|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOPUST 09
4.12.2008 13:16:08   
ninini
Ker so zdej v decembru in januarju popusti na rezervacije za morje 09 si že ogledujemo kam bi šli.Našla sva otok Pag pa me zanima če je bil kdo v kampu straško  v montažnih hišicah.Kako je tam,nama se po slikah in opisu  zdi dobro.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:20:03   
Anonimen
sorry ker se vmešavam, ampak ni mi jasno kako lahko v tem mrazu razmišljaš kje boš dopust preživela, jaz še ne vem kje bom za novo leto user posted image

(odgovor članu ninini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:23:59   
ninini
Ja se pa splača zdej že rezervirat in plačat ker je ful popusta.Mi zdej že dve leti tko delamo in se v povprečju prišpara okrog 200 e,ker pa gremo vsako leto dvakrat na morje se pa pozna če dobiš kje ceneje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:24:28   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

sorry ker se vmešavam, ampak ni mi jasno kako lahko v tem mrazu razmišljaš kje boš dopust preživela, jaz še ne vem kje bom za novo leto user posted image


Jo vsaj greje misel na sončkauser posted image .

Mi tudi ne vemo, kje bomo za nov let, vemo pa kje bomo za konec zime, kje za majske praznike in kje poletiuser posted image .

Ninini, odgovora pa žal ne vem. Lahko pa greš pogledat na forum kampiranje, če kaj najdešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:29:50   
ninini
Kolk prej pa si rezervirate dopust,če ni skrivnost.Mi vsako leto ko smo še na morju že razmišljamo kam bomo šli še drugo leto pokukat.Ahodite na smučanje tud kam ,pa za prvomajske praznike.No pri nas ne smučamo, smo pozimi doma,Za prvomajske pa hodimo vsako leto v čateške v bungalov preko firme,zdej že pet let pa se zaenkrat še nismo naveličali.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:33:37   
Hope2
Mi vse sproti rezerviramo oz največ 1 mesec vnaprej. Ogledujemo in razmišljamo pa že mnogo prej. 

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 13:45:22   
Anonimen
jaz se pa ne bi upala tako daleč rezervirati ker nikoli ne veš kaj te čaka, vem da obstaja riziko odpovedi, ampak vseeno. Imam tri majhne otročke pa zdaj še očeta ki je nepričakovano v bolnici....bogve kaj bo drugo leto poleti.

Se pa strinjam, da se splača in da prišparaš.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:13:25   
ninini
Tudi jaz imam tri male otroke,pa plačamo tistih 15e rizika pa ni problema.Letos smo rezervirali januarja maja sem pa šele rodila,in smo avgusta čist brez skrbi šli na morje.Je pa res ,da pri otrocih nikoli ne veš ,pa ne samo pri njih narobe lahko kaj pride tudi en dan pred morjem pa  ne moreš vedet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:18:18   
naja17
Madonca še nobena ji pa ni dala odgovora... V hiški sicer nisem bila, ampak kamp je super, pa po izkušnjah drugih, ki so bili, se zelo radi vračajo nazaj v hiške, tko da bosste po moje čist zadovoljni...

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:18:56   
Lenny
Tudi midva bova rezervirala takoj v januarju, drugače se nam lahko zgodi, da želenega apartmaja ne bomo dobili. Potem pa bom do avgusta sanjala o Dalmaciji user posted image  

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:27:11   
skokica01
Naj ti dam odgovor na vprašanje, ki si ga zastavila:

Straško je fajn. Hišice so tudi super - ful prostorne, s klimo. Cel kamp je ful OK, imajo igrala za otroke, veliko sence za sprehajanje, zelo blizu (greš lahko peš) je mestece Novalja. V glavnem jaz bi ti ga priporočila.
Je pa kar precej gužva (ampak kje pa ni), če te to ne moti.


(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:32:22   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Ja se pa splača zdej že rezervirat in plačat ker je ful popusta.Mi zdej že dve leti tko delamo in se v povprečju prišpara okrog 200 e,ker pa gremo vsako leto dvakrat na morje se pa pozna če dobiš kje ceneje.


Ne bi preživela zime, če ne bi zdele že razmišljala o poletju user posted image  Sem ravno odprla novo temo na "kampiranju" user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 14:38:01   
Anonimen
V Straškotu smo kampirali. Meni je kamp zelo všeč, predvsem pa plaža. Zame je Straško eden najboljših krajev za letovanje.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 20:46:02   
tanjusi
jaz še sedaj letošnji dopust odplačujem čeprav drugo leto pa pravim da gremo na lošinj, sam ne vem če bo izvedljivouser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DOPUST 09
4.12.2008 22:52:49   
Marogica
Meni je tudi prehitro...se tako veselim decembra, pa novega leta, pa smučanja v januarju, da se mi o morju še ne da razmišljati...res ne...pa imam rada toplo vreme.. Čez kakšne tri mesece me bo počasi metalo...takrat več o letnem dopustu. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DOPUST 09
5.12.2008 10:32:17   
Lianna
Jaz tudi že razmišljam o poletnem dopustu. Delam plane, iščem avionske karte...Letos upam, da mi uspe it za kakšna 2t po Maroku.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DOPUST 09
5.12.2008 19:51:11   
brkn83
kamp Straško je ful lepo urejen, plaže primerne za male otroke, saj je droben pesek. V kampu je tudi ena večja trgovina Konzum, kjer lahko kupiš res vse. Tudi zelenjava in sadje je vedno lepo in sveže. Sprehajalne poti so lepo urejene. Sanitarije so nove, imajo tudi otroške.

Po mojem mnenju je kamp primeren za  družine z malimi otroki, saj imajo tudi igrala,...........pa še veliko pozitivnih stvari bi se našlo. Midva hodiva v ta kamp že pet let, in tudi drugo leto bova šla, ko bo otrok star le 5 mesecev.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DOPUST 09
7.12.2008 22:26:08   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

Naj ti dam odgovor na vprašanje, ki si ga zastavila:

Straško je fajn. Hišice so tudi super - ful prostorne, s klimo. Cel kamp je ful OK, imajo igrala za otroke, veliko sence za sprehajanje, zelo blizu (greš lahko peš) je mestece Novalja. V glavnem jaz bi ti ga priporočila.
Je pa kar precej gužva (ampak kje pa ni), če te to ne moti.




se strinjam z napisanim.....user posted image

...edino....kar se gužve tiče...če nisi res v špici sezone...ni panike...  Jaz je ne maram, pa sem vsako leto tam...tud če gremo drugam na dopust...en teden je pol še definitivno v Straškem...


Aja, če boš rezervirala hišico... PAZI.... da ne vzameš tistih tam pri tenis igriščih...tam ni nobene sence....


Mi gremo po vsej verjetnosti tud tja v hišice....imamo malega user posted image  in v šotor ne bo šlouser posted image


Če te zanima še kaj, me kontakitraj na zs....


< Sporočilo je popravil gold fish -- 7.12.2008 22:29:24 >

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DOPUST 09
7.12.2008 22:27:15   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

V Straškotu smo kampirali. Meni je kamp zelo všeč, predvsem pa plaža. Zame je Straško eden najboljših krajev za letovanje.


user posted image    user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DOPUST 09
26.12.2008 17:05:55   
muška
Mi smo hodili v Straško že več let in bom rekla, je sicer zdaj res urejen, čist in vse, ampak posledično je vedno bolj poln in ni več takšnega miru kot je bil. Problem je, ker so blizu Zrče, torej mladina se ga na večer naloka, grejo hrupno na čago, ti lepo zaspiš in potem ga proti jutru prižingajo nazaj v kemp, se derejo in pijejo dokler ne padejo. OK saj pride kak redar mimo in jih opozori, ampak takoj ko odnese pete, jovo na novo.

Meni je predstavljal en OGROMEN minus tudi to, da po 11 uri več ne moreš v kemp. OK razumem, če bi to pomenilo, da tudi znotraj kempa ni dovoljen promet, ampak je! Torej, mi družina z dvema malima otrokoma, starima 2 in 3 leta, smo iz obiska od kolegov prišli ob 11.05 , otroka sta spala v avtu in naju niso spustili notri, tako da sva ju z možem nosila čez cel kemp (ki ni majhen) , a pijana mladina in ostali ga pa lahko furajo po kempu celo noč in tudi IZ kempa lahko greš kadarkoli hočeš. LOGIKA? Pri meni je ni, tako da mi smo  Straško dali malo na stran in zdaj par let zagotovo ne bomo šli. No, ne vem še kaj bomo s prikolico tam. Kupi kdo? user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DOPUST 09
14.2.2009 13:04:33   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

Naj ti dam odgovor na vprašanje, ki si ga zastavila:

Straško je fajn. Hišice so tudi super - ful prostorne, s klimo. Cel kamp je ful OK, imajo igrala za otroke, veliko sence za sprehajanje, zelo blizu (greš lahko peš) je mestece Novalja. V glavnem jaz bi ti ga priporočila.
Je pa kar precej gužva (ampak kje pa ni), če te to ne moti.




se podpišemuser posted image

Meni se edino zdijo mobile hišice ful drage (v primerjavi s kamp prostorom)....ampak ok mi mamo prikolo pa na to mal drugače gledam.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DOPUST 09
14.2.2009 13:05:42   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Zame je Straško eden najboljših krajev za letovanje.


user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DOPUST 09
18.2.2009 10:14:25   
mala zirafa
Če se nam posreči z nakupom prokolice, bomo zagotovo šli v Turist kamp v Vrsar.Sva se zaljubila vanj.Pa moj je hodil tja celo otroštvo.Drugače imamo bajto na enem otoku v Kvarnerju, kamor tudi gremo.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?