|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 19:35:54   
resnavesna07
Oj! Pri prejšnem sporočilu nisem pojasnila vzroka, zakaj bi spremenili ime. Torej, punčka Nika je stara 5 let, zdaj pa jo nameravajo preimenovati v Zarjo. V bistvu je Zarja njeno drugo ime, je na rojstnem listu poleg Nike, vendar jo do zdaj še nikoli niso klicali Zarja. Skupaj so se dogovorili, da bi zdaj začeli uporabljat Zarja, ker je ime Nika tako zelo pogosto. V vrtcu sta v njeni skupini še dve Niki, tako da njo vzgojiteljica kliče ta srednja Nika. Bojijo se, da bi jo potem v šoli klicali le po priimku. Punčka se s spremembo strinja, saj ji je baje zoprno, da jo tako kličejo. Gre za mojo nečakinjo in jaz verjetno ne bom imela na odločitev njenih staršev nobene besede, skrbi pa me, da bi s tem punčki naredili škodo in da bi jih imeli za čudne. Prosim za vaše mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 19:39:20   
benika
A to nisi mogla napisat na prejšnjo temouser posted image

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 19:43:09   
ledenaa
Ti je dolgčasuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 19:46:28   
Anonimen
Nevem zakaj se ti sekiraš če se oni vsi strinjajo in če tudi punčki ni všeč da jo v vrtcu tako kličejo in se strinja s tem da jo bojo pač klicali po njenem drugem imenu ki je že tudi na rojstnem listuuser posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 20:01:57   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pijči
Nevem zakaj se ti sekiraš če se oni vsi strinjajo


ker ma nick "resna"vesna mogoče? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.2.2010 20:02:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
23.2.2010 21:00:47   
thevenus
Hmmmmm,
tudi Zarja postaja pogosto ime; bodo čez pet let tudi tega spremenili?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DODATEK sprememba otrokovega imena
24.2.2010 6:13:52   
Katrin
Ne odpirajte novih tem, če je enaka tema že odprta.
Hvala za razumevanje user posted image

lp, katrin RR

http://www.ringaraja.net/forum/Sprememba_otrokovega_imena/m_4958820/tm.htm

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?