|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Coca cola
15.1.2009 13:27:04   
MTFP
Pozdravljene,

sem v 13 t, in šee  vedno bruham, bruham, bruham. Zgubila sem že 5 kg, in zadnje dni zbruham popolnoma vse kar je v meni. Pomaga mi noben čas in nič, le Coca-cola. Po 0,5 l Coca cole sem kot nova. Vem da ni najbolj zdrava, me pa zanima koliko gejsanko škodi.
Prijateljica mi je rekla, da jo je njej ginekologinja strogo prepovedala, saj naj bi v ZDA prihajalo celo do tožb, ker naj bi nekatere mamice splavile ravno zaradi Coca cole.user posted image user posted image .

Jaz se jo sicer zaradi tega izogibam, ampak včasih pa le moram ven, in je zelo neprijetno stati npr. na pošti v vrsti, ko ne veš ali boš pobruhal tistega za seboj, pred teboj ali kar uslužbenko na okencu... no v celi nosečnosti sem danes spila drugo coca cola, ker druge rešitve res ni bilo. Poskusila sem s cocto pa mi ne pomaga... le coca cola.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:29:34   
Kerensa*
Jaz sem pila Coca-Colo v obeh nosečnostih in to ves čas - in v veliko večjih količinah, kakor ti. Rezultat? Vse OK. user posted image

Američani pa itak niso čisto... hmmm... OK. user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:31:06   
Anonimen
v nosečnosti sem najraje pila sladke mehurčke user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:32:49   
Anonimen
Če jo spiješ na hektolitre morda res škodi, drugače pa imajo v Amerike tožbe še tudi za marsikaj drugega user posted image . Verjetno so že znanstveno dokazali, da je prav kokakola povročila splav user posted image . V mejah normale je vse dovoljeno, razen tisto, kar je res izrecno prepovedano (sušeno meso, "oplemeniteni" siri, biftki....)
Pa čimprej na j se konča ta tvoja slabost....

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:33:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
izrecno prepovedano (sušeno meso, "oplemeniteni" siri, biftki....)

Ja zakaj se pa tega ne bi smelo jesti? Jaz sem, pa tudi ni bilo nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:34:54   
Anonimen
Večja možnost splava je zaradi kofeina. Sam to moreš pomoje res ful ful ful spit.
Če ti pomaga, jo pač pij.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:34:55   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
izrecno prepovedano (sušeno meso, "oplemeniteni" siri, biftki....)

Ja zakaj se pa tega ne bi smelo jesti? Jaz sem, pa tudi ni bilo nič narobe.


Pomoje zaradi toxoplazme ali salmonele...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:35:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
izrecno prepovedano (sušeno meso, "oplemeniteni" siri, biftki....)

Ja zakaj se pa tega ne bi smelo jesti? Jaz sem, pa tudi ni bilo nič narobe.


Ja si mela pač srečo.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:40:58   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Večja možnost splava je zaradi kofeina. Sam to moreš pomoje res ful ful ful spit.
Če ti pomaga, jo pač pij.


Hm, a katare ve koliko kofeina ima kokakola v primerjavi z skodelico kave... Kavi sem se namreč prisiljena odpovedati, oz. jo moj želodec ne prenese več, tako da če namesto kavice kak dcl kokakole naročim potem predvidevam, da je to eno in isto ;).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:41:12   
Anonimen
Kaj pa sploh jeste in pijete, ko ste noseče?user posted image Bolj ko berem te teme kaj se sme in kaj ne, bolj mi gre na smeh. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:43:52   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa sploh jeste in pijete, ko ste noseče?user posted image Bolj ko berem te teme kaj se sme in kaj ne, bolj mi gre na smeh. 


Jaz načeloma vse kar mi paše (je pa tega zelo malo, saj sem brez apetita), tole za coca colo, se pa niti nebi obremenjevala, če mi kolegica nebi rekla, da ji jo je ginekologinja strogo prepovedala. Zato sem hotela še vaše mnenje, saj tudi ginekologi povejo tisto kar sami mislijo, da je najbolje. So skoraj kot odvedniki, 5 ginekologov = 8 različnih mnenjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Coca cola
15.1.2009 13:54:56   
Anonimen
Ampak kokakola pomaga pri slabostih.user posted image

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Coca cola
15.1.2009 14:05:58   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa sploh jeste in pijete, ko ste noseče?user posted image Bolj ko berem te teme kaj se sme in kaj ne, bolj mi gre na smeh. 


To sem se tudi jaz vprašala user posted image . Jaz sem med nosečnostjo pojedla vse kar mi je pasalo, ker mi je moj G rekel da tisto kar ti zapaše manj škodi kot pa tisto kar moraš.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Coca cola
15.1.2009 14:34:32   
uršika***
Meni je na začetku nosečnosti pomagal tale miks: dl cole+dl fante+dl piva+dl radenske
Po tem sem se počutila kot prerojena- je pa res, da je bilo to takrat ko je bilo najhujše poletje in čez 30 stopinj.
Sedaj, ko imam pa rok naslednji teden, pa sem bolj na čajčkih, doma skuhanem kompotu, šumečih tabletkih- kalcij, magnezij, kakšnem Frucu, brez mehurčkov
Glede hrane pa: jej tisto kar ti paše- očitno ti že ne veliko, če si shujšala in še kar bruhaš.
Jaz sem jedla kruh, mleko, mlečne izdelke, kakšno juho, potem se je pa že končalo. Bolj na izi kot je bila hrana, boljše sem se počutila.
Želim ti, da bo tole zoprno obdobje kmalu minilouser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Coca cola
15.1.2009 14:37:42   
naja17
Pri moji prjatlci je bla slabost prisotna celo nosečnost, čist je bla boga... Ampak zjutrej eksat coca-colo je blo zakon... Je rekla, da ma občutek, da ji vse razžre not, na slabost je mislila....

No, mala miss bo zdej stara že 3 leta.....

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Coca cola
15.1.2009 15:34:36   
manna
Po mojem je ginekologinja prepovedala coca colo bolj zaradi nepotrebnih kalorij, sladkorja, mehurčkov (napihujejo)  in kofeina. Pač gazirane pijače že itak ne spadajo k priporočljivim, če pa vsebujejo še veliko sladkorja in kofeina pa toliko bolj. Da bi pa prav škodila plodeku, pa dvomim. 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Coca cola
15.1.2009 15:43:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Kaj pa sploh jeste in pijete, ko ste noseče?user posted image Bolj ko berem te teme kaj se sme in kaj ne, bolj mi gre na smeh. 

Jaz tudi včasih pomislim, da so nekatere samo na solati, pa še to z domačega bio vrta in obvezno brez soli, kisa, olja in ostalega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Coca cola
15.1.2009 15:44:28   
Anonimen
Madona jaz ne jem nikol surovega mesa, sirov s plesnijo.....pa nism nikul lačnauser posted image
Nekak tud kej druzga prodajajouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Coca cola
15.1.2009 16:33:49   
Deja
Če ti proti slabosti pomaga coca-cola pol jo pij, sej ti ne bo skos pasala...
Ko so se pri meni pojavile slabosti nisem mogla živeti brez metinega čaja in bobi palčk. Samo to sem jedla skoraj tri tedne.
Zdaj pa jih ne prenesem... Ko se spomnem me kr stisne...
Pol so se slabosti umirile, in čez cca 3 tedne zopet prišle za približno teden... v tej drugi rundi slabosti pa sem jedla samo pizzo polito s tabaskom... in tonik...
Zdaj ko imam še cca mesec do konca pa mi itak paše vse jesti...user posted image


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Coca cola
15.1.2009 16:37:59   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Pozdravljene,

sem v 13 t, in šee  vedno bruham, bruham, bruham. Zgubila sem že 5 kg, in zadnje dni zbruham popolnoma vse kar je v meni. Pomaga mi noben čas in nič, le Coca-cola. Po 0,5 l Coca cole sem kot nova. Vem da ni najbolj zdrava, me pa zanima koliko gejsanko škodi.
Prijateljica mi je rekla, da jo je njej ginekologinja strogo prepovedala, saj naj bi v ZDA prihajalo celo do tožb, ker naj bi nekatere mamice splavile ravno zaradi Coca cole.user posted image user posted image .

Jaz se jo sicer zaradi tega izogibam, ampak včasih pa le moram ven, in je zelo neprijetno stati npr. na pošti v vrsti, ko ne veš ali boš pobruhal tistega za seboj, pred teboj ali kar uslužbenko na okencu... no v celi nosečnosti sem danes spila drugo coca cola, ker druge rešitve res ni bilo. Poskusila sem s cocto pa mi ne pomaga... le coca cola.


v ameriki se tožjo tud če se spotaknejo ob sosedovo stopnico...

če ti pomaga cocacola jo pij, škodi ti lahko edin kofein k je not, pa še tega ni tok da si nebi mogla pomagat s CC dokler se ti slabosti ne umirijo... praviš da si v 13 tednu, saj bo kmalu boljše user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Coca cola
15.1.2009 17:29:37   
Felicita
no google ne ve nič o takšni tožbi tko da je to očitno bolj... čenča. mit. kakorkoli.

je pa tko - 2 'veliki' kavi (torej, lončka, ne kavni skodelici, recimo da je to cca pol litra)) vsebujeta približno 4x več kofeina kot 1 liter coca-cole.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Coca cola
12.2.2009 12:25:02   
girly
meni je tud pomagala coca-cola, ko mi je blo slabo user posted image  in sem jo tudi pila. zdravo ali ne...je edino pomagalo

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Coca cola
12.2.2009 12:52:56   
Lalica1
Jaz bi med svojo slabostjo še fasado pojedla, samo da mi ne bi bilo več slabo!!!

Če si ugotovila kaj ti pomaga je to super!!! Zato se tega kar drži in si pomagaj, ker po moje res ne škodi. Jaz na žalost pri sebi nisem ugotovila nič, kar bi mi pomagalo. Je pa res, da sem prej zelo redko pila gazirane pijače, v nosečnosti pa strogo vase zlivam vse mogoče mehurčke (najraje Orouser posted image ). Pa prvi hčerki nič ne manjka, drugemu mulcu pa upam, da tudi ne!!!

Na zdravje! user posted image

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Coca cola
12.2.2009 12:59:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem pila Coca-Colo v obeh nosečnostih in to ves čas - in v veliko večjih količinah, kakor ti. Rezultat? Vse OK. user posted image

Američani pa itak niso čisto... hmmm... OK. user posted image


A ni en tvoj otrok hiperaktiven?! OK  ni dokazane povezave, ampak vseeno. Jaz se ne bi zanašala na take trditve. Sama sem se v nosečnosti pazila, ker gre za otrokovo življenje in sem se res trudila v najboljši moči.

Ne vem. Meni se ne zdi prav, da piješ Coca Colo vsak dan. Tudi če ne bi bila noseča se mi ne zdi ok.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Coca cola
12.2.2009 13:01:03   
Lolita23
Jaz priznam, da sem odvisnik od mehurčkov.Noseča sem 37.tednov, cc nisem pila prvih 5 mesecov zarad strahov, ampak kaka muka, vsak dan sem si jo želela, pa ne sam njo pa sprite, pa ....user posted image Zdaj pa grem včasih na sprehod do trgovine sam da jo kupim.Odrekla se nisem ne biftku, ne salamam, ne špehu, ničemer, toxoplazmozo sem baje prebolela, slamonelo, pa če fašeš, tak veš dobiš drisko itd.Ne vem zakaj rek Nosečnica naj je kar ji paše, če se kar naprej moraš odrekat.Po moje se naše mame in prababice niso, pa se ni niča manj ljudi bolanih rodil.Je pa res, da je bila tkarat druga medicina.Pa še nekaj, doslej je bila mala zdrava.

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?