|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CaliVita
21.8.2009 8:59:45   
silvestra
Ima kdo kakšne izkušnje z izdelki CaliVita?

lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CaliVita
21.8.2009 9:07:22   
rija
nič ne škodi, pa tudi skoraj nič ne hasniuser posted image

prodaja se po sistemu MLM, torej ti mora biti jasno, da se gre samo za procente vsem možnim posrednikom....

< Sporočilo je popravil rija -- 21.8.2009 9:08:39 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CaliVita
21.8.2009 11:04:13   
silvestra
Ne to,to mi je jasno,procenti,.... ampak kakšni so proizvodi, a so vredu ,kvaliteta,...

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CaliVita
27.8.2009 13:49:11   
dory
jst...sem tudi včlanjena :)...prodajam ne, kupujem pa zgolj za lastno uporabo...

meni so izdelki fajn...ker so naravni in širok spekter dodatkov in vitaminov ponujajo...

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CaliVita
11.9.2009 20:58:42   
* Mateja *
mi smo jih pili, ampak da bi bilo ne vem kaj. meni so svetovali q10, ki je kar drag, pri konkurenci pa dosegljiv, tako da ne morem rečt. kar dragi izdelki, p ne vem če so tako oh in sploh kot jih opisujejo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CaliVita
24.1.2010 8:10:51   
ogrlica
Jaz uporabljam Calivito že kar nekaj časa in moram rečt da mi pomaga. Res je, da o izdelki malo dražji so pa tud kvalitetnejši. Recimo quencima je pri nas 90 komadov in je ista cena kot je v lekarni za 60. Uporabljam pa tudi skorjo bele vrbe za glavobole... 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?