|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CENA VARSTVA
17.10.2005 15:35:02   
ANAJURIJ
Danes smo se prvič dobili z varuško, ki bi naj pazila Jurija. Vse se mi je dopadlo samo cena 40.000,00 SIT user posted image za 3x po 4 ure na teden se mi je zdela pretirana. Zdaj pa ne vem; je to res veliko ali se mi samo zdi. Kakšna bi naj bila po vašem sprejemljiva cena?
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 15:39:24   
jazz
Potem je na uro skoraj 3500? Tu mač!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 15:42:23   
ANAJURIJ
Ma joj...zmotila sem se, cena je za mesec ne za teden. 3x4ure na teden in za cel mesec znese 40.000,00 sit.

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 15:45:35   
eva1
za moje pojme ful drago...tok nekatere računajo za 5x na teden po 8-9 uruser posted image jst bi se pozanimala še malo...

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 16:27:18   
Suzi*
Čist predrago!!!user posted image   Pol manj, pa še bi bilo verjetno drago.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 16:38:54   
b.nika
Men se zdi tut full drago.Jaz bom z varstvom začela drugo leto-april06, pa bom plačevala okoli 38.000 sit.( od pon.do pet.po 8 ur, če pa kako uro dlje,pa dodatnih 500 sit/ uro).To se mi zdi kar normalna cena.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CENA VARSTVA
17.10.2005 19:37:51   
Magi*
b.nika, kje si pa dobila tako poceni varstvo? kako je pa z hrano in plenicami? mi bomo namreč morali za vsakodnevno (med tednom) 8-urno varstvo na mesec odšteti 55.000 SIT. v LJ, dobi pa tam dve malici in kosilo. plenice bomo zagotovili sami.

jaz sicer za ceno niti nisem veliko komplicirala, ker mi je bilo bolj pomembno, da je varuška zelo priporočena  in hvaljena. me pa vseeno zanimauser posted image

lp, Magi

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CENA VARSTVA
18.10.2005 12:21:00   
m@j@
Jaz bom vrtca približno 50. 000 sit plačevala. Se pravi najmanj 8 ur na dan, hrana.....Razen plenice, robčki itd. pri nas nosimo sami.

Lp,

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 12:59:45   
Matej@
B.nika,

tudi mene zanima, kje oz. s kom si se dogovorila za varstvo. Mi bi ga rabli nekje v avgustu, smo pa v LJ

Lep pozdrav!!

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 13:41:44   
tascha
Jaz bom tudi za prb.8 ur/dan 5 dni v tednu plačevala (za cel mesec) 45.000 SIT. Meni se zdi to neka normalna cena, plenice in robčke pa moramo sami prinest. user posted image

(odgovor članu Matej@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 14:08:12   
fricka
Jaz v LJ plačujem za 4 ure dnevno na mesec 35.000,oo SIT, pa še to tako ceno, ker je stara komaj 8 mesecev in pol. Za polno bom plačevala pa 50.000,00 SIT - od 6.30 do 16.30. Saj bo manj časa v varstvu, ampak znotraj tega delavnika. Že zdaj dobi malico in kosilo, nikoli ne škrtarijo- je skutke in juhice, meso in špinačo,... Sem ful zadovoljna. Poleg nje  so še trije otroci, punčka toliko stasra kot moja in dva fantra 1,5 in 2 leti. Če še katero zanima, me naj kontaktira za naslov, mogoče vzamejo še kakšnega.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 15:50:49   
jagoda
Tale tvoja pa po moje ful pretirava s ceno...

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 17:01:00   
b.nika
Jaz imam to privat varstvo. Gospa pazi otroke že 12 let ( stvar zares obvlada)in bo poleg našega user posted image  še 5 otrok. Pomaga ji še ena pomočnica in hčirka. Plenice in robčke si priskrbi vsak sam, hrano pripravlja sama-vse iz domačega vrta in sadovnajka. Res sem imala srečo, da sem dobila to varstvo, pa samo slab kilometer od našega doma. user posted image

(odgovor članu Matej@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: CENA VARSTVA
20.1.2006 19:31:36   
Matej@
Fricka,

za 10  ur boste potem plačevali 50k? Kar vredu. Čeprav imamo še do konca porodniške kar nekaj časa, bom vesela, če mi pustiš naslov ali tel. gospe, pa se morda obrnemo nanjo. Kje v LJ pa je? Če ima še katera dobre izkušnje s svojo varuško za zmerno ceno, lepo prosim, naj mi sporoči.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: CENA VARSTVA
24.1.2006 23:10:47   
emily1
Iščem varstvo za hcerkico od marca naprej  na območju Ljubljane.  Ce  kdo koga pozna  in ima kaksno stevilko  se  toplo priporocam. hvala

(odgovor članu Matej@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: CENA VARSTVA
25.1.2006 20:26:17   
Lu
Tudi midva bova plačevala 50.000 sit na mesec, če bo vsak dan v varstvu. Se pravi 2.500/dan. Gospa hrano sama kuha, sadje, plenice, robčke pa sami prinesemo. Zaenkrat sem zelo zadovoljna. Gre pa Maja septembra že v vrtec. To je bilo samo začasno.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu emily1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?