|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Butanje z glavo spei in spet...
20.12.2005 20:27:57   
gamini
Naša 28-mesečna pikica se še vedno buta z glavo, kadar sedi na dvosedu. O tem sem že enkrat pisala, pa ste mi svetovale, naj to ignoriramo. Ja, pa smo poskusili tudi s tem, pa se mi zdi, da se buta še bolj kot prej. Glede na to, da je 3. otrok se vsi maksimalno ukvarjamo z njo, tako da ji tudi pozornosti ne primanjkuje. Zdaj ji večkrat rečem, naj preneha s tem, pa se še bolj buta. Me že čisto ob živce spravi in sploh ne vem, kaj naj... Ne pomagajo ne grožnje ne prošnje, a bo kdaj konec tega?   user posted image

Ponovno prosim za vaše nasvete, ker sama resnično ne vem, kaj naj...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
20.12.2005 20:30:51   
gamini
Ups, popravljam napako v naslovu...

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
20.12.2005 21:06:08   
lefairyon
ja tudi sama sem postavila podobno vprašanje že lep čas nazaj in so mi tudi svetovale naj ignoriram...in sem...pa je uspelo...mogoče jo zamoti s čim ko to začne...ponudi ji barvice in papir pa naj riše...ali pa naj ti pomaga v kuhinji pospravit posodo...karkoli kar bi jo odvrnilo od tega početja...mogoče bo pomagalo...

lp, nadi

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
21.12.2005 8:25:43   
puncica
Zdej ne vem kolk kej 28 mesečni otrok razume ampak kaj pa če jo vprašaš zakaj to dela, pa da mamici to ni všeč da dela, pa če jo nič ne boli, ma ne vem, še nismo tako daleč.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
21.12.2005 8:30:17   
Anonimen
Uf, to pa vem, da zna bit problem! user posted image  Se spomnim, da je to delal tud moj bratrance, ko je bil mali. Odvadli ga po mojem niso user posted image , kokr jih poznam, je najverjetneje kr sam nehal.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
21.12.2005 8:35:41   
Marogica
Tudi jaz mislim da je najbolje ignorirati, če pa vidiš, da to predoglo dela, jo pa zamoti s kakšno drugo stvarjo, tako preusmeriš "interes". "Pogovor" v tem obdobju ne bi prinesel kaj dosti, vsaj jaz tako mislim

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Butanje z glavo spet in spet...
21.12.2005 8:42:33   
Anonimen
Pojma nimam.V kašni knjigi bi najbrž prbrala,prav tisto,kar si omenila,da ima premalo pozornosti.Pa si že povedala,da se vsi ukvarjate z njo.
Kaj ne bi ti skočila do ambulantnega šolskega psihologa in mu lepo razložila.
Najbrž biti znal svetovati več kot me vse tu skupaj.
Zastojn me nakladamo,da ignoriraj,če pa dete nadaljuje s tem.
No ja,saj ti bo lahko tudi psiholog to rekel,bodo pa vsaj besede nekoga,ki
se spozna na te tike.Tudi naš Timi je butal z glavo v stolček v avtu.
Ampak kratko obdobje,potem je pa odnehal.
No sicer se sedaj gre malega bikca.Če mu kaj prepovem,se zaleti proti meni in zglavo buta ob mojo nogo.
Ko mi je bilo dovolj tega obnašanja,sem ga enostavno posnemala.
Ni še odnehal,jaz pa tudi ne.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?