|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 11:20:49   
muza

Kar tako na hitro, ker je večkrat govora o norčevanju in zbadljivkah glede imen in njihovih izpeljankah. Oz. o pomisleku ali dati otroku določeno ime ali ne, ker bi se lahko otroci iz njega norčevali. Naj omenim da niti ni nujno, da je ime takšno , ki samo po sebi spominja na kakšno zbadljivo kombinacijo, pa jo otroci najdejo.

Ko sem na zadnje šla po našega malega v vrtec in je nekdo tiščal vrata našemu mulčku, da ni mogel ven, je pop. varuška rekla kako je tisti fant poreden. Nato pa se je oglasil en tretji in rekel:" Ja saj zato pa mu je ime Lan, ha ha ha, ......itd"user posted image Hm? Meni se zdi Lan precej nevtralno ime in mi ne pade na misel nobena običajna zbadljiva kombinacija. A poznate katero? Ali pa mi ne pade na misel, ker tudi to ime ni ravno po mojih merilih.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 13:13:14   
piščanc
norčujejo se ponavadi iz dejanj, ne iz imena. in če se to ponavlja, potem nastane vzorec.

sicer pa se iz vsega lahko norčujejo. ponavadi je treba vzgojiti tiste, ki se norčujejo, ne tiste, ki so tega deležni

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu muza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 13:15:11   
Anonimen
Jaz se ne spomnim da bi se mi iz katerega imena norca delal.

Mislim da se delajo norca in zgražajo starši, otroci to itak slišjo in pol isto delajo. Ker en tri leta star otrok se pač ne bo spomnu da je eno ime smešnouser posted image

Kle se gre za primitivnost staršev in ne otrok.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 14:08:24   
nuala
Lan - bolan. Lan - zaspan. Lan - posran.

Iz vsakega imena se da norčevati, mislim, da to ni razlog za / proti.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 15:09:38   
Anonimen
Ja ne vem, no. Moj sin je letos dobil enega sošolca, ki mu je ime Matevž. In ko sem mu povedala, da bo letos Matevž z njim v skupini, se je skoraj polulal in rekel, da je matevž hrana, ne pa ime. Ja, pa saj je res, eno in drugo.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 15:19:28   
chokolada
otroci si na vsa imena zmislijo neko rimo ali kaj žaljivega.
npr. koliko je Maj, pa obstaja Čebelica Maja.
Vsako ime je lepo in vsako ima neko izpeljanko. user posted image


_____________________________

...what a wonderfull world under the rainbow...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 19:51:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: chokolada

Vsako ime je lepo in vsako ima neko izpeljanko. user posted image



Moje nimauser posted image

Zajebavanje v šoli, ja pr nas smo se norca delal iz takih k se niso znal zase postavt, neglede na ime. Taki so zmeri nasrkal.

(odgovor članu chokolada)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dati določeno ime ali ne?
17.10.2007 20:38:23   
glen
Tudi jaz menim da so dostikrat starški krivi da otroci zbadajo v vrtcu.
En primer.
V mojem mestu je punčka(zdaj stara že 16 let)z imenom Romi(so slovenci),in ker je mati enega sošolca(še v vrtcu)rekla da romi so cigani je ta fantek začel zbadati punčko da je ciganka ,ker mu je njegova mama rekla da Romi ni ime in da romi so cigani.user posted image
Boga punčka,saj se jo je ta vzdevek dolgo držal.
P.s. mislim, da če želijo otroci najti izpeljanko iz imena jo najdejo čisto iz vsakega,recimo Lan teleban.
Je pa res da ko so otroci večji, imajo že bolj napete možgančke in si veliko stvari tudi sami izmislijo(brez staršev)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dati določeno ime ali ne?
18.10.2007 10:17:33   
Izabela_
No, jaz sem se pa takoj spomnila na znamenito nemško-francosko igralko Romy Schneider. Upam, da jo "tvoja" Romi pozna, Nemci jo kar častijo!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?