|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DURS
26.11.2009 10:05:24   
zvesta
A lahko grem jaz točno na DURS vprašat, kaj sem jaz kao dobila in oni vodijo pod ne vem kaj?

Prejela naj bi lani določen znesek pod točko Dobiček iz kapitala, obresti, dividende.

Jaz sme pa prejela samo petino tega zneska, pa ne vem od kod jim ostalo.

Pa me zanima, kdo mi je še kaj dolžan, oni pa veselo beležijo. A mi bojo dali ta podatek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DURS
26.11.2009 10:08:31   
@lina
kaj ni temu namenjen ugovor informativnemu izračunu?

po moje bi ti morali dati to informacijouser posted image  
kaj pa preveriti pri izplačevalcu te petine zneska - a so ti oni tudi poslali obvestilo o tej petini zneska ali kak drug znesek?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DURS
26.11.2009 10:09:56   
katjes
Pa kje si dobila ta podatek? Ali imaš navedene dohodke vpisane v dohodninski odločbi ali pa si razbrala iz odločbe za otroške doklade?


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DURS
26.11.2009 10:12:51   
liliana
Vedno lahko greš vprašat na DURS v času uradnih ur.....

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DURS
26.11.2009 10:13:27   
zvesta
Danes sem dobila od SCD novo odločbo, za OD, da nisem navedla vseh podatkov in jim moram sedaj kao vrniti denar. V redu in prav, ampak rada bi vedela kje in zakaj.

Bojda nisme vnesla obresti, ki jih je sinek dobil na varčevalni račun (8 €).

Pa te moje nebuloze. 52 € nekega dobička ali ne evm česa še... Sme šla gledat izpiske banke in sme dobila samo 7 €.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa analfabet na tem področju, res...


< Sporočilo je popravil zvesta -- 26.11.2009 10:14:15 >

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DURS
26.11.2009 10:17:29   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Danes sem dobila od SCD novo odločbo, za OD, da nisem navedla vseh podatkov in jim moram sedaj kao vrniti denar. V redu in prav, ampak rada bi vedela kje in zakaj.

Bojda nisme vnesla obresti, ki jih je sinek dobil na varčevalni račun (8 €).

Pa te moje nebuloze. 52 € nekega dobička ali ne evm česa še... Sme šla gledat izpiske banke in sme dobila samo 7 €.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa analfabet na tem področju, res...


V dohodninski odločbi res niso navedeni ti davki, ker je to dokončen davek.  Obresti na denarne depozite, izplačane dividende, dosežen dobiček pri prodaji vrednostnih papirjev - vse te dohodke moraš vpisati v vlogo za otroški dodatek - si pa v janurju morala dobiti od izplačevelcev obvestilo o doseženih dohodkih v letu 2008.

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DURS
26.11.2009 10:19:11   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Danes sem dobila od SCD novo odločbo, za OD, da nisem navedla vseh podatkov in jim moram sedaj kao vrniti denar. V redu in prav, ampak rada bi vedela kje in zakaj.

Bojda nisme vnesla obresti, ki jih je sinek dobil na varčevalni račun (8 €).

Pa te moje nebuloze. 52 € nekega dobička ali ne evm česa še... Sme šla gledat izpiske banke in sme dobila samo 7 €.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa analfabet na tem področju, res...


A se prejete obresti ne vpisujejo samo, če presegajo 1000 eur???? user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DURS
26.11.2009 10:19:45   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

V dohodninski odločbi res niso navedeni ti davki, ker je to dokončen davek.  Obresti na denarne depozite, izplačane dividende, dosežen dobiček pri prodaji vrednostnih papirjev - vse te dohodke moraš vpisati v vlogo za otroški dodatek - si pa v janurju morala dobiti od izplačevelcev obvestilo o doseženih dohodkih v letu 2008.


Ja, saj to bo šola za drugič, ker res nisem vedela. za sina vem, da sem dobila izpisek s tem zneskom, ampak zase pa ga trenutno ne najdem, pa tudi če sem ga, me zanima kje je preostanek denarja od 52 €, ker nakazanih sme dobila celih 7 €. Zato me točno zanima kje in kaj in koliko.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DURS
26.11.2009 10:20:09   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Danes sem dobila od SCD novo odločbo, za OD, da nisem navedla vseh podatkov in jim moram sedaj kao vrniti denar. V redu in prav, ampak rada bi vedela kje in zakaj.

Bojda nisme vnesla obresti, ki jih je sinek dobil na varčevalni račun (8 €).

Pa te moje nebuloze. 52 € nekega dobička ali ne evm česa še... Sme šla gledat izpiske banke in sme dobila samo 7 €.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa analfabet na tem področju, res...


A se prejete obresti ne vpisujejo samo, če presegajo 1000 eur???? user posted image


Ja, tudi jaz sme tako mislila, pa očitno ni tako...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DURS
26.11.2009 10:22:21   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Danes sem dobila od SCD novo odločbo, za OD, da nisem navedla vseh podatkov in jim moram sedaj kao vrniti denar. V redu in prav, ampak rada bi vedela kje in zakaj.

Bojda nisme vnesla obresti, ki jih je sinek dobil na varčevalni račun (8 €).

Pa te moje nebuloze. 52 € nekega dobička ali ne evm česa še... Sme šla gledat izpiske banke in sme dobila samo 7 €.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa analfabet na tem področju, res...


A se prejete obresti ne vpisujejo samo, če presegajo 1000 eur???? user posted image


Ja, tudi jaz sme tako mislila, pa očitno ni tako...


Če imaš izlačanih obresti na denarne depozite do 1000 EUR, potem ti ni potrebno do 28. februarja vložiti napovedi za odmero dohodnine na obresti od denarnih depozitov.


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?