|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:32:46   
Arwenko
Evo nas, II. del user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:39:34   
lidik
ojej, kaj smo bili tako dolgo v ljubljani, da se je že začel drugi del. No v glavnem sej nisem vsega prebrala. Na hitro sem malo preletela, ampak sem videla,d a sem veliko preveč zamudila, da bi se dalo kaj hitro nadoknaditi, zato si bom vzela enkrat kasneje čas da vas malo za nazaj preberem in pokomentiram.

Drugače pa punce hvala vam vsem za lepe besede. Naša prva noč doma je za nami. Ni bila najbolj prijetna, smo se še lovili, ampak ok, sej bo šlo. Se je kr težko navaditi na domače okolje, ko smo zdaj tako dolgo tako sterilno živeli. user posted image Ampak predvidevam, da ko bo to zlaufalo, bo vse druga tudi. Je pa verjetno mali tudi malo spremembe opazil, ker mi danes noče in noče tako lepo jesti, ampak sej bo. KO se bo mami umirila, ko bo vse šlo nazaj v normalo, bo tudi tu se spremenilo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:46:34   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg




NOVEMBER
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image    ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?                ?             user posted image      ?




user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, 42cm)
29.09.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33       JAN (3390g, 50cm)





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:47:35   
Anonimen
Eto še seznamček sem prestavila, kosilo sem pojedla, čaj sem spila zdaj grem pa nazaj spat. Mali že "čori" na sredini "tavelike" postelje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:53:34   
nadka30
dan, me danes malo čas base samo toliko da se na kratko javim.
O LIDIK je tudi tukaj, ko boš imela pa kaj več časa pa le malo svojega sinčka opiši

T.Z. lahko noč, verjamem da si utrujena


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 12:55:20   
Arwenko
lidik...dobrodošla doma še enkrat user posted image user posted image user posted image

T.Z....pejd počivat lepo, da te ne bo na ta lep vikend vrglo s kakšno virozo user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.11.2010 12:59:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 15:02:46   
Anonimen
no pa še ena novička: urskaf je šla domov!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 15:21:45   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

no pa še ena novička: urskaf je šla domov!!!!user posted image user posted image user posted image


bravo in veliko crtljanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 17:21:50   
Anonimen
joj sem prav razmišljala, če sem na forumu pozdravila lidik pa sem ugotovila, da nisem user posted image  smotana ko zajla, res!

LIDIK DOBRODOŠLA DOMA!!!!
PA URSKAF TI TUDI!!!!

Naš mali je pa pred 2 meseci in par minutami privekal na ta svet user posted image  joj kako teče čas user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
12.11.2010 17:32:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 17:54:27   
Anonimen
punce še ena novička, mislim, da je naša eruvande v P!!! dejmo dihat z njo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 17:57:05   
Arwenko
Danes pa dogaja...urskaf bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

Eruvande s tabo pa dihamo...drži se, naj ti čim prej mine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 20:06:15   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg








NOVEMBER
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?                ?             user posted image      ?








user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, 42cm)
29.09.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33       JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande      HANNA(?g, ?cm)




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 20:08:17   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ERUVANDE ISKRENE ČESTITKE!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Joj, danes pa RES dogaja!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.11.2010 21:37:31   
Arwenko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Eruvande in čestitke za Hanno. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.11.2010 10:28:33   
Anonimen
Evo mene zbolela. Mislim, da sem "nekje" staknila trebušno gripo... Pa to itak na tak lep dan, ko bi lahko šli v šetnjo vsi skupaj user posted image

Mali je h.b. ok, A. tudi in me razvaja. Še dobro, da mam dedca k zna skuhat pa vse poštimat, da nisem res z ničemer obremenjena razen s tem, da dam joško tamalmu. Sam upam, da ne bom ob mleko, ker sem res čisto slabotna user posted image

Zdaj pa ležim na raztegnjeni sedežni v dnevni, malo berem knjigo, malo surfam, malo pa gledam kako mali spi kot angelček. Pa skozi okno opazujem kako sije sonce in sem prav fouš mojima dvema dedcema, ki bosta šla po kosilu malce ven - verjetno samo na teraso, ker ima F. spet eno obdobje, ko bi samo jedel, jedel in jedel in zato ne bosta šla nikamor, da ga kakšna lakota ne napade sredi sprehoda. No, se bo vsaj svežega zraka naužil - več kot jaz. Jaz še do kopalnice komaj pridem.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.11.2010 10:51:54   
Arwenko
T.Z. a imaš kak ležalnik na terasi? Pa se lepo fajn zadekaš dol in greš vsaj malo na zrak, škodilo ti sigurno ne bo. Pa res počivaj, da boš čim prej pri močeh. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.11.2010 10:58:35   
Anonimen
imam ja, saj sem že razmišljala v tej smeri. zdajle sicer piha zunaj k pri norcih, upam, da bo nehalo...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
13.11.2010 13:40:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.11.2010 9:56:15   
nadka30


Eruvande, čestitke! user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.11.2010 14:17:46   
obcinarka
pozdravček... me ni kakšen dan tu gor, pa vas komi najdem...user posted image user posted image celo na II. delu, lepooooooooo... krasno za bejbije ki so se vrnili domov, čestitke za nove člane seznamčka, jupiiiii... torej zdej gre zares... jao, zdej bomo že decembrski na vrsti... v petek opravila pregled... UZ+po 3x neuspešnem jemanju krvi je v četrto le ratalo... hahahahah, sm mogla en krof pojest vmes, pa je kri iz žil tekla... smo na +10 kg, oaaaaaaaaauser posted image .. zdrava jaz+bejbica, ki je zdej končno pokazala da je user posted image .... smo še kar in že kar obrnjeni z glavico navzdol, kaže nam jezik in meni pritiska pod rebra... večjih problemčkov ni, razen to, da karkoli pojem me nekam tišči al pa me daje zgaga... tudi nekega otekanja rok, prstov ni.. user posted image  smo kupili  še omaro in pa tepih, tako da bom zdaj cunjice ki si večje št. pa to spravila v omaro... iz seznamčka mi dejansko manjka zgolj kozmetika... prevali-oz. premiki v mojem trebuhu so astronomski, imam občutek, da mi bo nogica nekje pogledala.... aha... ima pa naša maša-to bo menda zdej držalo ime 2 kg in pa majcena, drobna stopala!!!!!!... hahahahuser posted image ..
skratka, uživajte nedeljo, midva končnooooooooooooooo zaključujeva z zadnjim beljenjem tega leta-je bil hodnik na vrsti.. pa se slišimo...   

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.11.2010 14:39:20   
nadka30
dan

ma sem razuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ko sem bila z melanie pri pediatru in sem mu rekla za te mozoljčke sem dobila neko kremo, ki naj bi ji baje pomagalauser posted image user posted image user posted image user posted image in kaj je sedaj še trikrat slabš je, sedaj ima pa cela lička rdeča in mislim da ji ta krema ne odgovarja tako da sem jo ukinila in ji obraz čistim z kamilicami potem ji pa z bepantenom namažem upam da bo kaj boljš, ker drugače boma šle jutri nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ma človek lahko kar znori, pa tako nič mlečnega ne jem , pa tudi jajc ne tako da res ne vem kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Se mi pa naša pupa tako smili je kot kak pijanček, res pa je da ne vem ali jo to kaj srbi upam da ne.

T.z. upam da si se pozdravila, pošiljam pikepoke za zdravje

Še enkrat čestitke eruande za punčko, full luštno ime, mi je všečuser posted image user posted image user posted image

Dobrodošli doma naši otročički, mamice vi pa se le nam kaj oglasite in se malo o vaših bejbijih razpišite saj veste da smo vse na veliko radovedne

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.11.2010 20:27:26   
balem
Čestitke eruande!!!!user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.11.2010 11:08:32   
nadka30
dan

o kako je pa to možno da sem se danes prva javila tukaj. V glavnem da malo poročam, sedaj ko sem kremo ukinila se je naše stanje na ličku popravilo, tako da bom kar tako nadaljevala kot sem doslej na kratko rečeno po svoji logikiuser posted image
za začetek pa sumim da so bila kriva ali klementine ali pa sladko zeljeuser posted image tako da tega se bom sedaj na veliko izogibala pa seveda bom se tudi umaknila od jajc in mleka pa moje ljube čokolade pa da vidimo kaj je ampak mislim da sta krivi ena od prvih dveh stvari.

In kako smo drugače, punce, kje se skrivate a verjetno se po sončku sprehajate ali pa sončite vse bi še bilo ko le veter ne bi tako grdo pihal

Želim vcam lep prekrasen dan izkoristite ga byuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?