|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za krst-kaj so dobili
8.4.2005 23:27:18   
Urška*
Ojla!

Me zanima kaj so vaši malčki dobili za darilo pri krstu od botrov ali botrc in ostalih - če ni skrivnost. Zanima me predvsem za fantke.

Ko me bojo spraševali, če si kaj posebnega želim oz.rabim, sem imela v mislih avto sedež.To bomo tudi najbolj potrebovali.:zmeden2:
Pa ne vem, je to primerno darilo za krst?
Mi je bedno neke verižice da bi kupovali, ker je itak ne bo nosil. Da pa bo v omarii ležala je pa brezveze. Za punčke še ne rečem, saj jo bodo menda prej začele nosit, ampak fantki pa verižice.:zmeden:No vsaj moj ne bo nosil.

Kaj pravite?

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 0:11:20   
babylove
Mi2 pričakujeva, da boter kupi zlato verižico s križcem, krstno svečo in belo blago.

Vnaprej mu bom pa tudi povedala, da če kupi kaj večjega zraven, bom zares užaljena. Ker darila niso bistvo krsta.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 0:14:33   
sanja k
Mi smo dobili isti zlato verižico z križcem, svećo in blago

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.4.2005 7:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 8:10:38   
Nogavička
Naša Hana je dobila darilne bone, da sva ji kupila kar je potrebovala. Pa ena babica je zrihtala svečo, ena pa prtiček.

L.p.:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 8:46:51   
Iren@
Moji so dobili zlato verižico s križcem,

po predhodnem pogovoru z botroma, otrokom sta želela podariti nekaj trajnega.

Osebno nisem pristašica verižic na otrocih,
mojih jih bodo, če jih bodo hoteli, nosili ko odrastejo, ali pa jim bodo ostale za spomin.

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 8:48:02   
Iren@
O, Urška,

tudi naša punčka je rojena 14.12.04,

lepo se imejte!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 9:00:01   
Tinna
Mi imamo jutri krst! :) In ko so me povabljeni spraševali kaj naj Luki kupijo smo jim lepo razložili naj bodo skromni in da je naša želja rajši kaj uporabnega. No ena botrica mu je že kupila verižico s križcem. :bravo: To se mi zdi lepo ampak, da bo pa zdej imel cel kup zlatnine se mi zdi pa brez veze.

LP:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 9:20:01   
puncica
Verižico s križkom, dvoje uhančkov, knjigo "moje prvo sveto pismo", pa dnar za avtosedež. Men se je zdelo čist vredu

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 9:22:02   
puncica
A ja od botrc je dobila svečo, belo blago, pa verižico s križkom. Pa kot sem rekla dnar za avtosedež, ker sva ga hotla sama kupit, pač veva katerga in kakšnega, tako da so samo dnar dal. Smo pa pozneje avto sedež kupl Maxi cosi. Po moje ni brez veze.

Zakaj pa fantek ne bi nosil verižice mi pa ni jasno:zmeden2: Sej moški jih tud nosijo, pa s tem ni nič narobe.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 9:28:38   
Anonimen
Moj je za krst dobil toliko stvari, da mi še sedaj ni jasno. Tega nisem pričakovala.
Najprej od botrce medvedeka plišastega, zlato verižico z križcem, potem je dobil od lubce tricikel za kasneje, pa album za slikce, otroško sveto pismo, pleničke, oblačilca, dinarčke, pa še in še...skoraj me je kap. Tega nisem pričakovala.
Sigurno sem še pozabila kaj napisati...ampak bilo je res veliko daril. Pa ne bi bilo potrebno, ker se mali ni in ni mogel nagledati vsega, jaz pa tudi ne.

Vesela sem daril, seveda, še bolj pa sem bila vesela povratne informacije, da smo se vsi imela zelo zelo lepo in tudi lokacija jih je bila všeč. Otroci so se ujeli in se lepo igrali...to pa je najvažnejše.

Še si želim takih srečanj, seveda brez daril, ker mi je bilo malo nerodno, ker kot sem že napisala, bilo jih je ohohoooo in tega resnično nisem pričakovala.
Ne morem pa si iz glave izbrisati en dogodek v zvezi z darilom..lubca od mojga sončka, ki je 4 mesece starejša naju je hecala naj ugibam kaj bo dobil, ko so pa pozvonili in sem odprla vrata in so noter zapeljali tricikel..ojej..še zdaj imam solzne oči ko se spomnim. To se mi je tako utisnilo v spomin, da ne morem pozabiti.

Zelo lepi so takšni trenutki.
Ma, že nakladam, danes sem malo preveč ranjena v čustva..dovolj bo.

Lep krst želim!:rozica:

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 14:29:53   
urši*
naš:duda: ima dva botra (mija sestrična in njegov brat), pa nisva hotla zlate verižice, pa sva rekla, da naj nama data zraven za avto sedež (9-18kg), ki ga bomo rabli sicer šele nekje poleti, ampak, to se mi zdi bolj praktično!
od druge žlate pa je dobu : bone za 20.000 za Ariel oblekice, neki denarja, tak avto, za pol ko bo že hodu, življensko zavarovanje !pa verjetno še kaj!!!:sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 14:32:17   
bskrle
Pri nas je botra kupila verižico(imam 2 deklici), ko sem bila sam botra pa je malček dobil kropivnik za blagoslovljeno vodo, križ - obesek(na željo staršev), knjigo za spomin.
Prijatelji, ki pa nas vedno obiščejo za krst, pa prinesejo kaj praktičnega: Sv pismo za otroke, kartonke in knjige iz blaga, igrače ...

Za sveče poskrbiva sama, ker pač poznava eno gospo in je za vse najlažje.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 15:24:51   
Blink1
Zdravo

Ja, mi smo tudi avtosedež dobili 9-18kg od botrčka ter babice in dedija skupaj. Verižico pa je Neja dobila ob rojstvu.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 19:05:01   
žiža
Sara je dobila zlato verižico in zapestnico, krstni paket od Ognjišča notri je bil Sv pismo v zgodbah za otroke, sveča, prtiček in angelček. Pa nekja denarčka, ki ga bova porabila za nakup nahrbtnika za nošnjo otročka.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 19:13:51   
Anonimen
Mi smo prosili, naj ni ničesar ne kupujejo, tako da ji je botrica prinesla samo veliko torto, midva pa sva dala narediti prečudovito svečko.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 21:24:08   
HuAnita
Urška, mi :ups: , naša prinčipesa je dobila..., smo dobili zlato verižico, del kosila je plačal boterček, pa avtosedež bo kupil.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 21:33:04   
Anonimen
mi smo imeli krst prejšno nedeljo. melani ima boterco in botra, ki sta se odločila za skupno darilo. dobila je zlato zapestnico, knjigo sveto pismo za najmlajše, oblačilca, fotoalbum sveti krst (piše na njemu), sedaj sta celo vse slike dala razvit pa še nekaj dinarčkov je dobila- tudi od ostalih sorodnikov. boterca ji je spekla tudi prekrasno torto.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Darilo za krst-kaj so dobili
9.4.2005 21:59:24   
Urška*
Puncica, saj ne pravim da ne bo nikoli nosil verižice, ampak komaj tam nekje ko bo star 15 let:zmeden: ne vem točno zdaj povedat. Da pa bo spravljena v predalu tako dolgo, mi je pa brezveze. Čeprav je pa lep spomin.

Gekko Junior, sploh ne nakladaš, mi je všeč ko si se tako razpisala.:bravo: Si še malo spomine obudila,a ne?9nebesa

No, očitno je primerno darilo, saj vidim da nisem edina.

Punce hvala!!!:bravo:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Darilo za krst-kaj so dobili
10.4.2005 19:04:28   
Martina27
Alo Urška!

Tud jaz sem drgač iz mb in tud mi imamo Žana le da ima še eno ime in to Tai.Rodil se je 5.2.05 in imamo 29.5.05 krst v mb.In tud men je čist mim tele zlate verižce,k jih itak ne bodo nosil,ampak moja tašča prav da to mora bit zlato pri krstu.Je namreč zlo verna in če to nebo tako bo katastrofa.Glede tega krsta pa smo že itak meli skor malo vojno doma,kdo bo boter in to.
Jaz sem se z mojo sestro zmenila(ona bo botra)da mu pač naj kupi kaj si sama želi,ji čist prepuščam odločitev.


LP in poljupček malemu Žanu:sloncek:



Martina in ŽAN TAI:zajcek::sloncek::zajcek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Darilo za krst-kaj so dobili
10.4.2005 21:46:26   
janaja
naš je dobu od botrce zlato verižico s križcem, od botra avto sedež romer o/18 , od mojih doma je dobu eno priznano sliko za v sobo in posvetilo za sveti krst... potem je dobu še prima papo stol za papat pa za oblečt pa še dinarčke...

sploh nisem pričakovala tega ... pa nas je blo samo trinajst....

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?