|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:08:34   
timoteja
Zakaj? Ker so v skupini moje ta velike hčerke v vrtcu vsega skupaj 3 otroci, vseh ostalih 18 jih je doma, in imajo srečo, da jih počuvajo stari starši ali kdo drug. In ji je bilo danes zjutraj ful zoprno iti v skupino, niti niso v  svoji igralnici, niti nima nobene svoje vzgojiteljice, niti otrok. In povrhu ima še babice in dedke, ki menijo, da so otroci le domena svojih staršev, babicam pa dedkom res ni potrebno, da bi jih ahtal. Sej to vse štekam, samo tako sem žalostna za njo, ko zjutraj vidim, da ji ni za iti. Sem mogla povedat, hvala...Aja, jaz pa še 14 dni ne morem nič kaj na dopust, smo že bili v 14 dni konec junija in začeteka julija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:13:26   
tintin
Hja, pri mojem mladičku je tako že od začetka julija. In ker smo bili že sredi junija na dopustu to pomeni, da bo v "mešanih" skupinah cela dva meseca. Mislim, da ni razloga, da bi ti bilo hudo. Otroci so prilagodljivi in prilagoljivost je v današnjem življenju samo plus. Osebno mislim, da je celo fajn, da so kdaj pa kdaj pomešani, da imajo druge vzgojiteljice, prostore....Vsaj moj mali (20 mesecev) se mi zdi, da kar uživa, ker ima nekaj novega za raziskovat...Glavo pokonci, saj bo!user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:15:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

Zakaj? Ker so v skupini moje ta velike hčerke v vrtcu vsega skupaj 3 otroci, vseh ostalih 18 jih je doma, in imajo srečo, da jih počuvajo stari starši ali kdo drug. In ji je bilo danes zjutraj ful zoprno iti v skupino, niti niso v  svoji igralnici, niti nima nobene svoje vzgojiteljice, niti otrok. In povrhu ima še babice in dedke, ki menijo, da so otroci le domena svojih staršev, babicam pa dedkom res ni potrebno, da bi jih ahtal. Sej to vse štekam, samo tako sem žalostna za njo, ko zjutraj vidim, da ji ni za iti. Sem mogla povedat, hvala...Aja, jaz pa še 14 dni ne morem nič kaj na dopust, smo že bili v 14 dni konec junija in začeteka julija.

Men je sina pazila moja mamica med poletnimi počitnicami.Se pa zavedam globoko,da vsak nima take sreče.Te čisto razumemem,tud men bi bilo hudo.Da imajo pa dedki in babice tako mišljenje o svojih vnukih je pa žalostno.res.Potolaži seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:33:21   
sanasan
te čisto razumemuser posted image
pri nas je bilo nekako tako, prejšnji dve leti, ampak na srečo je bilo hudo le meni, moji hčerki pa sploh ne, ker so se vzgojiteljice vedno zalo potrudile in so vedno počeli kaj novega, zanimivega kar med letom nisouser posted image
jaz bi ji pač razložila, da drugače trenutno ne gre, in da takrat ko bo pa ona spet na počitnicah, bodo pa drugi tam, ona pa uživala... in ji poskušala čim bolj popestriti popoldneve, vikende...pač takrat ko boš lahko, s čim kar ima rada

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:36:38   
sanasan
aja, pa ne pokaži ji, da ti je hudo, ker ji bo še bolj....pospremi jo z nasmehom....aja, pri nas je pomagalo, da sva sprintali koledar in je vsak dan naredila križec in sva šteli in gledali, kako hitro se približuje začetek morrja, potovanja...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:38:04   
timoteja
Hvala, punce, mi je malo boljše, ko preberem par vzpodbudnih besed. Bom poskusila vseeno dobit vmes kakšen dan dopusta, pa se z deklico pogovorit, ter poiskat kakšno možnost, če bi jo peljala h kakšni priajteljici za kak dan na počitnice.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 8:39:57   
špelin@
Verjamem, da je tole boleče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 14:13:38   
zinkazi
Ni lahko ob spremembah, ki se med dopusti dogajajo v vrtcu. Verjetno si je kmalu našla družbo za igro, dopoldan sploh ne bo težko. Se pa veliko pogovarjajta zakaj tako, o dopustu, ki ga bo imela tudi ona takrat kot vi. Verjetno vas bo bolj potrebovala potem, ko bosta doma. Takrat si vzemite nekaj več časa zanjo, če bo tako želela. Povejte ji, da bo kmalu bolje, takrat, ko bo zopet v svoji skupini. Mogoče pa se vrne kakšna njena prijateljica ali vzgojiteljica. Verjemite, da se otroci preko dopoldneva normalno zaigrajo.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes sem pa res žalostna
3.8.2009 14:55:57   
Najaa
Verjamem, da je hudo. Mogoče nekaterim mamam še bolj kot otrokom. Če se le da, ji ne pokazat, da ti je hudo.
Moja hčerka, stara 2,5 leti je na srečo zelo prilagodljiv otrok in tudi ko so združeni, ne komplicira in gre rada v vrtec. Prav tako jaz ne razmišljam o tem na tak način.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?