|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:05:33   
Raho
Tako za sprostitev, ker toliko kurim nad mojima dvema potomcema, k vse umažeta. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:09:48   
alička
Ah ja... zjutraj umaže dolge hlače, popoldne še kratke, zafleka dve majčki (če mam srečo samo eno) se polije po pižami.

Še dobro da mamo pralne stroje ne user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:13:02   
Raho
To je rpi nas minimum, kar si napisala. če imam srečo, gre na dan ene 5 majic in 4 pari hlač. Če imam srečo. Ponavadi je več. pa še tastar definitivno umaže vsaj 2 majici.

Ampak sem mislila bolj temo o finih otroških cunjah, ki jih je najbolj varno gledati samo v trgovinah.

Pa še eno vprašanje za mamice deklic - kje bi lahko našla bodije na naramnice - tanke.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:13:12   
zvesta
Za ****... za fleke so najboljše škarje.

Da ne govorim o tem, da že cel tedne iščem po mestu gate v velikosti 92, pa NI. Očitno malčki začnejo spodnje perilo nosit šele pri 7ih letih.
user posted image


Pol pa še zase ne dobim enih poletnih tankih hlač, pa se mi že čisto kisa.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:14:22   
zvesta
Aha, fine cunje pa mi samo gledamo. Pri takem packaču je res škoda denarja.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:16:23   
alička
Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:17:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.


Joj, s tem imamo mi težave - še ne z gatkami, ampak z vsemi hlačami. okoli pasu ji vse tako opleta, če pa ji tiste gumice zategnem, pa izgleda ko kaka vojna sirotauser posted image , k ma hlače nabrane okoli pasu

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:20:01   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.



uuu, dober nasvet... pa sem se pelala mimo NKD danes... evo, gremo v ponedeljek gledat...

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:21:00   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.


Joj, s tem imamo mi težave - še ne z gatkami, ampak z vsemi hlačami. okoli pasu ji vse tako opleta, če pa ji tiste gumice zategnem, pa izgleda ko kaka vojna sirotauser posted image , k ma hlače nabrane okoli pasu




naš je isti.....in zdaj bo počasi 86 prekratka, v pasu mu je pa še vedno prevelika....niti nočem pomislit, kako bo zgledal v 92...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:21:28   
alička
Ah ja NKD, se pardoniram user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:28:11   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.


Joj, s tem imamo mi težave - še ne z gatkami, ampak z vsemi hlačami. okoli pasu ji vse tako opleta, če pa ji tiste gumice zategnem, pa izgleda ko kaka vojna sirotauser posted image , k ma hlače nabrane okoli pasu




naš je isti.....in zdaj bo počasi 86 prekratka, v pasu mu je pa še vedno prevelika....niti nočem pomislit, kako bo zgledal v 92...


zato pa mi po novem nosimo samo 7/8 hlače.

Ma imam doma dva taka ekstrema - večji pri štirih nosi 122, tamala pa pri letu in pol 74 (le da ji je vse prekratko)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:33:18   
rija
v teh dneh težko kaj rečem na temo cunje, ker je moj mulc od jutra do večera gol, nudist, pa obute ima ali sandale ali geoxeuser posted image user posted image user posted image

še za v mesto ga težko prepričamo, da ne more lulčka kazat...

sem pa danes nabavila zimsko jakno, tako, brez perja, da jo bom lahko doma oprala, ko jo bo poflekal....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:33:55   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.


Joj, s tem imamo mi težave - še ne z gatkami, ampak z vsemi hlačami. okoli pasu ji vse tako opleta, če pa ji tiste gumice zategnem, pa izgleda ko kaka vojna sirotauser posted image , k ma hlače nabrane okoli pasu




naš je isti.....in zdaj bo počasi 86 prekratka, v pasu mu je pa še vedno prevelika....niti nočem pomislit, kako bo zgledal v 92...


zato pa mi po novem nosimo samo 7/8 hlače.

Ma imam doma dva taka ekstrema - večji pri štirih nosi 122, tamala pa pri letu in pol 74 (le da ji je vse prekratko)



no, moj v 7/8 trenerki zgleda jako hecno :) star je pa dve leti...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:35:27   
Raho
Drugače pa - moja odvisnost za deklice:

www.gymboree.com


tukaj pa še vse pretekle linije:
http://www.gymbohaven.com/gymboreelines/girl.html


< Sporočilo je popravil Raho -- 1.8.2009 21:36:31 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:35:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta



naš je isti.....in zdaj bo počasi 86 prekratka, v pasu mu je pa še vedno prevelika....niti nočem pomislit, kako bo zgledal v 92...


rešitev je ZARA, ki ima ozke in dolge kroje....

moj je pri 3,5 še vedno na 86...no še malo mu zna biti preveliko v pasu, dolžina pa 98user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:49:30   
alička
Zara in Tape oleil, tam imajo več različnih modelov istih hlač.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:52:25   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: rija

moj je pri 3,5 še vedno na 86...no še malo mu zna biti preveliko v pasu, dolžina pa 98user posted image


Pri nas je še slabše, pas kot pri vas dolžina 104.
Pa kaj hočem, z mano je bilo popolnoma isto, samo takrat se še ni nič dobilo. Šele ko je prišel prvi benetton v slovenijo sem dobila prve dovolj dolge kupljene hlače (prej smo hodili čez mejo in k šivilji).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 21:57:36   
tins
Okaidi ima tud ful ozke kroje.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:00:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: alička

Moja pupa je zelo suhcena in so ji vse gatke prevelike. V trgovini NKM (al neki tazga) sem dobila gatke 86, ki so genav za na ritko moje preklaste triinpolletnice, pa še kar luštne so.



uuu, dober nasvet... pa sem se pelala mimo NKD danes... evo, gremo v ponedeljek gledat...


v H&M in v Babycentru je svakinja kupila za tamalo 86/92 gatke,sicer za puncko ampak verjetno imajo za pubece tudi.Jaz sem si pred acsom naredila zalogo,so imeli v Leclercu gate z avtomobili,cifra 2leti mislim,no nasemu so prav pa je zdaj,ko smo dali pleico dol nazaj na cifri 86.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:11:39   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tins

Okaidi ima tud ful ozke kroje.


Za nas še vedno preširoki.user posted image

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:12:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Za ****... za fleke so najboljše škarje.

Da ne govorim o tem, da že cel tedne iščem po mestu gate v velikosti 92, pa NI. Očitno malčki začnejo spodnje perilo nosit šele pri 7ih letih.
user posted image


Pol pa še zase ne dobim enih poletnih tankih hlač, pa se mi že čisto kisa.


Dobiš v oviesse, h&m-u, kiku... Ziher sem jih vidla, ker sama iščem pa št. 104 in kakor zakleto, ravno te št. ni. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:13:25   
Lejči
Raho, kaj pa Obaibi/Okaidi ji je tudi preširok? Naši suhici so kroji od Okaidija zelo fajn. Pa tudi Esprit in S.Oliver imata kaj primernega.

Glede majhnih spodnjih hlačk - dobila sem jih v Marks&Spencers in v Zari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:19:10   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
naš je isti.....in zdaj bo počasi 86 prekratka, v pasu mu je pa še vedno prevelika....niti nočem pomislit, kako bo zgledal v 92...


rešitev je ZARA, ki ima ozke in dolge kroje....


Po nasih izkusnjah ima ozke kroje tud Mana ter OshKosh... nasa tamala pri 2,5 letih nosi 104, pa so ji stvari iz Mane in OshKosh v trebuhu preozke. Pa je drugace suha.

drugac a kupujemo samo lepe stvari, ker:
1. smo imeli prisparane lepe zadeve, pa smo nanje hitro pozabili in jih prerasli
2. da so mulci navajeni na lepe obleke in da se v njih dobro pocutijo..



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 22:21:17   
Raho
Edine hlače, ki ji ne lezejo dol so pajkiceuser posted image . Pa še v teh zgleda, ko da bi imela spodnji del trenirke.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dajmo eno o otroških cunjah rečt
1.8.2009 23:19:14   
Spark
v teh dneh težko kaj rečem na temo cunje, ker je moj mulc od jutra do večera gol, nudist, pa obute ima ali sandale ali geoxeuser posted image user posted image user posted image


Taka je moja tamala, od kar smo se vrnili z morja. Doma noče imeti, ne gat, ne plenice, ne nič. In danes je še majco slačila. Potem je bila naga obuta v crocsicah.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?