|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 11:44:36   
HuAnita
A je dober naslov? Pove bistvo? Se bomo obveščale o našem naraščaju? Kakšne slikice cenzurirane gor lepile....?
Če vam ni všeč, pa prezrite....

Torej, navijamo za Žanek, pa potem MatjanoR, potem pa počasi smrček....
A je še katera noseča? Jaz neuser posted image .

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 6.8.2008 17:04:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 11:52:01   
Jančika_
Jaz tudi nisem noseča, samo se ob tem ne smejim, hehehe. No, upam, da se tema prime (še vedno pa upam, da se vsaj v soboto vidimo, če ne bo Žanek prej rodila).

Drugače pa - mi smo kul, Vasja ne je nič, Kajči poje vse (v vrtcu baje tudi po 4x reče za repeteuser posted image ), novega pa nič posebej...

user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 11:53:54   
skuštrana
Hellou babe...

Ja, tema se bo prijela, bom jaz poskrbela user posted image

Zanek in Marjana- sta v nizkem startuuser posted image , smrcka pa še v visokem..Pa jerebica, kako je kaj?

Vam kasneje več napišem, nimam zdej cajta..Je Liza v vrtcu pa moram izkoristit user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 11:55:56   
Jančika_
Za jerebico lahko jaz povem, da kar sije. Upam, da se tudi počuti tako, kot zgledauser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 10.1.2008 11:56:32 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 13:12:57   
žanek
Meni seznam kaže takole za user posted image :
  • jaz (13.1.08)
  • marjanaR (x.2.08)
  • Skabi (x.4.08)
  • jerebica (x.7.08)
  • smrček (x.7.08)
Še katera na novo user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 15:17:54   
Anonimen
Pozdravček  user posted image !

Ker sodim v okoliš, ki ga zajema naslov in je seznam še precej kratek, se vam z veseljem pridružujem. Moj PDP je 31.7.08. Do takrat je še daleč, pa vendarle ne tako zelo.......Doma imamo že enega triletnika......Vem, da je celjank aktivnih na drugih temah zelo veliko in ko bodo zasledile to temo bo v momentu seznamček postal pravi seznam, tema pa zelo pestra in živahna. Se že veselim branja, fotografij, novic s celjskega,......user posted image . Lp.

(odgovor članu žanek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 16:42:36   
Anonimen

........Joj, ali morda tema sploh ni bila mišljena tako široko in je bila namenjena le nekaterim znanim uporabnicam user posted image ; če je tako, se zelo opravičujem in že šibam proč user posted image .....  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:01:54   
skuštrana
Pablo, tema je namenjena vsem celjankam in okoličankam, torej dobrodošla user posted image Sej, če se poznamo se pa še bomo, a ne user posted image A triletnika imaš doma? Jaz pa triletnicouser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:06:58   
shooo
a stejete rogasko tudi za okolico?user posted image
user posted image


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:24:19   
tinkamiška
no, pa se še jst javim, čeprav vedno zatajim, ko imate kakšno srečanje:-s , jančika me vestno obvešča, pa potem vedno nekaj pride vmes...
pa kakšen čvek bi pa vseeno udraila z vami, čeprav še nisem nosečka v drugo, mogoče pa kmalu, nikoli se neveuser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:24:45   
Jančika_
Shooo, jaz jouser posted image . Malo bolj daljno, pa ipakuser posted image .

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:26:37   
Jančika_
Tinka, tole je na forumu Čvekamo o naših otrocih, tak da lakho tudi midve kako rečevauser posted image . Mogoče bova pa tokrat potem skupaj čakali bejbija, kaj veš. Čeprav ti želim, da me za kak mesec ali dva prehitiš, saj pri  nas še nismo v akciji.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:34:58   
Bonnie_RR
No, da se še js javim...user posted image

Enkrat dooooolgo časa nazaj sem se vam celo pridružila na enem srečanju za Savinjo, potem pa smo se preselili, začel se mi je faks, obveznosti in potem mi ni zneslo niti več slediti vašim srečanjem, kaj šele se vam na kakšnem pridružiti... user posted image

Doma imamo skoraj 2-letnika (manjka nam še en mesec). Je izredno živahen, kljub temu pa tud pravi angelček...user posted image

Mi je pa prav fajn tale tema...user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 20:40:55   
Meggi
Ups aktivnosti so se pojačale, torej nove objube se uresničujejo. Bravo za idejo.

Če sem prav prebrala je udeležba celjank med nosečkami visoka.. cca 70-80%. Torej je zame članstvo nemogoče, ker ne spadam in po planih  ne bom v to kategorijo. Dejavnost zaključena! Veselo in sečno pa vsem tistim, ki sprejemate še take izzive. user posted image
Skabi, kdaj bova ena frugo zbrcale da se nacrtama na snidenje. Da le ti prej ne oddideš v Rim? Načeloma je sedaj januar dolgocajtn glede na december- brez žurk,.. weeeee. Kaj so spičimo v kak večji kot.. da ne zrušimo mestnih sten? Mene firbec daje od kod je Naty.. se mi zdi sumljivo blizu? Jančika bravo za pogum in predvideno akcijo. Ti Huanita, pa ne razturi preveč da ne bomo druge 76 še večji pogoreliči!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:45:11   
HuAnita
Aja, dobrodošle nove čvekice!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:45:18   
skuštrana
Huanitka, sem tvojga zadnjič v časopisu videla user posted image A veš, da sem ravno hotela Lizo postričt tako kot je tvoja Pinka, ampak je ne bom, da si ne bota spet čist podobniuser posted image Sem enkrat gledala slike na Jančikini strani in nisem vedla al je L. al je P.user posted image

Drugače smo pa mi dobro, trenutno uživam v miru, ker otroci spijo, m. je pa na košarki..Upam, da pride cel domovuser posted image

Janči, kdaj greš na operacijo?

Shoo, a ti si iz Rogaškeuser posted image Tisti konci so meni full fajni, mi tak fajn zavijajo in pa sami fajn ljudje.

Povejte mi kak prilepim sem slikouser posted image Jaz sem anti tehnik tip...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:54:31   
Jančika_
Čupavka, zmanjšaj fotko na širino kakih 350 pikslov, potem pa pojdi na shrani.si in sledi navodilom - izberi svojo fotko, klikni "shrani", skopiraj link za forum in ga prilepi sem.

V bolnico grem 20.2., operirana bom baje naslednji dan. So mi rekli, da bom kak teden v bolnici, pa teden bolniške (mislimuser posted image - tolk, kot bi pa jaz v zadnjega pol leta bolniške imela, če bi bila v službi!).

A veš, da sem jaz tudi že kdaj morala gruntat, a je na sliki Pina al Lizauser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:57:02   
skuštrana
user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:58:34   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

A veš, da sem jaz tudi že kdaj morala gruntat, a je na sliki Pina al Lizauser posted image .



Ja, je ena fotka taka, sta kot dvojčici.

Ja, M. je bil v Novem tedniku, s Klemnom s Kmetije, ki je tudi učitelj smučanja....

btw - naša Capinka se sama pelje po vlečnici, Uniorčkuuser posted image user posted image user posted image   Knedl se tudi spravlja na smučke, bomo res poskusili s plastičnimi, ker je ful ful motoričen.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:59:00   
skuštrana
Uspela semuser posted image Kako pa dobim tako lepo sliko kot jo imata vidve, brez teh robov...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 21:59:03   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image   Arsen - prvič ga vidim!!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:00:04   
skuštrana
Eh, brez tistih številk

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:03:36   
HuAnita
Capinka, postaja ful resno dekle:

user posted image

Knedl - ta pa pove vse, kar vidi, in v neomejenih količinah, da mi je že nerodno, če kam gremo. Če katera vidi podobnost z mano, naj prosim molči!

user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:04:31   
HuAnita
eeeeh, poJe, sem mislilauser posted image user posted image user posted image

Grem spat.
Sicer me še nekaj možek žica, bo treba zmanevrirati, da grem spat...user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:12:57   
skuštrana

user posted image
Ok, jaz bom probala kar bo pa bo, drgač bom pa zbrisala user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?