|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
25.11.2005 14:41:19   
Anonimen
LEP DAN
ZANIMA NAS ZAKAJ PRODAJATE KNJIGICO ZA NAJMLAJŠE V 3D OLIKI PO CENI 4900SIT IN STE JO KAO ZNIŽALI. NAJ VAM SPOROČIM, DA JE CENA V TINY LOVE 14,95 USD TO JE PR. 3050 SIT IN NI NIČ ZNIŽANA. HVALA LEPA.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
25.11.2005 19:06:24   
Jaka RR
Pozdravljeni,

cena, ki ste jo našli v USD je nižja kot je naša nabavna cena. Upoštevati morate, da je Ringaraja ena redkih (če ne celo edina) spletna trgovina pri nas, ki ne zaračuna poštnine ne glede na znesek nakupa. Poštnina pa znese minimalno 800 in 1000 SIT!

Tako za nabavne cene, kot tudi poštnino pa velja, da več kot bomo prodali, boljšo pogajalsko pozicijo bomo imeli. Torej višja kot je prodaja, ugodnejše bodo cene.

Za konkreten izdelek pa se bom povezal z našimi dobavitelji in vprašal, zakaj je prišlo do takšnega odstopanja. Za izdelke Tiny Love velja, da kot izhodišče vzamemo izdelke po najnižjih priporočenih cenah proizvajalca.

Hvala za vaš komentar. Kot sem rekel, se bomo še naprej trudili, da bomo na RR ponujali kakovostne izdelke po ugodnih cenah.

Lp,
Jaka


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
28.11.2005 10:24:06   
Jaka RR
Pozdravljeni,

sem dobil odgovor od našega partnerja. Priporočena cena za naš trg je 20-22 EUR. Naša cena je nekje vmes. Ne smete pa zanemariti dejstva, da je pri nas dostava popolnoma brezplačna (prihranite 900 SIT!). Pri naročanju iz ZDA pa je slika ravno obratna. Za poštnino iz ZDA boste plačali kar krepke denarce (odvisno od trgovine, v kateri ste cene gledali in njenih dostavnih pogojev), poleg tega pa boste plačali tudi carino in DDV. Končno ceno naročenega blaga lahko poskusite izračunati sami. Verjemite, da bi tudi meni (nam) marsikdaj ustrezalo, če bi lahko poslovali po ameriških pogojih, a (v tem kontekstu) žal nismo v ZDA.

Kot že rečeno, se bomo trudili, da bomo izdelke ponudili po najugodnejših možnih pogojih.

Veseli pa bomo, če nam boste izkazali zaupanje in se odločili za nakup v RR trgovini.

Lep pozdrav,

Jaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
29.11.2005 16:54:50   
niki5
Jaka, imam vprašanje glede dostave in sicer ko sem naročila v RR trgovini in je paket prišel je bil potem končni znesek višji in sicer računana je bila dostava pošte slovenije in sicer je bilo odstopanje za 650 SIT višje od pričakovanjega.
Za oba izdelka piše, da je dostava brezplačna.. A to pomeni dostava iz vaše strani, kljub temu pa se nekaj plača in sicer PS? Ali kako to gre?


(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
29.11.2005 21:18:38   
Jaka RR
Pozdravljena niki5,

se opravičujem za težave. Definitivno bi morala biti dostava popolnoma brezplačna! Brez kakršnihkoli dodatnih stroškov zate! Mi lahko prosim (lahko na privat ali na mail) pošlješ, kaj si naročila in kdaj, pa bom preveril.

Lp,
Jaka

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
2.12.2005 14:09:20   
niki5
Jaka, včeraj sem ti poslala na privat sporočilo, sporoči če ga slučajno nisi dobil.
Že v naprej hvala za trud.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
5.12.2005 16:51:56   
niki5
Še vedno me zanima in bi bila zelo vesela informacije kar se tiče brezplačne dostave, zakaj v mojem primeru ni bila?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DRAGO UREDNIŠTVO OZ. TRGOVINA
5.12.2005 17:50:55   
Jaka RR
S partnerjem, ki je izvedel dostavo, sem govoril. Oni dostave niso zaračunali. Preverili bomo še pri dostavni službi.

Če vam je bila dostava zaračunana, boste denar vsekakor dobili nazaj.

Lp,
Jaka

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?