|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:00:42   
Anonimen
....razpoložena. Pogrešam Mičico in najraje bi se kar zjokala.

Stokrat postavljeno vprašanje, ali sem se odločila prav, da živimo kot živimo in ali ne obstaja boljša rešitev in že stokrat isti odgovor, da je v danih okoliščinah za vse, še najbolj pa za njo, tako najboljše.

A danes mi je tako težko.....ne vem, kaj naj naredim, ker se ne znam odločiti bolje....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:02:21   
Anonimen
Pišuka, Mič... user posted image

Sej nimam pojma, kva nej ti rečem, glede na to, da vem, kako mate pr vas pošlihtano. Edin čestitam ti lohk, da si se do dons tolk dobr držala. No, sej vrjetn je to res sam en tak večer, k se mal čudn počutš, kukr sama pravš, ampak a veš, da to, da si o tem sploh začela razmišljat, lohk pomen, da bi to rada spremenila?

Dalmacija je pa ja tko lepa - kaj pravš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:03:04   
Marogica
Zjokaj se, če ti bo potem lažje. Jasno je, da je ponavadi ni vedno tako, kot si želimo-takšno je življenje in s tem se pač jaz tolažim. Mogoče bo tudi tebi to pomagalo. Jutri bo sigurno bolje.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:03:15   
muki1
Zdi se mi, da si pametna ženska( koliko te preberem), torej verjetno tudi tvoje odločitve niso tako mimo user posted image .

Kje pa je Mičica?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Kje pa je Mičica?


V Splitu pri očitu.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:14:00   
Anonimen
A veš, kaj pa nis nikol povedala? Kva pa kej Gospod Ata pravi na takle lajf-stajl? Kako pa njemu to kej paše? OK, sej vem, da je tvoj šihr razlog za use skupi (predvidevam, no), ampak useen svaka vama čast, da vama sploh laufa. Men bi se že skravžlal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:19:07   
Anonimen
Men bi se že skravžlal.


Saj meni se bo zgleda tudi kmalu user posted image  user posted image , ker možgani so se mi očitno že nehali.

Kaj pravijo G. ata? Hm, nehvaležno govoriti v imenu drugega... v enem stavku, da je srečen, kadar smo skupaj. Vmes pa....hm........ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:19:24   
muki1
Jaz bi tudi bila v Splitu pri atiju user posted image .
Ti pa si v Slo? Mah, nič ne vem, samo to, da živiš na morju in da sem ti malo favš user posted image .
Verjamem, da pogrešaš svojo punčko, če nista dosti skupaj. Kaj pa ona pravi na to? Se mi ne zdi zanemarljiv podatek.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:20:04   
Anonimen
Eh, Mič, če se men u mojmu lajfu še ni skravžlal, potem se tut teb ne bo. Vrjem. user posted image

Kako pa kontroliraš dedca, če je pa 500 km stran? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:23:29   
Anonimen
Kaj pa ona pravi na to?


Še nič ne pove user posted image .

Zaenkrat zgleda zadovoljna in vesela. Mogoče bi bilo bolje, vsaj zame, da ne bi bila, bi vsaj nekaj naredila v tej smeri. Ma ne vem, danes sem res ob pamet.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:25:00   
pety78
Ojej! user posted image

Nekako sem razbrala, da niste non stop skupaj. Kaj to pomeni? Da si samo za vikende v Splitu, med tednom pa v Sloveniji?

Drugače te pa res razumem, če bi pa malo več vedela, bi ti pa še kaj svetovala, tako pa res ne bi rada govorila traparij, zaradi pomanjkanja podatkov.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:26:07   
rija
Mič, vem da ti ne bom glih v podporo: AMPAK MENI SE SFUZLA!!!!!!!!! da živim ločeno od mojega pikeca....user posted image   kakorkoli, da se mi tudi ob njem fuzla user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:27:49   
muki1
Hja, se strinjam s Pety. Ne morem pametovati. Če pa jo res hudo in noro pogrešaš, pa skoči v letalo jutri zjutraj in si kar hitro pri njej user posted image .
Bom citirala enega znanega forumovca user posted image  življenje je preprosto.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:32:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

res ne bi rada govorila traparij.


Kar povej kakšno user posted image .

V mojih pametovanjih ni najti nič kaj več uporabnega....

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:32:35   
Anonimen
Mič... kaj pa če bi tvojga premestil, da bi delu na Brniku? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Danes sem tako čudno....
1.4.2007 23:36:40   
pety78
No, za traparije in bedarije sem itak vedno prva v vrsti. user posted image Mislila sem pa predvsem na to, da ti ne bom pametovala, ker se mi ne sanja, kako točno živiš. Nekaj sem sicer ujela v teh postih...user posted image

Če je tako, kot mislim, potem:
- najdi službo v Splitu in lahko ste skupaj
- naj si mož (fant) najde službo v Sloveniji in lahko ste skupaj

Vidiš, ni tako preprosto, predvidevam, zato nas še malo bolj informiraj, če seveda ni skrivnost.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 0:17:16   
lojzika
ne poznam situcije samo razmišljam

ena zgoraj je sklepala da je zaradi službe tako (služba = denar)
Če se vidite ob vikendih je to cca 4x na mesec. Če se vozite z avtom je to strošek bencina XX potem cestnina čas zaradi trajanja vožnje in zaradi gužve na cesti. Živci ko študiraš da ne bo kaj narobe na poti in če ni si kej pozabla.
Če hodite z letalom je strošek še visji ampak je mnogo hitrejše.

No in verjetno imaš sedaj fajn službo sklepam da tudi fajn izobrazbo in ni hudič da ne bi nasla dol službe katere plača bi bila dol takšna ko je tukaj sedaj ko odšteješ stroške ki jih imate sedaj z vožnjo.

No in če momisliš da živiš ob morju.................

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 6:39:30   
skuštrana
Joj, Mič, jaz pa full vem kako ti je..No, pri nas je vsaj tamala vedno z mano, je pa zato možek bolj ali manj odsoten - odvisno od sezone..In je grozno, sva ravno včeraj imela en fajt zaradi tega, da se bo treba odločit kje bomo živeli..Ker v nedogled sem in tja ne bo šlouser posted image Nekako ti dopizdi. Se pa pri nas oba nekako bolj nagibava za Rijeko, je pa problem ker možek nekaj dela v Celju, nekaj na Hrvaškem in če bi želeli biti non stop skupaj bi morali biti pol leta v Slo, pol leta na Hruser posted image No, sicer je to izvedljivo, ampak nekje do šole, kaj pa potem?
Kako pa se ti počutiš v Splitu? Eh, glede službe dol, vem da je težko, še za Hrvate jih ni, kaj šele za tujce...A mož pa ne bi prišel v Slo? Samo s tole birkracijo se it bitke je tud en klinc, ti povem. Pa potem službo najt kot tujec in to še z juga, morš met full srečo. Ali pa veze.  No, jaz ti pa povem, da moj takooo zeloo trpi kadar smo tu - ni morja, se sploh ne zna orientiratuser posted image
Se pa strinjam, da nekaj boste morali narest..Ker Mičica se bo vsak dan bolj in bolj zavedala..Glej, jaz sem odrasla pri babici, pri starših sem bila čez vikende, ker so delali..In sem se nekega dne odločila, da ne grem k mami, ker je babi moja mami..Potem je pa mama vedela, da mora nekaj narest.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 6:49:29   
Anonimen
Saj bi te potolažila, pa te ne morem. Lahko samo rečem, da bo po moje skozi huje. Ker bolj ko otroček raste, bolj se zaveamo, kako hitro vse skupaj mine. Kako prehitro bodo odrasli.
Saj mogoče boš sama sebe uspela nazaj prepričat, da o tem ne boš premišljevala, ampak ne vem, če je to ravno zdravo. Človek mora biti tudi malo sebičen.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 6:58:27   
srki
Jaz si takšnega življenja ne predstavljam. OK, če gre kam na teren, potem veš, da pride nazaj in ste vsak dan skupaj. Takole pa res ne vem.

Ena iz naše službe ima moža, ki dela v Franciji, ona pa tukaj z otrokom že od začetka osnovne šole in to še sedaj traja, fant je že v 1. letniku srednje šole. Kako ji je zneslo, ne vem, ampak ji je. Včasih je bila vidno psihično in fizično utrujena, ampak gura. Očitno se je že tako navadila, da jim bo sedaj, ko zgradijo hišo in se končno skupaj preselijo, prav čudno in hecno, ko bodo vsak dan skupaj.

Skratka, če ti je hudo, poskušajte kaj v tej smeri, da se te muke, sedaj predvsem zate, končajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 8:03:19   
Blacky30
Res bi te vse lahko lažje potolažile, če bi nam povedala celotno zgodbo. Ker jaz marsikaj ne razumem. user posted image Daj, izpovej se, ti bo lažje.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 9:11:28   
plenicka
Mič, saj tudi jaz popolnoma nič ne razumem, kako natanko živite, sklepam pa, da ne živite skupaj. Ampak razlog ni varanje, kot je sedaj že skoraj popolnoma normalno ampak popolnoma nekaj drugega. In zato svojega mnenja niti ne morem napisati.

In čeprav te ne poznam, iz tvojih postov sklepam, da si ena krasna oseba in popolnoma verjamem, da si se prav odločila. In nobena situacija ne traja večno. Dnevi čudnega počutja pa pridejo. Vedno.

Želim vam vso srečo tega sveta. Res.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 9:30:54   
caillou
Očitno se nisi odločila pravuser posted image .  Jaz bi se na tvojem mestu verjetno drugače, seveda če le ni bil povod za tole kakšen hujši problem.

Drugače smo pa ljudje kot veš zelo fleksibilna bitja in se hitro navadimo na spremembe. Ne vem v čem je problem, zato rajši ne bi preveč mlatila prazne slame.

Tale lunca seka da je kej !!!!!

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 10:28:34   
Rožica I
Sodeč po tvojih postih, si naredila tisto, kar se ti je zdelo edino prav za vse. Ampak to ne pomeni, da bo ta odločitev za vse življenje, ne? Ker si bistra in poštena, boš sigurno spet našla pravo pot! Do takrat pa user posted image user posted image user posted image

Edino bi rada rekla, da imam občutek, da hočeš biti tako zelo fer do vseh, da včasih mal pozabiš nase.
Lahko pa se, seveda, motim.

Držim pesti, da urediš zadevouser posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Danes sem tako čudno....
2.4.2007 13:32:37   
ZARA
Mič. Dobra si, da ti znese...jst ne bi mogla tako živet. No, verjetno odvisno od okoliščin, ampak mislim, da ne bi zdržala... Želim ti, da čimprej objameš tvojo pupo.
OK. A si zdej že kej boljše?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?