|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 14:48:21   
KIKI****
user posted image ...tko sem jezna in žalostna ko user posted image

V petek sem sadila krompir, kifeljček, sejala rdečo peso, rdečo redkvico, peteršilj, drobnjak, solato, korenček, por. Zdaj me pa zanima kaj bo z mojimi pridelki, ki so na vrtcu (sicer sem jih pokrila z tistim za pokrivanje... ampak tašča je rekla ti kar posadi saj sem jaz tudi,..pa vsi sosedje okrog tudi.
user posted image  upam da bo vsaj  kaj ven prilezlo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 14:50:45   
total
A že sadila si?? Mi še nič,bo treba kr počakat.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 14:52:05   
Anonimen
Mi tud še nismo nič, ponavadi sadimo sredi aprila.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 16:16:03   
bumerang
A drugi lahko tudi odgovarjamo? user posted image
Če zemlja ne bo pomrznila, potem bo krompir definitivno počakal na boljše cajte, problem bi bil, če bi bil že zunaj in bi ti poganjki pomrznili.
Če je zapadel sneg in se bo obdržal čez noč, potem bi jaz sejala še enkrat, sicer bo tudi seme počakalo. Saj bo spet kmalu toplo.

Drugič pa raje kot taščo poslušaj vremensko napoved. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 16:47:02   
KIKI****
Seveda lahko druge tudi odgovarjate :)

Zelo dobrodošlo je. Res sem jezna-zdaj bom počakala sigirno 3-4 tedne, potem bom pa kar ne bo prišlo (če sploh kaj bo) ven, vse še ekrat posadila in posejala ;(

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 16:54:32   
Anonimen
Kiki jas sem tut že posadila in me ni strah. Solato imam že zunaj sem pokrila, tut čebulo sem posadila , krompir ni problema nima kaj bit saj tale sneg po moje nebo hudega.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 17:17:50   
Anonimen
Ne vem kako je pri vas,samo za Gorenjsko jutri in v prihodnjih dneh napovedujejo dosti pod nulo,zato bo tistim,ki so sadili zmrznilo.Jaz sem sejala v novi rastlinjak,ki se je pred eno uro podrl.
Če si pokrila in ne bo zelo hladno,se bo še kaj rešilo.Krompir če zmrzne bo sladek.Zdaj lahko samo čakamo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 17:22:20   
cmokec
Ojoj, Dalija. A ti je sneg podrl rastlinjak? Upam, da nimaš veliko škode.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 17:22:53   
Anonimen
Ja ljudje smo preveč pohiteli,zdaj pa imamo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 17:25:38   
Anonimen
Ja Cmokec škoda je kar velika,upam,da mi bo proizvajalec dal nove štange.Polivinil je tudi drag,kot hudič,samo sem bolj jezna zato,ker se je moj cel teden matral,da ga postavi.Ah,bo že,samo slabo kaže tale vremenska napoved.Ne vem kaj cestarji mislijo,nihče ne pluži,sneg pa čedalje bolj pada.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dalija eno vprašanje zate...
19.3.2007 17:44:20   
dulcinea
Veš kaj pravijo pri nas: Sneg je siromakov gnoj. Torej ti bo mal zagnojilo. Upam, da ne bo pomrznilo vseskupaj. Vse pa je odvosno koliko časa bo sneg ostal.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Na kakšen način ženske masturbirate?
2XXL



Z uporabo prstov (72%)

Z drgnjenjem klitorisa ob blazino, rob postelje (9%)

S pripomočki (8%)

Drugo (12%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!