|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DILEMA
24.8.2006 16:53:36   
Anonimen
Pozdravljeni.

Zanima me ali je bolje da se prijavim na zavodu za iskanje zaposlitve ali je bolje da se vpišem na fakulteto in koristim status študenta.

Zanima me predvsem  finančni vidik.
hvala za odgovore 

(še)študentka
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DILEMA
24.8.2006 18:27:08   
andrejka
Hej!!

Iz moje izkušnje: Vpiši se in koristi status študenta dokler lahko-vsaj delaš lahko preko študenta in imaš tako vsaj nek dohodek.

Če pa se vpišeš na zavod,
--ne boš dobila nič denarja oz pomoči (razen če redno si bila zaposlena najmanj eno leto),
--skos morš hodt ke,
--pa prošnje pošiljat (kar ti sicer z zamudo poravnajo-vrnejo denar če pošiljaš priporočeno-kje denar vzet za založit če nč ne dobivaš pa nevem...),
--drugač ti pa noben ne oblub da boš v prvih treh mesecih dobila službo-razen če se po poklicu kšn računalničar, pleskar, ...

To je moja grenka izkušnja...pa verjamem, da nisem edina...

lp, Andrejka user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DILEMA
24.8.2006 21:07:54   
saša80
lahko se prijaviš na zavod za zaposlovanje in  če prej nisi bila zaposlena eno leto , dobiš socialno pomoč, ki je sedaj mislim da nekej 47.000 sit.... mislim pa da je bolje, da imaš status študenta in delaš preko študentskega servisa....kar poglej..če boš na zavodu boš doma poležavala in imela samo teh 47-.000 sit, če pa boš delala prek študenta pa boš med ljudmi pa še večjo plačo boš imela..


moj predlog, odločit se moraš pa seveda sama...


lp in  pravilno odločitev ti želim...

< Sporočilo je popravil saša80 -- 24.8.2006 21:08:53 >

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DILEMA
24.8.2006 23:14:34   
Anonimen
Lahko pa se tudi prijaviš na RZZ, dobiš DSP s CSD in preko ŠS delaš preko tuje napotnice. user posted image  Aja, tega pa me smem pisat. Je kaznivo. user posted image

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DILEMA
25.8.2006 12:06:05   
andrejka
Hello!!

Socialne pomoči ne bo dobila, če živi še doma in jo živijo starši ali je poročena in njen možek dobiva več kot 79.000 sit na mesec...kruto amak tako je

Andrejka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DILEMA
25.8.2006 13:16:43   
jasnika
če pa še živiš doma pa si uredi svoje gospodinjstvo in je to to, pa boš dobila socialno

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?