|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena privat varstva - MB
6.2.2007 21:49:02   
Lara28
Počasi se bliža čas, ko bo naš Anej moral v varstvo. Hvalabogu smo našli eno krasno gospo, ki ga bo pazila. Sedaj ima že eno deklico, staro 14 mesecev. Zanima me, koliko plačujete za mesečno varstvo (približno 8 ur na dan) tiste, ki imate otročke pri varuškah. Kako  je s hrano - to nesete posebaj ali doplačate?
Hvala za odgovore...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena privat varstva - MB
6.2.2007 23:38:52   
kofetek2010
smo sicer iz LJ, a cena je bolj Mariborska user posted image  

za 6 ur / dan (od pon do pet) s kosilom in 2x malico plačujemo 200€ / mesec user posted image  


plenice, robčke in kremico prinesem zraven user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena privat varstva - MB
9.2.2007 11:52:53   
Darči76
Mi plačujemo v MB 160 EUR, hrana je vključena v ceno. Edino kašico za zajtrk damo mi. Pa seveda plenice in robčke in čajčka.

Pa kako sadje mu včasih še zapakiram zraven ali pa kekse, ki jih ima rad.

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?