|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 13:02:33   
mamica2009
A so vaši novorojenčki bli cepljeni v P? Jaz sem poglejala v cepilne knjižice in moji dve sta bile(roj.2001 in 2004), tretji pa zdaj ne, pa me zanima kdaj se to cepljenje opravi, če mogoče ktera ve?
Hvala vam že v naprej

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 13:06:07   
botrca
Misliš proti tuberkulozi? Ne cepijo več proti tej bolezni. Poglej kaj ti piše v cepilni knjižici?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 13:22:39   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Misliš proti tuberkulozi? Ne cepijo več proti tej bolezni. Poglej kaj ti piše v cepilni knjižici?

v porodnišnici, vsaj v lj, podpišeš obrazec in izjavo, da otroka ne želiš cepiti proti tuberkulozi in da nihče v družini ni/je imel to bolezen. Verjetno ga pa lahko cepiš, če želiš???

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 14:10:25   
mamica2009
Ja verjetno je to proti tuberkulozi.Sem prebrala da je z lanskim letom ukinjeno. Niso pa me nič vprašali  v P za cepljenje.
Hvala vam vseeno

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 14:13:59   
botrca
Mene tudi niso nič vprašali niti mi je kdo kaj omenil niti dal kak papir za podpisat. Rodila sem pa 2007 v Sl. Gradcu.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje novorojenčkov
13.8.2009 16:21:42   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Ja verjetno je to proti tuberkulozi.Sem prebrala da je z lanskim letom ukinjeno. Niso pa me nič vprašali  v P za cepljenje.
Hvala vam vseeno

Sem rodila 31.12.2008 v Ljubljani in dobila za podpisat ob odpustu, se pravi letos.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?