|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ciklama
27.3.2006 10:44:45   
Reja
Pozdravljene!

Pred 3 tedni sem dobila prvo rožico za v stanovanje - ciklamo. Ko sem vprašala, kako jo vzdržujem, mi je "darovalka" rekla, da roža sama pokaže, kaj ji odgovarja in kaj ne.user posted image

najprej sem jo imela nad TV, kaka 2 m od okna, skozi katerega pride po nekaj ur na dan direktno sonce. Zalivala sem jo, ko je bila videti suha in to je bilo ok. Ampak cvetovi in listi so začeli odpadati.

Dala sem jo na drugo okensko polico, kjer direktnega sonca sicer ni, je pa zelo svetlo, pa ni nič bolje.

Zna katera rešiti mojo ciklamo? Ali pač ciklama odcveti in začne ponovno cveteti?user posted image

Hvala za pomoč že vnaprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ciklama
27.3.2006 10:51:07   
CUKRČEK
Mogoče imaš pretoplo v stanovanju. Meni ciklama nikoli ni uspevala ravno zaradi tega. Moji mami pa krasno uspevajo, ker nima nikoli tako toplo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ciklama
27.3.2006 12:59:10   
india
Daj jo na hladno, senčno stran hiše, najbolje na okensko polico,kjer bo imela dovolj svetlobe, ne pa direktnega sonca. Nikoli je ne zalivaj nikjer drugje kot po zemlji in ko popolnoma odcveti, jo poreži in pusti do jeseni mirovat. Zalij samo vsake toliko, da se zemlja ne izsuši čisto.
Meni ciklame cvetijo po par let, poglej v moj album kakšne so tiste, prav "tastare"!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ciklama
27.3.2006 13:09:05   
dulcinea
Točno. ciklame ne potrebujejo neke toplote. moja mami jih ima v spalnici, kjer imata za mene pravo "ledenico".

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ciklama
27.3.2006 13:23:20   
Reja
Hvala za odgovore.

Že držim v rokah mojo ciklamico in jo nesem v spalnico, kjer je nekaj stopinj manj kot drugod.

Hvala, zlate steuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?