|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DVOJCICI
31.3.2006 16:53:44   
Anonimen
Imam posebno zeljo, ki mi je moz ne zeli izpolniti.
Dobila bova dvojcici in pri izbiri imena se nama je zataknilo.
Morda je nekoliko nenavadno a NOCEM drugace.
Zelim ju imenovati ANALINA in ANATINA. Moz pravi da sta prevec enaki imeni in da tega ne bo dopustil.
Prisla sva tako dalec, da ze 2 tedna zivim pri svojih starsih, saj se nenehno prepirava .

Kaj mi svetujete?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 16:59:54   
Anonimen
Pa saj se hecaš, ne? Prvo kot prvo, imeni sta ful grdi in čudni. Res, saj se jih sploh prav ne razloči. Verjetno bi potem itak klicala eno Lina, drugo pa Tina, kar je spet skoraj isto. Pa potem sploh ne rabiš spredaj Ana.
Drugo pa, da se odseliš od moža v času nosečnosti zaradi nesporazuma pri imenu otroka?!?!?!?!!?!!? Pa kaj je ta svet še sploh normalen ali gre tukaj za zajebancijo?

Svašta.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 17:07:46   
3new!yes!!
Analina se meni ne zdi tako slabo,za Anatino pa se nisem slisala.
Vsekakor se strinjam da sta prevec podobni imeni in da bo verjetno zmesnjava.

Ce si se odselila, potem je nekaj narobe z vajino zvezo. No vsaj jaz tako mislim. Izbira imena namrec ni taka stvar, ki bi lahko locila dva ki se imata rada in pricakujeta otroka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 17:07:59   
Marogica
Jaz se tudi sprašujem, če je to finta ob lepem vremenu ali je res. Torej meni imeni nista všeč, vendar je to res okus posameznika. Da ne govorim o podobnosti imen. Si kdaj razmišljala, da so si dvojčki tako ali tako v vsem nekje podobni, potem pa še tan imena. Moram dati tvojemu možu kar prav.
Da ba se zaradi tega odseliš, je pa res čudno. Kaj boš naredila šele, ko bo v vajini zveziprisščo do resnejšnih problemov in zapletov?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 17:46:40   
Anonimen
jah,gospe nismo vse enakega okusa.Meni se imeni lepi zdita,ampak preveč podobni in bi lahko nastala zmešnjava,saj bi se obe npr. obračali hehe.priporočam kratki imeni,tako da še otrok ne bo imel težav pri pisanju npr.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 18:31:10   
Anonimen
Uf, a se za to splača kregat?user posted image  Meni sta imeni naravnost obupni (pa brez zamere), tako kot so ti že rekle punce pred mano tako ali tako jih boš klicala Lina in Tinauser posted image  zakaj potem Ana spredaj??
Pa meni nekaj ni jasno, zakaj se ne vsedeta in si poiščeta imena, ki bojo ustrezala obema? Ne vem, moje mnenje je, da ko si v neki zvezi ne moreš vedno in povsod vsiljevat svojega mnenjauser posted image  Niti pri taki zadevi, kot so imena otrok, na vsezadnje sta tudi njegovi hčerki in mislim, da ima vso pravico protestirat, če mu to ni všeč!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 18:54:30   
KODA
 A se zaradi tega kregata?user posted image
Lahko se zmenita tudi tako,da vsak izbere eno ime,pa da je obema všeč.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 18:56:53   
srki
Imeni sta sicer nenavadni, ampak se mi zdita kar lepi, posebno prvo ime. Odločiti se morata pa samo vidva, ne glede na naša mnenja.
Pa ne se prepirat zaradi tega, pa naj konec koncev tudi on pove svoje mnenje glede imen oz. enega izberi ti, drugega pa on.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 20:01:41   
mamči
Meni sta imeni lepi, sploh Analina...Samo je res brezveze dat tako podobni imeni. Samo zbrko boš imela. Moja sodelavka je dala podobni imeni, pa sta z možem šla lepo na občino mlajši spremenit ime, ker sta še sama vse zabrkljala.

Pa ne se kregat za take norije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 20:03:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Pa saj se hecaš, ne? Prvo kot prvo, imeni sta ful grdi in čudni.


Kaj si pa ti tako napadalna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 20:53:01   
lelaval
Potem pa izberita vsak eno ime, pa ne bo užaljenosti. Mogoče pa si tudi malo preveč občutljiva v nosečnosti.
Če se zaradi take  stvari odseliš, kaj pa narediš po večjem prepiru oz. nerazumevanju?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 21:01:12   
Anonimen
Zakaj pa bi bila napadalna? Zato, ker sem ti odgovorila. Zakaj pa sprašuješ, če nisi pripravljena na negativne odgovore.

Poleg tega pa odkrito mislim, da gre za zajebancijo, ker si ne znam predstavljati, da obstaja odrasla, noseča, odgovorna ženska, ki bi bila tako razvajena, da se odseli, da bi na tak način izsilila svoje. Ne vem no....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 21:08:00   
Anonimen
Oh, še kaj več od tega izsilijo, Blacky. Poznam eno, ki je celo otroka izsilila, da o imenu niti ne govorim.
Ampak če je to res, potem si, draga anonimna, res zelo otročja in ne vem, kako boš lahko mama svojim otrokom. Če zaradi imena otrokom ne privoščiš očeta ... zamisli se malo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 21:18:28   
Pupica
Splišni se podpišem pod tvoj post.
AMEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 21:31:29   
CatJa
Eno ali drugo ni takooooo grozno, ampak skupaj user posted image  Trezno razmisli in se vprašaj, kako se bodo norca delali otroci, če se že nam odraslim zdi čist mimo. Usmili se ju, prav tako moža.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 21:34:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Zakaj pa bi bila napadalna? Zato, ker sem ti odgovorila. Zakaj pa sprašuješ, če nisi pripravljena na negativne odgovore.

Poleg tega pa odkrito mislim, da gre za zajebancijo, ker si ne znam predstavljati, da obstaja odrasla, noseča, odgovorna ženska, ki bi bila tako razvajena, da se odseli, da bi na tak način izsilila svoje. Ne vem no....


user posted image  se popolnoma strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DVOJCICI
31.3.2006 22:19:21   
HuAnita
Mislim....
Zakaj Ana spredaj?user posted image  Po tej logiki bi obe klicala Ana, ponavadi tako okrajšamo imena.
Ampak kje si ju le našla in skovala?!user posted image
Meni sta jako čudni imeni, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DVOJCICI
1.4.2006 10:45:33   
Anonimen
Ce spregledam, da je vse skup mal cudno in komentiram samo imena - Analina mi je vsec in mi je cisto normalno, ampak Anatina?user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DVOJCICI
3.4.2006 14:44:51   
muki1
Če je Blacky napadalna, ker je pač napisala svoje mnenje, kakšna pa si šele ti, da se od moža odseliš, ker mu ni všeč tvoj izbor.
Zberi se punca, dvojčici boš rodila, a sploh veš kako boš potrebovala moža? Bejži domov preden ugotovi, da mu je pravzaprav všeč biti sam brez tečne babure.
Pa brez zamere. Imena pa so mi tudi zelo podobna, ampak če bi se oba strinjala, prav.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DVOJCICI
3.4.2006 15:45:38   
*daša*
analina je meni všeč anatina pa ne.

na tvojem mestu bi se najprej vrnila k možu, potem bi pa skrajšala imeni na alina pa atina(tako je ime neki bogati dedinji, če se ne motim) ali pa celo na lina in tina. ali pa bi se skupaj z možem dogovorila za drugi imeni.

mislim pa , da bo tvojim puncam, ko odrasteta veliko bolj pomembno to, da bosta imeli očeta, kot pa to, kako jima je ime.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DVOJCICI
3.4.2006 17:30:54   
Grascakinja
Meni gre nasploh precej na jetra, ko dvojčkom dajejo podobna in rimajoča se imena, pa oblačijo jih enako - kot da imajo dve polovici enega otroka... ampak vsak po svoje...

Sicer pa mi nobeno od teh dveh imen sploh ne potegne.


(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?