|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bugaboo in sencnik
9.6.2010 16:45:52   
malaMravljica
Sprasujem kar tukaj in sicer uporanice Bugabooja.

Mojega malega namrec v vozicku zelo moti soncek, pa sem zadnjic iz avta videla ene z Bugaboojckom in so imeli od strehce do rocaja en tak sencnik, kot podaljsana strehca oz kar kot ena taka krpa, toliko kot sem uspela videt je bilo original od Bugabooja, ker se mi zdi, da je bil znakec gor. Na njihovi strani tega ne vidim, bi pa tok rada nabavla, ce obstaja. Sedaj dajam plenicko, sam kaj ko jo veter stran odpihne, ali pa menjam sedezek, da gleda proti meni ali stan, sam to tudi ni vedno resitev pred soncem.

Sem pa videla tisti soncnik za se skrit pred soncem, ki se da gor kot mreza preti mrcesu, da je cist pokrito, je to ok? Se mi splaca to vzet mogoce?? Pa poletna strehca, se splaca? Ce mi katera uporabnica zna kaj svetovat bom res hvalezna.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 9.6.2010 16:46:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bugaboo in sencnik
9.6.2010 17:39:29   
K_a_t_i
plenico pripni s kljukicami za perilo in je stvar rešena user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bugaboo in sencnik
9.6.2010 21:36:46   
scorpiogirl
tole si mislila?
user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bugaboo in sencnik
9.6.2010 21:51:26   
Urska09
Mi imamo Bugabooja in smo naknadno kupili senčnik/marelo. Je snemljiv in se ga pritrdi na levo ali desno stran ročaja. Meni je ok! Težko bi brez. Sploh zdaj, ko sedi. Velikokrat raje strehico zložim in odprem marelo, da ji je manj vroče.
Vsekakor priporočam.user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 11:34:58   
malaMravljica
Scorpiogirl  ne, nisem mislila tistega. Je bila prav kot ena krpa podaljsana od strehce naprej do rocaja.

Urska 09, imam obcutek, da si z marelo zadovoljna. Pol bi pa mogoce jaz res kar poletno strehco in marelo vzela.

Tiste zascite pred soncem, ko je " cel vozek prekrit" tega pa nima nobena?


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 13:59:45   
thaiss
verjetno si to videla: http://babyartikel.de/produkt/sonnenschutz/kp_family_sonnenmarkise_fuer_kinderwagen_beige
http://www.shopzilla.de/8B--Kinderwagen_-_cat_id--16197__keyword--markisen


< Sporočilo je popravil thaiss -- 10.6.2010 14:09:56 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 16:37:25   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

verjetno si to videla: http://babyartikel.de/produkt/sonnenschutz/kp_family_sonnenmarkise_fuer_kinderwagen_beige
http://www.shopzilla.de/8B--Kinderwagen_-_cat_id--16197__keyword--markisen



ja to. Hvala ti.  Mogoce imas? Je ok in se splaca nabavit?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 19:37:56   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

verjetno si to videla: http://babyartikel.de/produkt/sonnenschutz/kp_family_sonnenmarkise_fuer_kinderwagen_beige
http://www.shopzilla.de/8B--Kinderwagen_-_cat_id--16197__keyword--markisen



ja to. Hvala ti.  Mogoce imas? Je ok in se splaca nabavit?

ne ne nimam, ampak zgleda kar OK...sicer pa nekaj takega lahko sama naredišuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 19:54:21   
zvesta
mM... ena pri naših februarkah ima to zadevo pa je ful zadovoljna... mene tudi mika, samo samo tega se mi ne splača naročit... daj, če boš naročala, reci, bi se jaz prištulila k tebi...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bugaboo in sencnik
10.6.2010 21:03:26   
malaMravljica
Zvesta, dej narocim. Povej katero barvo bi imela. Pa ti pol kar v Slo prinesem, pridem enkrat ta mesec dol. OK? Ce se ti pa full mudi pa posljem.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 13:08:05   
jona klara
urska 09- mene pa zanima kako ste zadovoljni z bugaboo? je res za makedam in vsak teren ali bolj za mestno vožnjo?hvala

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 20:12:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

urska 09- mene pa zanima kako ste zadovoljni z bugaboo? je res za makedam in vsak teren ali bolj za mestno vožnjo?hvala


Nisem urška, pa vseeno lahko odgovorim. Definitivno je za makedam in vse vrste vožnje. Mi ga rabimo že več kot 1,5 leto, na vseh terenih, v hrib, gozd, utrjen in neutrjen makedam, ma ni da ni, tudi sneg, plundra. Včasih opazujem še trikolesnike z velikimi kolesi in sem prav presenečena, da z našim pridem bolj prefinjeno čez makedam. Tudi zato, ker je voziček lažji in ga lažje porivaš. Ko pridemo na neutrjen makedam, samo obrnem velika kolesa naprej, mala fiksiram in šibamo. Vse je zelo hitro narejeno. Če priznam pa sem to naredila le 3x v 1,5 letu, ker tudi z malimi kolesi naprej gre zelo fajn po makedamu. Se pa celo poletje vozimo po makedamu.

Edina slabost  so mala kolesa. Vsaj pri starih modelih se sčasoma znucajo (če se veliko po malih oštrih kamenčkih furaš). kak kamenček pride tudi v "gumo". Ne ovira pa to pri vožnji in lahko ga z lahkoto odstraniš.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
13.7.2010 20:52:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 20:59:24   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Zvesta, dej narocim. Povej katero barvo bi imela. Pa ti pol kar v Slo prinesem, pridem enkrat ta mesec dol. OK? Ce se ti pa full mudi pa posljem.


a veš, da nisem videla tega... oprosti... zdaj si pa tako že nazaj doma :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 20:59:47   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

zvesta ali malaMravljica ali je katera nato vzela ta podaljšek strehe za senco?


jaz nisem naročila, žal...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 21:23:06   
Anonimen
Samo meni se pa zdi Pepeny veliko boljši od tegale ... ker nudi tudi stransko zaščito proti soncu in se ga lahko montira tudi na športni del, ko je otrok stran od mamice obrnjen.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 21:26:10   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Samo meni se pa zdi Pepeny veliko boljši od tegale ... ker nudi tudi stransko zaščito proti soncu in se ga lahko montira tudi na športni del, ko je otrok stran od mamice obrnjen.


ja, samo mene pri njem moti to, da ga navežeš na ogrodje vozička... pri BB se pa le to vedno sname dol, ko se voziček zlaga.... torej bi ga morala vedno odvezovati in zavezovati :(

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 21:34:49   
Anonimen
Vidiš, na to pa še pomislila nisem ... na srečo se naš voziček zlaga brez da bi odstranil športni del user posted image
A se nebi dalo trakov od pepenija pod sedežem skupaj zvezat, tako da bi se izognil vezanju na ogrodje?

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 21:52:03   
K_a_t_i
Punce, ne ga srat! Tole ni nobena zaščita. Kolikokrat pa se zgodi, da je sonce navpično? Tale podaljšek ne nudi nobene zaščite od strani. Jaz imam tako malo debelejšo pleničko (no, rjuhica je v resnici) pripeto s klini na originalno strehco in identično napeto čez ročaje - pa mi pride ta varianta prav samo tam, kjer je že tako praktično senca. Sicer pa nujno delam senco tako, da je plenica zatlačena še ob strani v voziček.
Pepeny sem pa jst tud gledala - ker dejansko pa ima stransko zaščito (ne optimalno, ampak precej boljšo).

Uporabljam pa jaz še košaro, za športni del ne morem komentirat, ker ne vem.

K.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bugaboo in sencnik
13.7.2010 23:23:43   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Sprasujem kar tukaj in sicer uporanice Bugabooja.

Mojega malega namrec v vozicku zelo moti soncek, pa sem zadnjic iz avta videla ene z Bugaboojckom in so imeli od strehce do rocaja en tak sencnik, kot podaljsana strehca oz kar kot ena taka krpa, toliko kot sem uspela videt je bilo original od Bugabooja, ker se mi zdi, da je bil znakec gor. Na njihovi strani tega ne vidim, bi pa tok rada nabavla, ce obstaja. Sedaj dajam plenicko, sam kaj ko jo veter stran odpihne, ali pa menjam sedezek, da gleda proti meni ali stan, sam to tudi ni vedno resitev pred soncem.

Sem pa videla tisti soncnik za se skrit pred soncem, ki se da gor kot mreza preti mrcesu, da je cist pokrito, je to ok? Se mi splaca to vzet mogoce?? Pa poletna strehca, se splaca? Ce mi katera uporabnica zna kaj svetovat bom res hvalezna.


mislm, kolk smo pa fensi, kr bugaboouser posted image

Jaz imam tak sencnik. Sem ga kupila v dm, za male pare. Pase povsoduser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bugaboo in sencnik
14.7.2010 9:27:10   
jona klara
hope 2- hvala za  te informacije, sem full vesela, da to slišim, ker oklevava med bugaboo cameleon in cam vozičkom.Oba sta kar draga ampak želim si voziček ki go kompaktno narejen, da se športni del ne seseda, pa seveda za vse terene, ker bomo dirkal vsepovsod, sploh po pesku, makedamu, po kamenčkastih plažah, campih in me je res strah samo tehle malih kolesov.

hvala ti



_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bugaboo in sencnik
14.7.2010 9:44:52   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

hope 2- hvala za  te informacije, sem full vesela, da to slišim, ker oklevava med bugaboo cameleon in cam vozičkom.Oba sta kar draga ampak želim si voziček ki go kompaktno narejen, da se športni del ne seseda, pa seveda za vse terene, ker bomo dirkal vsepovsod, sploh po pesku, makedamu, po kamenčkastih plažah, campih in me je res strah samo tehle malih kolesov.

hvala ti




Mi imamo do plaže samo makedam, nekaj je utrjenega, nekaj pa kar fajn nasut šoder, kamni so oštri-sekani in tudi okrogli-naravni. Pa še hrib imamo. Vsak dan parkrat gor in dol, pa nimam pripombuser posted image . Imamo pa zato res abšlesana mala kolesa. Samo sem videla, da lahko na ebayu kupiš tudi nova kolesa, saj nekateri voziček prodajajo po delih. Tak da se ne sekiramuser posted image
Pri trikolesnikih sem videla problem predvsem na hribu, če je bilo treba ostro v ovink spelat  ali pa čez kako oviro, saj je bolj neroden in nestabilen od štirikolesnika. Meni je pomembna tudi teža vozička, ker se ob takem terenu in hribu vsak kg pozna.
Po pesku-mivki (peščena plaža) smo tudi sprobali. Tu pa moraš it z veliki kolesi naprej. Oz jaz raje kot to naredim tako, da prednja(mala) kolesa dvignem v luft in porivam samo po zadnjih velikihuser posted image . Še najlažje in najhitreje. Ampak to je za par 10-20 metrov, ker itak ni vozička, ko bi po globoki mivki rinil z lahkoto več 100 m user posted image .

Cam-a pa ne poznam

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bugaboo in sencnik
14.7.2010 22:00:59   
Anonimen
jona klara , tale CAMov voziček pa ni ravno za primerjat z Bogaboojem ... pač nič ne favoriziram Bogabooja, ker mi ni všeč, samo ni ju pa ravno za primerjat. Ker bogaboo je lahek, na malo se zloži pa školjčno obliko sedeža ima, CAMov 3-kolesnik je pa težek za pop***** pa ogromen je zložen (če smo ga hotli v našo mazdo5 dat smo morali sprednje kolo snet user posted image ) ... samo po drugi strani pa nima te trapaste školjčne oblike sedeža.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bugaboo in sencnik
14.7.2010 22:54:00   
malaMravljica
nisem pol nic napisal kako sem resila moj problem. Tisto zadevo se kupi za par eur ja in jaz tehtnica sem oklevala user posted image   pol sem pa v enem centru sla mimo znizanih poletnih rut in sem vidla eno xxxl mofro, ki super pase na moj vozek in sem jo vzela. Jo imam vdno kar spodaj v kosari sedaj, ko rabim pa jo dam cez rocaj tako da ena del gre zgora cez en spodaj, pa vrzem cez strehco, je full siroka in sencka je popolna. Malemu pa delam mal ku kuc in se smeji notri user posted image   je pa res, da jaz malega vozim kar vedno k meni obrnjenega, sem se tko navadla in pol lahko se fajn klepetava zraven. Stan bi ga pa obrnila,ce je sonce z moje strani in bi tudi bil problem resen.

Pa se nekaj o uporabi tega vozka, men je enostavno super. Ma super lahek in jaz ga vcasih cez kaksne stopnice kar nesem, ce se mi ne da po zadnjih kolesih ga peljat. Pridem z njim povsod, ma res povsod. V kaksen makadam in klanc prej jaz omagam kot voz, pa naceloma vozim mala kolesa naprej in nefiksirana, ce je pa kje res hud teren pa ga naslonim na velika kolesa in sibamo.
Kar se tice oblike sportnega sedeza. Ma mogoce res gleda mal smotano na oko, sam moj je notri kot kralj, res. Mal nogice gor, ma super, se jaz bi.

Pa se nekaj,da vas mal nasmejim. Na forumih sem brala, so tok skritiziral kosaro, da to je pa no go. No, moj je bil cist zadovoljen notri celih 7 mesecev in se pol se mi je kolcalo po njej. Moj mozek je pa reku, da  ti ki tok kritizirajo kosaro, so jo mogoce sprovali user posted image  

Tamasa, ja jaz pa kar tok fensi smensi user posted image  user posted image   a bos sploh hotla it na sladoled z nami, ce se zmenmo enkrat polet user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bugaboo in sencnik
15.7.2010 10:02:30   
jona klara
OTIKA- CAM NI TEŽEK, JE LAHEK,če je ker težek je to peg perego.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?