|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene notarskih storitev
29.7.2008 12:35:27   
ženska
Okvirno me zanima, če mogoče katera iz izkušenj ali pač kakor koli ve, koliko cca znaša da notar da predlog za vpis lastninske pravice nepremočnine na sodišče in potem še vpis hipoteke na nepremičnino?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene notarskih storitev
29.7.2008 22:07:39   
knedli
Približno 450 €.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene notarskih storitev
30.7.2008 10:31:50   
sazi
mi smo imeli narok pri notarju pred sklenitvijo hipotekarne pogodbe in vse ostalo zraven (vpis lastninske pravice in hipoteke) in je bilo cca 400 EUR

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

kdaj greste najraje na poletni dopust?
Spark

junij (13%)

julij (38%)

avgusta (31%)

sovražim dopust (4%)

rad sem vse tri mesece na dopustu (14%)

Število vseh glasov: 276

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!