|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:29:03   
Anonimen
Pozdrav!

Zadnič sem gledala eno reklamo, je s sesalcem na paro brkljala okrog vcja, potem je šla pa kuhinjo čistit.

Ko brišete vc - s katerim čistilom in ali uporabite isto krpo za pokrov in za školjko?

Brišete polico, polno mušic, krpo splaknete, jo uporabite naprej? Ker meni očita hči, da sem preveč picajzlasta, ker vsakič menjam krpo, kakor hitro naletim na umazano stvar.

No, da vidim, mlade punce, kako ve delate.

Snežen pozdrav!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:33:56   
Anonimen
Jaz s papirnatim brisačam, tako da ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:34:31   
Anonimen
Aja, ups, nisem ravno rosno mlada.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:38:25   
Dejča
Tudi jaz vržem krpo stran, če z njo čistim WC. In tudi kadar gre za večjo umazanijo. Pomagam pa si tudi s papirnatimi brisačami, kot je napisala predhodnica. In kopalnico čistim obvezno v rokavicah. Sem zakomplicirana? user posted image Najbrž - za nekatere ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:39:04   
baguSka
Haha Spliš stara pa tud nisi no!!!user posted image

No, jst svinjarijo tud popucam z drugimi krpami. Sicer mam pa tko, da mam u kuhni eno krpo, na wc-ju drugo, za ostale prostore pa spet svojo. Torej mam vsakmu prostoru namenjeno svojo krpo, s kero pol vse spucam. Na za wc školjko mam pa čist drugo spet.. Hja kr neki jih je, ampak jih ne menjam vsakič, ampak po potrebi k se zrabjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:42:16   
MarijaPo
Jaz obicajno uporabljam tisto krpo antibakterijsko od merkatorja - taka cist poceni. No, imam jo v kuhinji in jo dam obcasno v pralni stroj oprat, potem ko to naredim npr. 5x je ze precej boga in takrat jo uporabim za wc, ker jo potem stran vrzem. Vmes - kadar nimam starih kuhinjskih krp, pa uporabim kar wc papir za ciscenje notranjosti wcja, desko od wcja pa spucam kar s krpo, s katero sicer pucam kopalnico.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 10:42:27   
KODA
Jaz imam za wc posebno krpo.Wc spucam z wc račko,pokrov in ostalo pa s Cillit bengom.Za prah brisat imam antistatično krpo.Za tla brisat po stanovanju pa imam isto krpo.Samo kadar spoliram tla vzamem pa novo krpo,ker takrat pa rada vidim,da je brezhibno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 11:05:07   
muki1
Brisačke so bri nas zakon. Rolice pa Neža odnese v vrtec, da še iz njih kaj pametnega nastane.
Za kopalnico je posebna krpa, za wc je pa wc raček, pa domestos, pa splekneš, pa je. Prah se pobriše tudi z brisačko, ko pa se glanca, se zglanca s staro viledo, ki se zavrže.
Mislim, da ne kompliciram preveč...

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 11:29:15   
tanikaa
za brisanje prahu uporabljam stare bombažne spodnje majce ali pa prte, za po telh uporabljam viledino krpo in jo rabim za vse prostore v stanovanju (saj lulamo in kakamo v wc školjko in ne na tla), wc školjko očistim s čistilom in papirnato brisačo in pa seveda wc račko. za kopalnico pa uporabljam viledo in pa gobico, ki sta namenjeni samo čiščenju kopalnice, zaradi agresivnih čistil.



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 14:25:07   
petraz
Jaz uporabljam za kopalnico krpo, ki je namenjena samo za kopalnico, WC čistim s čistilom in krpo za enkratno uporabo, za prah pa imam drugo krpo, tla pa brišem z viledo krpo (na kolenih),..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 15:53:58   
mml
Za kopalnico druga krpa kot za kuhinjo, za WC vlažne papirnate "brisače" za enkratno uporabo, ker se mi gnusi, da bi z isto krpo potem brisala umivalnik...bljak. No za prah pa potem spet anitstatične krpe in za po tleh nekaj podobnega...skratka še ena, ki komplicra

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brisanje, sesanje,...
1.12.2005 19:26:09   
ninocka
Za prah brisat mam stare majce, pizame... razrezane v krpe in jih po brisanju operem.
Za tla brisat oz. pucat mam une mokre krpice za tla (od Spara, domestos);  WC cistim s krtacko, pokrov, rob skoljke in zunanjost pucam  pa z mokrimi robcki, ki so namenjeni prav za cisenje WCja (kupim v DM, stane pa paketek okrog 250 SIT), pa se razkuzijo povrh, s takimi robcki (samo da so narejeni za hladilnik) pucam tud hladilnik (hitro ciscenje - ce se kaj polije), za kuhinjo imam pa navadno krpo za mizo brisat (in pult...) pa gobico. Ko je gobica ze unicena, jo pa se v kopalnici uporabim, pol pa roma v smeti.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brisanje, sesanje,...
2.12.2005 8:59:31   
asso
Jaz pa najprej WC skoljko z WC netom namažem, ga obrišem z vileda krpo za posodo prat in nato obrišem s magicno krpo, nato z istimi krpami počistim umivalnike v WC-ju in nato grem s tem še posodo pratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brisanje, sesanje,...
4.12.2005 8:50:21   
Anonimen
Za kopalnico imamo druge krpe kot za kuhinjo, sobo ali predprostor, recimo. Večinoma prakticiram Vilede, ki so za večkratno uporabo, jih pa sproti splakujem in po uporabi dam v pranje. Ne vse, ampak predvsem tisto, ki je za WC školjko in okolico. Papirnate brisačke uporabljam samo na koncu, da pobrišem do suhega. Enako velja tudi za prah drugje po stanovanju. Sprej proti prahu, potem pa Vileda. In to je to. Ne kompliciram.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?