|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darila za bižička oziroma dedka mraza
7.12.2008 15:21:52   
Zivjo
Zanima ne, kaj boste kupile svojim otročkom za praznike. Moj sonček je star 15 mesecev in trenutno ne vem kaj bi mu kupili.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
7.12.2008 17:01:27   
lion
Čao,

s svojim odgovorom ti ne bom nič pomagala...

sem se pa 2 dni nazaj spraševala kaj naj kupim svoji princeski, ki ima 5 mesecov. Je polno dojena tako, da kakšnega priboljška ni. Ima pa tudi vse za oblečt in za igrat.

Sem pa v mislih odtavala eno leto naprej in sem si mislila, da drugo leto bo pa že kakšna sladkarija uredu pa mogoče kaka zdrava igrača (ki govori, igra, poje pesmice). no pa sem ti mogoče malo pomagala.user posted image

Mslim pa , da je cartanje in iskren nasmeh in objemčki še vedno najbojše darilo za otročka.

pa srečno!

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
7.12.2008 19:45:11   
sanja nk.
kakšno igračkouser posted image
v babycentru je velika izbirauser posted image
osebno ti pa ne morem pomagati ker imam že velika fantauser posted image

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
7.12.2008 21:25:54   
danijela in taja
lego kocke,bager,avto,kuhinjo,za na zic na avto na zadnjo stran....z volanom,pametni kuža,risalno tablo,dojenčka,risanke,knjige,.....in še in še...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 9:23:53   
nežka
Mi smo pri tej starosti kupili igračo, ki mu je bila všeč, pa dodali še nekaj stvari, ki jih je potreboval. Na koncu je zgledalo tako, da je bilo več manjših paketkov in se je mali ful zabaval z odvijanjem in odpiranjem darilc.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 9:27:27   
blaža
Meni najljubše igrače so Lego kocke, za to starost Duplo, knjigice, ta starejši je bil navdušen nad poganjalcem, trikolesnik z držalom za potiskanje, Tomy tabla riši briši z štampiljkami( čeprav je mogoče še malo premajhen otrok, mogoče od dveh let naprej). To so v glavnem igrače, s katerimi se naš petletnik še vedno igra in jih je dobil že par let nazaj, ko je bil manjši. Kocke so zakon, pa knjigice tudi.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 9:38:12   
Petr_a
Mogoče tudi kakšen tricikelček,pametna knjigica,glasbene igrače

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 9:38:20   
frutka_
Poganjalca če ga nima. Tega so zmeraj veseli.

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 9:43:20   
Volga
Poganjalec je bil pri nas pri tej starosti najbolj v uporabi pa tista velika žoga z ročaji za skakat.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 10:07:15   
rose
moja je stara 16m, pa ji bo Božiček prinesel glasbeno knjigico medvedka Puja, nalepkice in seveda sadje.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 13:58:47   
Najaa
Lani pri 13m je dobila kolo. Tega je bila najbolj vesela.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
10.12.2008 14:10:42   
Shorty_
Naša je lani dobila poganjalca, pa magnetno tablo za risanje tomy, pa punčko ki ima oblekico na zadrgo pa šumeče copatke pa rokice piskajo in je bila ful vesela, aja pa pametnega kužka. No ni vse odbila za deka mraza nekaj še rd ki ga ima tudi decembrauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darila za bižička oziroma dedka mraza
11.12.2008 8:42:22   
Zivjo
Hvala za vaše odgovore. Nekaj omenjenih stvari že ima, pa sem se odločila za lego kocke in kocko leseni igralni center.

Lepe praznike vsem na forumu!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?