|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Butl!!!!
2.3.2006 21:04:44   
Baldi
Evo, takole, na kratko v vednost!

Zadnje čase sva z user posted image opažala en čuden zvok, ki ga je oddajal naš Gorenjev pralni stroj, v določeni fazi pranja. Zvok in pralni stroj med obratovanjem sem posnel z mini kamero in, ko nama je šlo že hudo na živce, sva seveda poklicala serviserja. Danes se je zato pri nas oglasil uglajen moški srednjih let user posted image . Najprej sem mu pokazal posnetek, pa je frajer snel masko, ki se nahaja v spodnjem delu stroja in pogledal filter…ja itak, filter je bil skor čist zabasan. Potem je še kake pol ure preskušal delovanje stroja in na koncu z izolirnim trakom oblepil vzmet v notranjosti stroja, kar mu je vzelo dodatnih pet minut.
Sledil je še račun:
*prevoz paušal 1490 SIT,
*vrednost dela 4221 SIT ,
*DDV 1142 SIT
*Skupaj za plačilo 6853 SIT.user posted image

Zdaj se pa po glavi tolčem in naglas razmišljam kako sem moral bit tak butl??? Pa taka osnovna zadeva. Obenem se sprašujem, zakaj user posted image -a nima stroj v diagnostiki delovanja funkcije javljanja "zabasanosti" filtra? Pred petimi leti je bi namreč to model višjega cenovnega razreda (Gorenje Pro Logical). Npr. Bosch-ev sušilec javlja, kadar je filter zabasan.

Zdaj pa bistvo, polagam vam na user posted image , da čistite filtre, ker boste v nasprotnem primeru enako nadrajsali kot jazuser posted image . Razen, če imate kako posebno željo po navezovanju stikov s prijetnimi serviserji (saj veste kake govoric krožijo naokoliuser posted image

LPuser posted image

PS: Catja bo rekla:" to je pa za kazen, ker si šimfal Gorenjeve pralne stroje, a ne"user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:08:28   
Anonimen
Ja, Baldi, si pač še mlad. Z leti se boš še vsega naučil. Vidiš, že nekaj več veš.user posted image

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:12:13   
CIPRESA
Moj naj bi mi javil da je zabasan filter ( kupljen je bil lansko leto) sem prebrala v navodilih....če pa bo, bom pa pol vidla ko bom enkrat plačala 6853 SIT. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:13:01   
baguSka
Ja tud jst sm butl. Sam da jst ze vem, da bom jutr servis stedilnika placala 15 jurjov. Pac ne znam zamenjat cevi in bombe. Al pa ne upam, da ne vrzem bajte u luft.

Pa bo su spet dnar u luft..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:15:44   
kofetek2010
nas je predvčerajšnjim serviser za pomivalni stroj tud olajšal za 8 jurjev user posted image  
vzrok: - zasvinjano oz. zapacano drobovje stroja user posted image  matr sploh nisem vedla, da se ga da na tolk delov raztavt user posted image

pa ni Gorenje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:24:27   
Baldi
Spliš, hvala . Sem že v takih letihuser posted image , da štejem tvojo opazko za komplimentuser posted image

Drugače pa, a se vam ne zdi, da so tele cene kar malo pretirane...zamenjava cevi 15 jurjev, pregled drobovja 8 jurjev,...

Jana, ker pomivalc maš, pa mal opiši, kaj je bilo narobe, pa postopek popravila, pa...user posted image  

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:30:07   
baguSka
Ja fejst mastna cena, ampak še vedno rajš 15 tisoč, kot 50 mio, da novo hišo postavm.user posted image

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:32:39   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Baldi
PS: Catja bo rekla:" to je pa za kazen, ker si šimfal Gorenjeve pralne stroje, a ne"user posted image


Kje s kej mene zdej najdu user posted image

Tako bi komentirala kvečjemu, če bi favoriziral kak Candy, pa Beko, pa kej podobnega. Crkne lahk pa vse.

p.s. Je pa vseen lepo, da se spomniš name user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:33:41   
CIPRESA
Tukej je treba računat material + delovne ure, ki si jih zelo radi malo podaljšajo. In če že vsaka malenkost košta 5.000 jurjev + zraven po tamalem je delovna ura 2 jurja pa pol in če gre za kako tako bolj resno zadevo kjer porabijo serviserji več časa + DDV + potni stroški + morebitni prevoz stroja  te kar hitro oberejo za lepe denarceuser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:36:40   
Marogica
Baldi, jaz čistim filer kar redno (so me švicarji zdrilali), naš stroj (Gorenje) pa je relativno enostaven, tako, da se moram zanašati na svojo pamet, kdaj kaj narediti. Mogoče je to razlog, v tem primeru še nisem izpadla butl.user posted image
Sem pa izpadla butl, ali sem pa vsaj gledala kot butl, ko nam je prišel "stric" od plinarne izklopiti plinsko cev pri štedilniku, ker imamo pač električno ploščo. Torej stric je prišel, navil neki beli "selotejp" okoli cevi, dal zamašek gor, probal z milnico, če plin uhaja ali ne. Z izpisom računa je vse skupaj trajalo 5 min. Vsota računa 5.200.
Torej se tolaži, pa tudi jaz se, da smo vsi kdaj pa kdaj butli. To je edino, kar ti lahko povem v tolažbo. PA seveda vam želim prijetno pranje s čistim filtrom..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:38:13   
kofetek2010
star Electrolux, ima jih enih 8 let in do sedaj mu ni bilo nikoli nič user posted image
potem pa kar na enkrat ni več pral, grel se je v prazno (brez vode) in ne me vprašat kako je smrdelo user posted image
sva mislila, da se je dovodna cev zabasala s kamnom - moj jo menja, nič boljše user posted image
pride striček serviser - vzame z dna pomivalca vse ven (sploh nisem vedela, da gre vse ven - sem čistila le tist plastični filter v katerega se ujamejo ostanki), pomivalno korito je bilo čist polno majhnih in malo večjih plastik, ki so bile vse ali zapacane ali zabasane user posted image  jih umijem, striček jih prepiha (ene takeplastike kot cevčice so bile čist zabasane) in zloži nazaj v stroj user posted image  
vklopi stroj, ki začne spet delat kot urca, pove kolk smo dolžni, mu nacalamo in gre user posted image

po eni strani se mi vseeno ne zdi velik 8 jurjev, saj je to prvi strošek po cca. 8 letih user posted image  
če bi pa prišel servis več kot 20 jurjev bi šla raje novega kupit user posted image

napotek serviserja - vsaj 1x na mesec naj cel program na stroju vklopim brez da je posoda notr user posted image

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:43:33   
ZARA




user posted image user posted image user posted image  zabasan filter??



OJJJ, Baldo, kje hodiš?? Čak, čak..... Ajaaaa, filtre pucaš  user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:45:01   
Anonimen
Aja, jana? Tole je pa dobro vedet.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:46:31   
CIPRESA
Ja jaz ud tega nisem vedla Jana, a prašek daš pa kljub temu noter v prazen stroj?

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 21:59:50   
Anonimen
Zdaj pa naj mi še nekdo reče, da vidva z Deni nista mož in žena?!?!?!?!!?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=818323&mpage=1&key=&#818340

Zdaj pa sem vaju dobila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:05:26   
ZARA




Ti boš iz te "zveze" še doštudirala, Blacky user posted image   Neee, od Baldija žena je....

Kje je zdej ta butl?user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:07:11   
CatJa
Pomivalca razstavlja. Al pa navodila za uporabo študira.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:09:33   
kofetek2010
baje te tabete 3v1 in 4v1 samo škodo delajo user posted image  je fajn vseeno dajat še posebej sol in tekočino user posted image  
ja, stroj normalno vklopiš in daš čistila notr, le posode ne daš user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:09:43   
spacey
Men se tut ne zdita mož pa žena user posted image .. no vsaj po opisu situacij ne. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:20:25   
Baldi
Joj, joj, jest sem se pa medtem izolaciji podstrehe posvečaluser posted image  Zdej grem pa prebrat, kaj ste medtem namudrileuser posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:25:42   
Baldi
Blacky, pa ti si pravi Sherlok Holmesuser posted image  O pišuka, kaj vse lahko rata iz ene nedolžne okvareuser posted image
 

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:26:41   
Anonimen
Baldi, nisi nobenga štumfa pogrešal? user posted image
Pri nas doma smo vedno filter spucali, ko parkrat nismo našli parov nogavic. To je bla še stara šola! user posted image

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:44:34   
Anonimen
Pa dajte nooooooo. Zakaj mi nekdo ne razjasni pojmov, pa bom vse skup pustila na miru. Sicer pa le čakajte, bom že odkrila sama.....grrrrr.......grem šnufat.....user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:50:29   
soncek&luna
no mene so doma vedno ucil, da, ce stroj ne dela, vedno poglej najprej, ce je vklopljen v elektriko, ce je voda odprta in ce ni slucajno filter zabasan....user posted image .... no pa se mi je res zgodil, ker je mi je moja mami (stara sola pac) vodo zaprla...

pa pri avtu so me tut ucil, ce zacne cukat, naj najprej svecke pogledam, ce so vse 'zasraufane' kot je treba user posted image  (sam kaj vraga, k zdej pri mojem avtu tut pod razno ne pridem do sveck - bi morala pol roke zatlacit v motor user posted image )

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Butl!!!!
2.3.2006 22:58:21   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Kje s kej mene zdej najdu user posted image
p.s. Je pa vseen lepo, da se spomniš name user posted image

user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Baldi, jaz čistim filer kar redno (so me švicarji zdrilali), naš stroj (Gorenje) pa je relativno enostaven, tako, da se moram zanašati na svojo pamet, kdaj kaj narediti. Mogoče je to razlog, v tem primeru še nisem izpadla butl.user posted image

in
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
Baldi, nisi nobenga štumfa pogrešal? user posted image
Pri nas doma smo vedno filter spucali, ko parkrat nismo našli parov nogavic. To je bla še stara šola! user posted image

Bomo vajino priporočilo uvrstli med koristne nasvete. Matr, a nista mogli že kdaj prej povedat?user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana73
baje te tabete 3v1 in 4v1 samo škodo delajo user posted image  je fajn vseeno dajat še posebej sol in tekočino user posted image  
ja, stroj normalno vklopiš in daš čistila notr, le posode ne daš user posted image

Baje je fino dodat še sredsvo za čiščenje pomivalca. Ampak, da bi vsak mesec to počel, se mi zdi pa predrago. user posted image  Sicer pa jaz tudi ne zaupam preveč tem večslojnim tabletam, zato vedno posebej dodam sol in sredsvo za blesk, al kaj žeuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ti boš iz te "zveze" še doštudirala, Blacky user posted image   Neee, od Baldija žena je....
Kje je zdej ta butl?user posted image

Oooooooo, Zaraaaaaaaaaaauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Pa dajte nooooooo. Zakaj mi nekdo ne razjasni pojmov, pa bom vse skup pustila na miru. Sicer pa le čakajte, bom že odkrila sama.....grrrrr.......grem šnufat.....user posted image user posted image  

Ti kar, veselo na delouser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?