|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 15:38:03   
Marina_
HALO BABIKE!NAJPREJ HVALA ZA VSE ČESTITKEuser posted image user posted image
No pa ,da vam napišem kaj se je dogajalo z nama.....
16.2 ob treh mi je odtekla voda(ravno sem bila pri sestri Alekseji-Hvala Sandra za vseuser posted image ).Potem pa sem počakala možek in že smo bili v bolnici.Tam smo uredili formalnosti-papirologijo in pregled.Bila sem odprta samo za en prst zato so možeka poslali domov.Mene pa v porodno kjer sem pridno predihavala popadke ki so se začeli okrog štirih popoldan.Moram priznati da sem se zelo veselila poroda in da sem popadke brez težav predihavala.Ura je šla ko hudič jaz pa se nisem odpirala.Ob 8h sem poklicala možeka da mi je prišel pomagat.Popadki so bili vse bolj močni a jaz odprta komaj3 prste(okrog 10 zvečer)Dali so mi tableto pa se nič ni spremenilo.Do 8 zjutraj sem imela (vmes so mi dali tudi umetne popadke) redne popadke na 2 minuti.Potem so se začeli potisni-jaz pa odprta komaj 4 prste in utrujena.Čeprav utujena sem se veselila vsakega popadka ker sem mislila da bomo kmalu "ZMAGALI".A ni šlo.Ob 8h je prišla zdravnica in mi rekla če se strinjam z EA.(češ da se bom sigurno odprla).Pa sma z mojim možekom pristala.Tako da sem ob 9 dobila EA.Po dveh urah nič sprememb.Potem pa so poklicali primarija Lužnika in mi je takoj naredil CR.Ko je rekel da ne preostane drauga,da sse predolgo brez plodovnice in da bo potrebna sekcija sma se z mojim možem tako zjokala ker si tega res nisma želela!!!!!Ker sem jaz dobila EA mi je anastezistka priporočala spinalno analgezijo(bila sem torej budna pri carskem rezu)tako da sem ob 12.03 zaslišala jok najinega sončka!
Moram vam povedati da ta anlgezija zelo boli!Prav čutiš kako ti otroka potegnejo ven.A potem ko slišiš otrokov jok to pozabiš.
Zdaj pa še to.
Jaz sem srečna mamica in moj mož je ponosen in srečen očka!Nisem ga kaj dosti omenjala ,ker sem hotela to prišparati na konec!Moram priznati da sma dala marsikaj skozi v življenju.A ta dogodek nama je spremenil življenje.Navezala sma se še bolj in naju še bolj povezal.Moj mož se pravi angel ki mi je bil poslan z nebes-HVALA SMILJAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brez tebe mi nebi uspelo to kar mi je.Jaz pa vem da sem ti dala v življenju najlepše darilo-najino hčer KARIN!
No to je za nami .Zdaj veselo cartamo našega sončka in se veselimo vsakega dneva preživetega z našo dojenčico.
Vam pa hvala za vse želje in da ste držale pesti za nas.In to kar 22 ur.user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 15:42:20   
pascalina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako lepo napisano, pa najlepše je blo zadnji odstavek brati, da si se zahvalila mozeku. zdaj se pa lepo objemčkite, pa poljubčkajte, mejte se radi. pa upam, da vaju bo hcerkica ubogala in nic nagajala.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 16:21:49   
SIJA
user posted image čESTITKE,
uŽIVAJTE V LJUBEZNI, TE NI NIKOLI PREVEČ.

VSE NAJ!

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 16:46:56   
vampirka
Frizerka, ČESTITAM iz vsega user posted image !!!

Ne morem verjet, da sva še lansko leto skupaj ždeli na listi "nečakajočih", zdaj pa imaš že user posted image ! Res gre hitro čas...Uživaj s svojo družinico kolikor se le da - jaz upam na enako doživetje pred koncem tega leta, če nama bo le dano!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 16:57:24   
Barbs
Frizerka,

vse najlepše v življenju vam želim - ljubezen vedno najde pot.user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:19:48   
Anonimen
Bravo, mamica! Še enkrat iskrene čestitke!

(odgovor članu Marina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:25:07   
beti 1
To je pa res lepo slišati.
Že druga marčica, ki je doma z user posted image . Uspešno crkljanje!!! user posted image user posted image user posted image
Pa se beremo na sosednjem forumu.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:26:06   
PiaM
Sem spet solzna postala, ko sem prebrala tvojo zgodbo! kako lepo si napisala...user posted image user posted image user posted image
Še enkrat iskrene čestitke in lepo se cartajte vsi skupaj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:43:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image še enkrat čestitke, pa seveda velikoooo cartanja...
Nati

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:45:52   
tinkamiška
Frizerka, Karin in Smiljan, čestitke še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 17:49:28   
NRMM
Čao Frizerka!

Še enkrat čestitke ob rojstvu hčere Karinuser posted image .

Čisto po naključju smo z Robijem in Simono ugotovili kdo si, tako da te imamo sedaj na okama user posted image .

Čimveč cartanja, naj vam dnevi ne minejo prehitro!

L.p. vsem trem!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 18:04:01   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa uživajteuser posted image user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 18:06:27   
Katjusa
Tole pa zasluzi vse pohvale in cestitke seveda! Sem cist solzna postala:)

Uzivajte v certikah in nikoli ne pozabite kako radi se imateuser posted image user posted image vse cestitke za Karin- lepo ime na seznamu najnih imen je na prvem mestu ce bo puncka:)

LP Katja

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 18:51:19   
cmokec
user posted image user posted image   Draga Frizerka. user posted image user posted image    Iskrene čestitke za tvojo punčico Karin. user posted image user posted image  Ko sva se videli, sva bili še obe na Z&O, sedaj pa lupčkava svoje sončke. Čestitke tudi očku. user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 19:13:49   
KODA
user posted image user posted image čestitke in veliko cartanja.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 19:45:45   
cebelicamaja
user posted image user posted image user posted image Kako lep je to slišati. No, kar tako naprej mlada družinica. Radi se imejte, pa veliko zdravja in veselja vam želim. Ostalo pa potem samo pride. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 21:16:40   
katjandraž
Super, da ste doma, frizerka. Upam, da si zdaj ok. Tvoja porodna zgodba ima pa tak prečudovit zaključek, da so mi kar solze na oči prišle. Še enkrat čestitke vsem trem!!!user posted image

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
27.2.2006 21:19:03   
Mina1
Radi se imejte še naprejuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
28.2.2006 0:55:43   
lelaval
 user posted image user posted image  Čestitke  user posted image user posted image
Zelo lepo si napisala, kako si hvaležna možu. user posted image user posted image
Zdaj pa se le čim več cartajte.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
28.2.2006 13:16:22   
soncicaT
Frizerka, tudi z moje strani vse najlepše!!!!!!!!!!user posted image user posted image

Po moje ni lepše stvari vživljenju kot to da zagledaš svojega novorojenčka.user posted image

VSE LEPO VAŠI DRUŽINICI!user posted image

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
28.2.2006 13:31:31   
soncicaT
Hihi kaka lepa pupauser posted image , pa veš da je kar velika glede na to, da je par dni prej rojena...user posted image


(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
28.2.2006 17:27:05   
lilu
user posted image user posted image user posted image Čestitam Frizerka za borbo in srečen zaključek!! Vse pohvale tudi očkotu, res naredijo več, kot si najbrž predstavljajo s tem, ko so zraven..Čestitke še enkrat, mali Karin pa vso srečo v življenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lilu

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
28.2.2006 19:12:41   
CatJa
Čestitke! user posted image     user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
1.3.2006 9:02:29   
Anonimen
No vidiš,po vsem trpljenju,taka velika nagrada!!!!
Vsem trem želim srečno radosti polno skupno življenje.user posted image

(odgovor članu Marina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: DOMA SMA!!!!!!!!!!!!!
2.3.2006 23:29:12   
Nannn
Frizerka sele sedaj sem imela cas da sem pogledala na tele strani...sem sedaj bolj na temah o dojenckih user posted image  cestitam za pupo Karin user posted image user posted image user posted image user posted image

Srecno

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?