|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CSD in odločbe
27.1.2013 18:08:15   
hkitty
Jaz pa potrebujem pomoč, a mi lahko katera pove, kje v odločbi (sprašujem za lansko leto),ko smo že oddajali na CSD te nove obrazce ko vse gor napišeš......

KJE točno nabi pisalo koliko procentualno ali kako drugače piše,......koliko plačujemo za vrtec mi oz.koliko procentualno država.      (upam da me razumete, kot smo dobili izpis od občine).

Mene so zdaj klicali iz vrtca in mi reče, da nimajo še papirja,...pa me je kar zvilo, ker niti porajtala nisem da tega res ne piše, ko sem šla zdaj brati.
Kaj sedaj user posted image ,.....obrni se na CSD ? Kaj bom dosegla user posted image


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 18:17:26   
Doll
V odločbi,ki si jo dobila. če jo ne najdeš pač pojdi na csd in ti bodo dali še enkrat. Mi smo morali samo odnesti papir v vrtec,ker drugače bi trajalo več mesecev če bi čakali da csd sporoči

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 18:27:25   
hkitty
Imam papir, ampak na teh dveh listih piši samo za otroški dodatek kolikšen je znesek, za vrtec pa nikjer nič user posted image


to mi je malo čudno, drugače pa da bi bil še kakšen papir zraven, ga ni user posted image



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 18:33:32   
m_o_i
kokr se jaz spomnim, sem dobila v eni kuverti dvojne papirje-na enem snopicu(so bili speti skupaj) je bila odlocba za OD, na drugem snopicu pa razred za placilo vrtca...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 18:34:53   
m_o_i
kokr se jaz spomnim, sem dobila v eni kuverti dvojne papirje-na enem snopicu(so bili speti skupaj) je bila odlocba za OD, na drugem snopicu pa razred za placilo vrtca...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 18:50:45   
enea
na 3 strani, 3 odstavek, je samo ta stavek: " V skladu z lestvico iz 24 čl. ZUPJS, se vlagateljica za otroka ****** uvrsti v * dohodkovni razred, kjer znaša plačilo ***% cene programa, v katerega je vključen otrok."

oziroma, sem šla sedaj še enkrat celo odločbo brat, imaš že na prvi strani, takoj pod tvojimi in otrokovimi podatki napisano..... določi plačiloza program vrtca v višini **** %cene programa,...

< Sporočilo je popravil enea -- 27.1.2013 18:52:41 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 19:58:36   
end1
Tudi jaz sem dobila dve odločbi eno za vrtec in eno za otroški.

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 19:58:37   
Anonimen
Tudi mi smo za OD in za vrtec dobili ločeni odločbi ... sicer sta prispeli v isti kuverti, a sta ločeni. Preveri na CSDju če ti je bilo odločba za vrtec sploh izdana ... mogoče si jo ti založila, mogoče so oni spregledali in pozabili izdati odločbo še za vrtec, ali zate najslabša varianta: si na vlogi pozabila odkljukat da vlogo oddajaš tudi za znižano plačilo vrtca.

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 20:16:31   
AKP
Jaz sem dobila v četrtek samo eno odločbo za oboje. Piše mi tako kot pri Enei na prvi strani koliko % bomo plačali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 20:41:56   
enea
ja prej sem pozabila napisat, da sem tudi jaz dobila vse v eni kuverti, 2 odločbi; eno za OD in eno za vrtec,..

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CSD in odločbe
27.1.2013 22:26:43   
petea
To je spet en tak zanimiv pojav user posted image ;

čeprav ZUPJS v 37. členu jasno določa, da mora biti za vse pravice izdana ena odločba, centri praviloma izdajajo ločene odločbe za OD, ZPV, subvencijo malice ... :

'37. člen
(1) Pravice iz 5. in 6. člena tega zakona se uveljavljajo z enotno vlogo.
(2) V primeru iz prejšnjega odstavka center za socialno delo odloči z eno odločbo.'



hkitty,
podatek mora biti napisan v začetnem delu odločbe, praviloma je to na prvi strani, v vsakem primeru pa pred obrazložitvijo odločbe;


lahko, da ti za ZPV še niso izdali odločbe; na odločbi, ki jo preglejuješ, ti mora na prvi strani pisati, za kaj je sploh bila izdana,
npr. nekako takole:

'CSD glede vloge vlagateljice hkitty glede otroškega dodatka / znižanega plačila vrtca odloča, da je vlagateljica upravičena do ...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?