|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 9:02:59   
Anonimen
http://www.uradni-list.si/1/content?id=100485

Zgleda, da se bo ta mesec delno plačilo povečalouser posted image . Super, ampak res čudno, da te Csd ali Ministrstvo o tem nič ne obvesti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 9:33:27   
Anonimen
Nič ne bo ta mesec. Pošlji mi ZS, pa ti pošljem nazaj uradno izjavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 9:44:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Nič ne bo ta mesec. Pošlji mi ZS, pa ti pošljem nazaj uradno izjavo.


Sem takoj, ko sem vidla zakon poklicala na Ministrstvo, pa so mi potrdili, da se delno plačilo s tem mesecem res poveča. Tko dauser posted image . Pa tud logično je, sej je ja v uradnem listu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 10:11:27   
Anonimen
Ja, izplačalo pa se bo januarja, pa dobiš za nazaj. Ta mesec ostane isto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 10:12:28   
Anonimen
Tako je meni povedala ga. Lombardo, ko sem govorila z njo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
9.12.2010 10:17:46   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Ja, izplačalo pa se bo januarja, pa dobiš za nazaj. Ta mesec ostane isto.


Čudno res. Ker meni je pa ta gospa na ministrstvu povedala, da bo s tem mesecem. No sej bomo videli. TUdi če bo naslednji mesec, glavno, da bo. Pa da se še kakšna stvar okoli tega poštima bo pa sploh fajn.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
15.12.2010 9:17:22   
Anonimen
In....ta mesec kot sem rekla, ni bilo povišanja.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
15.12.2010 11:45:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

In....ta mesec kot sem rekla, ni bilo povišanja.....


Res je. Samo še najbolj noro je pa to, da na Ministrstvu rečejo da bo, na CSD pa ne user posted image . MOrajo izdati nove odločbe, pa rač. sistem zrihtati, svašta res, kot da v teh mesecih odkar je zakon sprejet tega niso mogli.
No upajmo, da bo vsaj v januarju tako kot je treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
10.1.2011 10:33:48   
Anonimen
No upam, da nam bo država s tem mesecem le povečala delno plačilo in seveda poračun. A bodo spet našli kaj? Ker je treba šparat, še posebej ko se gre za naše otrokeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
11.1.2011 13:17:46   
Lony27
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če je že kdo prejel novo odločbo glede povišanja....

Lep dan vam želim.

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
11.1.2011 15:07:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če je že kdo prejel novo odločbo glede povišanja....

Lep dan vam želim.

Pozdravček


Mi še nič. Baje bodo šele izplačila v februarjuuser posted image . Je rekel en gospod na Ministrstvu, da jim ne uspe v tako kratkem času popraviti vsega v informacijskem sistemu. Ma res se norca delajo. Če bi bili pa mi kaj dolžni, pa takoj vzamejo. Z obrestmi vred. Tako, da upajmo, da se bodo kaj kmalu spomnili na nas, ali bo treba dati malo v javnost, da se zbudijo.

(odgovor članu Lony27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
12.1.2011 12:57:38   
Lony27
Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
13.1.2011 13:09:11   
Lony27
Dobila plačilni list.... brez sprememb...user posted image

(odgovor članu Lony27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
16.2.2011 9:37:18   
tima
IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!

(odgovor članu Lony27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
16.2.2011 9:58:15   
Lony27
Klicala na ministrstvo...in so rekli da je prišlo do pomote in da do konca tedna dobimo nove plačilne liste... oz. ta znesek, ki je bil podan, še sami ne vedo od kod....Mislim.....

To pa je čista zajebancija.... Ne vem, kako si dovolijo kaj takega...

(odgovor članu tima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
16.2.2011 22:40:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!


Enako dobila jaz. Ma ostajam brez besed. Resnično ne vem več koliko časa nas mislijo "nategovati"user posted image . Najbolje, da počakamo na odločbe, ki naj bi bile končno izdane konec februarja, začetek marca in v marcu tudi nakazano poračun. Če ne bo nič, pa malo v javnost vse skupaj prenesti. Mogoče se bodo potem kaj zmigali in nehali delati norca iz nas. Res žalostno vse skupaj.

(odgovor članu tima)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
18.2.2011 15:33:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!




Mislim, da je to že kar lepo znesek s poračunom. Ker plača bo znašala mislim, da tam okoli 475, ca. 50 eur več. Kot je tudi razvidno iz današnjih prejetih plačilnih listih.

Največja fora pa tist, da naj prejšnje plačilne liste štejemo za brezpredmetne.user posted image Če bi se nam kaj takega zgodilo, ne bi več šteli brezpredmetnouser posted image

(odgovor članu tima)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek
18.2.2011 18:13:28   
tima
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!




Mislim, da je to že kar lepo znesek s poračunom. Ker plača bo znašala mislim, da tam okoli 475, ca. 50 eur več. Kot je tudi razvidno iz današnjih prejetih plačilnih listih.

Največja fora pa tist, da naj prejšnje plačilne liste štejemo za brezpredmetne.user posted image Če bi se nam kaj takega zgodilo, ne bi več šteli brezpredmetnouser posted image



Ja, sem to, glede na nove plačilne liste, ugotovila tudi jaz. Ampak sem naivno mislila (upala), da je znesek 570 EUR, ki je bil nakazan brez poračuna, saj mi v odločbi piše, da je osnova za ta naš dohodek minimalna plača, saj le-ta znese po novem ravno tu okrog tega zneska. Če nisem seveda kaj pobrkljala te številke.

Ampak, če bi jaz naredila tako napako, ko sem še hodila v službo, bi letela še isto sekundo, mi ne bi pomagal noben izgovor, da ne vem od kod te številke, kot so rekli na ministrstvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?