|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 10:39:00   
timoteja



Približuje se konec "šolskega leta" v vrtcu in razni zaključki, me zanima, kaj oz. kakšno darilo ste vzgojiteljicam oz. varuškam podarile ob tej priložnosti (če sploh ste). Vsaka ideja bo prišla prav. user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 10:45:32   
urla
Pri nas smo dali vsaki dve karti za ogled katerekoli predstave v Špas teatru in sta bile obe zelo veseli.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 11:33:39   
cukerček
-šopek in bonbonjero
-lončnico

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 11:35:49   
Klara-1
Pozanimajte se kaj jim je vsec. Moja mama je vzgojiteljica in ker so starsi vedeli da veliko potuje so ji kupili neseser, naslednje leto pa salcke za sladoled in rozo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 11:37:20   
dejčka2
Naša mala je vzgojiteljicam z mojo pomočjo iz fimo mase naredila zapestnici, zraven pa jima je dala vrtnico iz vrta, ki jo je sama izbrala, ker ful lepo diši. Zelo sta bile presenečeni in veseli.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 12:06:20   
pravljica
tole od dejčke je dobra ideja (letos smo že malo pozni)...drugače pa kakšne merci čokoladice, mogoče mozzart kroglica za vsako...samo da je neka majhna pozornost, zahvala, brez pretiravanja user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 13:34:48   
beti 1
Mi smo mel piknik (cela skupina v vrtcu) pa so tam otroci risali in smo potem iz teh risbic naredili  vsaki eno knjigico, pa vrtnice smo dali zraven in stabili obe zelo veseli, praw ganjeni. So jim pa seveda vse skupaj izročili otroci.

< Sporočilo je popravil beti 1 -- 19.6.2006 13:35:36 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 16:51:30   
Anonimen
David jima bo nesel CD-ja s klasično glasbo: BABY'S FAVORITES, SOOTHINNG CLASSICS in MOTHER'S FAVORITEC CLASSICAL MELODIES.

Zraven bom natisnila Davidovo slikico in se jima zahvalila, ker sta bili res takšni vzgojiteljici, da jih iščeš z lupo. Postavili sta meje, pa kljub vsemu so ju otroci imeli blazno radi!

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.6.2006 17:50:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
19.6.2006 21:45:57   
Anonimen
Zanima me, a dajete ta darila vzgojiteljici zato, ker se od nje poslavljate...torej, ne bodo več imele vašega malčka, ali je to pač navada...da se junija podari neka malenkost?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
20.6.2006 19:47:10   
Anonimen
Zato, ker se od nje poslavljamo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
20.6.2006 22:23:50   
Pajaca
Pri nas ne bodo dobile ničesar. Se tud tok niso mogl potrudit da bi nek zaključek naredil, pa zlo smo sprašval če bo letos kaj... se jim pač ne da.

Drgač me je pa teta vedno učila (je bila tovaršica) da se tovaršicam ne da ničesar, če pa že kaj naj bo to skromna zadeva: rožica ali nekaj kar sam narediš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
21.6.2006 8:38:43   
viv_
Pr nas so naredile zaključek in za starše naročile torto, tako da je bilo luštno. Ena mamica se je potem javila in pobrala denar, tako da smo dali vsaki eno veliko šalčko za čaj pa na njej je bila natisnjena fotografija naših mulčkov user posted image  Sta bili prav veseli.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
23.6.2006 13:38:00   
Anonimen
Jaz sem glavni vzgojiteljici napisala par lepih misli v voščilnico in je kar sijala, ko je odpirala kuverto user posted image , ki ji jo je mala izročila.


(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
23.6.2006 15:32:43   
tanja75
Mi smo celo leto zbirali star papir, z izbranim denarjem so kupili   brisačke z našitkom logotipa vrtca za vsakega otroka, tako, da smo jim v stilu mi podarili platneno torbo za na plažo in kopalno brisačo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.6.2006 19:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
24.6.2006 21:09:17   
MALINČICA
Jaz delam v vrtcu in sem letos dobila od staršev otrok merci čokoladice in sladki merlot, od enih sem dobila lončnico, od drugih eno slikico, takšno majhno za na steno, prav prisrčno pa se mi je zdelo, ko sem od ene mamice dobila ropotuljico, ker sem noseča!!!


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
25.6.2006 20:56:23   
lučka 25
Sem vzgojiteljica in otroci ter starši so nama ob koncu šolskega vsaki podarili lončnico s suhim aranžmajem, bon za 3000 sit (vedo, da imava obe radi rože) ter tisto kar je najlepše: album z risbicami otrok spetimi v knjigo, na prvi strani je pesmica, ki jo je sestavila ena od mamic in se nanaša na naju, ter fotografijo otrok in naju v velikosti A4 formata. Ta album mi bo ostal večno v lepem spominu.
Dve leti nazaj, ko sem delala še v drugem vrtcu in smo se s starši zelo dobro zastopili in so vedeli, da ne bova s sodelavko sprejeli nobenega darila, so nama na zaključnem srečanju podarili zelooo veliko torto. Namen tega pa je bil, da se otroci in ostali posladkamo in je bilo hkrati to darilo za vse nas, še posebej za otroke, ki še nikoli niso videli tako velike torte.
Mislim, da smo vse vzgojiteljice, učiteljice,... če dobimo darilo vesele, da je to resnično malenkost in najlepše je, če je to prijazna beseda staršev v podrditev, da so zadovoljni z nami, ali pa nekaj kar otrok naredi sam. Pa lepe počitnice (delovne ali ne) vsem skupaj!

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
26.6.2006 8:44:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

kaj pa celo šolsko leto, ko sta bili z Vašimi otroki verjetno saj 7 ur dnevno, a to je pa samoumevno jej jej!!!.


Hmmm .. a ni to njihova služba? In so zato (ne boš verjela) plačane?

Meni se zdi to neko kupovanje daril ob koncu leta (predvsem v šolah, sploh pa v gimnaziji) brezvezno, še sploh, če nisi z vzgojiteljico/učiteljico RES zadovoljen. In zame je majhna pozornost ena rožica (za nekatere butle v mojem razredu pa je majhna pozornost vredna 5000sit in več). Kadar se vzg./uč. res potrudi.

Druga zgodba pa je, če se od vzg./uč. otroci poslavljajo. V tem primeru pa sem za darilo ob koncu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DARILO ZA VZGOJITELJICE
26.6.2006 10:04:07   
lučka 25
ribica RR, se strinjam. Nekateri resnično pretiravajo z darili. Moram reči, da meni ni prijetno, da dobim ne vem kakšno darilo. Res sem najbolj vesela, da mi otrok reče "Moja Barbara. Rad te imam" in pride v vrtec nasmejan. Od staršev pa sem najbolj vesela "darila", da mi pove, če je zadovoljen z menoj, mojim delom. To je največje "plačilo", ki ga lahko dobiš kot vzgojitelj in ne denar (tudi plača ne odtehta notranjega  zadovoljstva). Če pa že mora biti kakšno darilo, pa naj bo to risbica, ali ENA rožica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?