|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena privatnega varstva
4.12.2009 11:25:51   
oka
Zaradi nenehnih bolezni moje petletnice sem se odločila, da smo z vrtcem za nekaj časa zaključili. Enostavno ne gre več in zdravnica nam je vrtec dobesedno prepovedala. No malo madam bo po vsej verjetnosti na domu za štiri ure pazila študentka, ki je naša znanka. Nimam pa niti približne predstave koliko je cena takega varstva. Zato me zanima koliko plačujete za privat varstvo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 12:04:28   
Angel_Tian
Jaz sem svojega sina vozila sicer k svoji teti, ampak nisem mogla, da ji ne bi plačala. In dajala sem ji 120 eur. Sedaj s tremi leti sem ga vpisala v vrtec, kjer pa ne plačujem nič kaj več. Bil pa je v varstvu celih 8 ur.
Kolikor sem slišala, znajo drugače privat varuške še več zaračunat kot pa stane vrtec.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 12:41:20   
mamamajča
Ja ene so frajerke (na črno) in računajo 5eur/h.
Pa x 8ur na dan........user posted image

Pri nas je bilo za osem urno varstvo 250eur.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 12:43:42   
Anonimen
ko smo imeli še na uro, smo računali 2€/uro, zdaj računamo 220€/mesec. čeprav študenti računajo več kolikor vem.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:01:49   
tikatonka
joj kakšne cene. zdaj vidim da smo mi imeli skoraj zstonj - 1€ na uro.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:09:04   
oka
Pri nas je bilo za osem urno varstvo 250eur.


Se pravi, da če razpolovim pride 125 eur. Malo malo se mi zdi.
Hvala za odgovore, zdaj imam vsaj približen občutek kako in kaj.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:17:58   
Fleka
Mi za najmlajšega plačujemo 250 eur na mesec(6-9 ur na dan).user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:33:16   
2.2.
Trenutno je bila doma do zdaj....zdaj pri 3 l pa jo bom oz. jo bi vpisala v vrtec samo zaradi družbe, doma se igra in veliko novega vsak dan spozna. pa mi je čudno da dr. odsvetujejo vrtec-saj tam otrok se nauči veliko saj tako se mi zdi.

vem pa da privat varstvo je dražje kot vrtec. nas bo prišel vrtec 100eur a plačapa minimalec, pa še v gradnji smo....sem kar v dilemi če jo sploh bi dala v vrtec varstvo je skoz, samo..

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:37:25   
Anonimen
2.2. le daj jo v vrtec pri 3. letih. Ko vzgojiteljica priporočam vrtec pri 3. letih. Moj pikec bo tudi do 3. leta doma, potem pa v vrtec, čeprav bi lahko bil do šole doma.

Socializacija, veliko se nauči, ves čas se jim nekaj dogaja... lepo se imajo no.

Moje mnenje

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:45:52   
Anonimen
Mi plačujemo 5 eur na uro. Pride na dom ob 9.30. Če mlajši spi, mu jaz pripravim zajtrk, sicer mu ga ona, nato ga pelje ven in se vrneta med 13.00 do 13.30, ko gre spat. Čeprav je pri nas 4 ure, nam računa vedno tri ure. Torej 15 eur na dan.

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:45:53   
Ribica **
Odvisno od kod si ... za redno varstvo ne mores placevat 4€/uro, ker nanese prevec. 200e bi bila kar primerna cena za moje pojme - vsaj v LJ so menda take cene - za 8 urno varstvo je 350-500e (tudi v skupinah!!!), kolikor sem brala po netu.

Studentke in na crno - lahko se pa prek studentske napotnice placa in ni nic na crno, a ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cena privatnega varstva
4.12.2009 13:48:48   
oka
pa mi je čudno da dr. odsvetujejo vrtec-saj tam otrok se nauči veliko saj tako se mi zdi.


Stavek zdravnice, ki je utrdil moje prepričanje, da nobeno vrtčevsko znanje ni vredno zdravja mojega otroka je bil: "vrtec bo tega otroka uničil".

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
4.12.2009 14:08:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cena privatnega varstva
6.12.2009 18:56:30   
slovenka
Mi plačujemo 300 eur na mesec, pri nas doma, samo našo pazi 20 ur tedensko - 2-3 dni. Študentkam je to fajn, ker je mala 4 ure pokonci, potem ko gre spat, pa spi 3 ure in se lahko učijo...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cena privatnega varstva
6.12.2009 18:56:48   
2.2.
ja počakala bom do januarja, ker takrat bom videla če mi bo podalšal službo, če ne bo bila malo kriza da gre v vrtec......gradnja brez službe en starš pa še dobrih 100 na mesec samo za vrtec....denar pa iz neba.
žal mi je že zdaj da ne gre v vrtec samo ko je vedno na 1. mestu denar

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cena privatnega varstva
6.12.2009 20:05:56   
mamamajča
Tudi jaz sem vzgojiteljica, pa imam otroka doma.
Ko bom šla delat, bo v vrtcu.
Me pa motijo izjave ala v vrtec zaradi socializacije, pa ker se tam kaj nauči, lalala......
Tudi doma se lahko izjemno dosti,  še več, če se le starši potrudimo, to pomeni vstat in migat, pa se z otrokom ukvarjat, ga peljat med druge otroke, itd.
.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cena privatnega varstva
6.12.2009 20:50:39   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Stavek zdravnice, ki je utrdil moje prepričanje, da nobeno vrtčevsko znanje ni vredno zdravja mojega otroka je bil: "vrtec bo tega otroka uničil".

A je tukaj res govora o petletnici? Pa saj ta otrok gre prihodnje leto v šolo. Kaj bo pa tam drugače user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cena privatnega varstva
6.12.2009 21:27:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Stavek zdravnice, ki je utrdil moje prepričanje, da nobeno vrtčevsko znanje ni vredno zdravja mojega otroka je bil: "vrtec bo tega otroka uničil".

A je tukaj res govora o petletnici? Pa saj ta otrok gre prihodnje leto v šolo. Kaj bo pa tam drugače user posted image



Otrok si mora fejst fejst odpočit od vseh antibiotikov, antipiretikov in podobnega sranja. Kaj ni to logično, da je s tem dobesedno nasičen otrok po 4 letih vrtca?

Oka, te razumem in prav se boš odločila.user posted image Mi smo tudi na tej poti, če se stanje po novem letu ne bo umirilo. Pa je naša stara  komaj 18 mesecev. Preveč preveč je tega sranja z zdravili in nam je zdravnica isto svetovala. Sej svetujejo tistim, kjer se vidi, da res ne bo šlo tako kar v nedogled.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Cena privatnega varstva
8.12.2009 12:01:28   
oka
A je tukaj res govora o petletnici? Pa saj ta otrok gre prihodnje leto v šolo. Kaj bo pa tam drugače user posted image


Ja kaj bo pa tam drugače? Upam da to, da si bo v tem času tako kot je že Didlinaa napisala njeno telo opomoglo od vsega, kar je v teh štirih letih dalo skozi. Močno, močno si očitam, da take odločitve nisem sprejela že prej oz. za dalj časa kot za dva meseca. Ker, ko enkrat začneš z AB-ji se znajdeš v začaranem krogu. Znano je, kaj AB-ji povzročajo črevesni flori, kaj imunosti otroka in da se organizem prečisti te svinjarije je potrebno ohoho časa.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
31.12.2009 15:05:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?