko pa nikamor ne gre, pa kar mojo pograbi, njemu je vseeno, meni pa je tudi Ok, ker je on itak bolj cist kot jaz.

Pa na WC-ju je ena za roke.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brisača
4.4.2006 11:59:56   
Nasy
evo, zdej pa se čist s kalbotom strinjam

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brisača
4.4.2006 17:45:13   
soncek&luna
ufff, jaz nimam tezav z deljenjem brisac user posted image ... imam veliko za tusirat in eno manjso za roke in obraz, za lase pa spet drugo

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brisača
6.4.2006 7:40:52   
Anonimen
Midva imava vsak svojo za tuširat in eno skupno za roke. Tisto za tuširat uporabim tud za obraz ali intimne dele, potem gre pa itak v pranje.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brisača
6.4.2006 19:37:44   
Peter167
Vsak svojo veliko za tuširanje, pa eno manjšo skupno za roke.
Pa tudi za tuširanje me ne bi motilo, če bi žena uporabljala "mojo" brisačo. Včasih si jo namreč "sposodi". Samo kaj, ko ke pa potem mokra in sem samo še bolj moker, če se obrišem. Sicer pa ne bi bilo težav. Moja žena mi namreč ne smrdi!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brisača
22.4.2006 0:14:17   
Annny
V kopalnici je omara, kjer je en kup brisač. Ko se greš tuširat si vzameš kolikor ti paše brisač, se obrišeš in brisače grejo v pranje. Nikoli se z isto brisačo ne obrišemo večkrat- tako smo navajeni.
 Se podpišem tukajuser posted image

(odgovor članu Peter167)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brisača
23.4.2006 14:26:02   
Anonimen
Mi imamo cel bataljon brisač vseh velikosti. Da bi imel vsak samo po dve, se mi zdi premalo. Mislim, da jih imamo najmanj 7 ali 8 na enega družinskega člana. OK, ampak to je pa tudi že po eni strani pretirano, a ne? Toliko več je za prat... user posted image

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?