|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delo na vrtu
19.3.2006 14:33:45   
india
Tako, pa sem pričakala ta dan!!!
Danes sem nabrala malo motovilca, pograbljali smo listje, malo očistili gredice, pospravili kar ni sodilo na vrt in če bo jutri lepo vreme, začnem s štihanjem!!!
Bravo, pa bodo kile leteleuser posted image user posted image user posted image

BTW: a ima kdo kake izkušnje s temi toplimi gredicami iz Hoferja? Mene malo moti,ker je to čista plastikauser posted image , drugače pa so mi všeč, ker jih lahko fino razstaviš in pospraviš čez zimouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 14:45:47   
muki1
Joj Miska, a ni to super?
Jaz sem danes tudi zunaj neko hijacinto presajala, pa listje sem grabila, pa malo sem očedila teraso, joj kako sem se nadihala svežega zraka, čisto drug človek sem.
Motovilca pa nimamo user posted image . Veš kaj se mi je zgodilo [sm=smiley9.gif" border=0>, sem v Šparu kupila motovilec in ko sem ga že začinila, pomešala s krompirjem in hotela pojesti za kosilo, sem ugotovila, da sem kupila........špinačo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif]. Pa mi je bil res čuden tak na oko........ .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 15:53:50   
soncece24
Moj je pa danes čist adijo od sreče, ker je tak lepo vreme in je očistil že celo teraso, pometel, listje pograbljal... pomlad ga razganja

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 16:30:07   
Alina
Vidim, da smo pravi martinčki.Super dan je danes. Tudi jaz sem bila na vrtu. Imamo nekaj motovilca in zimske solate. Komaj čakam, da bom lahko delala na vrtu in gledala kako vse lepo raste. No upam, da mi bo uspevalao.

Sem pa danes pograbila  zelenico - suho travo.

Pripravljam si že semena, kaj vse bom sjala. Upam, da si ne nakopljem preveč na glavo. Me kar vse mika kar vidim.

Uživajte ta čudoviti dan.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 17:04:15   
Anonimen
Jst pa en kubik listja in suhe trave nagrabil, mali mi je pa pomagal pospravljat. pa koliko dela še čaka! Ampak tulipani pa narcise pa vztrajno poganjajo user posted image

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 17:25:35   
poliloni
Pri nas imamo pa še na metre snega, takoi da vprašanje kdaj bomo vrt sploh videli....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 17:29:10   
Anonimen
ojoj js pa z velikim trebuhom samo poželjivo gledam po vrtu, ki je še v dveh tretinah pokrit s snegom :(
sem pa posadila par trobentic v korita pred vhod da izgleda malo bolj pomladansko, pa enga zajca velikonočnega sem na vrata obesla, čeprov je do velike noči še en mesec. no saj tamala ga rada gleda. pa dala sem begonije kalit da bodo čimprej cvetele.

a je lohk že konc tega snegaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 17:44:51   
india
Sončece, a tvoj je teraso grabil??user posted image user posted image

Ja, jaz sem danes zjutraj tudi gledala ven z upanjem, da ne bo tako kot zadenj 2 nedelje začelo snežit!

No, jutri pa posadim trobentice ven, pa mačehe, pa verjetno bom začela malo obrezovat robidovje in ribez pa maline, potem pa štihat!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 18:40:49   
CIPRESA
Tud jaz sem že opazovala gredico pa se nisem še spravla k delu. So pa pri nas bolj na sončnih koncih že pognali zvončki in trobentice pa mačahe imam posajene že od jeseni in so se že malo opomogle tako da bodo kmalu v cvetjuuser posted image user posted image user posted image . Jaz jih nikoli ne sadim ven spomladi vedno že jeseni in čez zimo gledam da jih sneg prekrije če pa ne pa dam čez malo smerečja pa vedno tako lepo poženejo spomladi ker se čez zimo že ukoreninijo.

Tudi jaz komaj čakam pomlad in rožic pa štihanja.user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 18:51:57   
soncece24
Ja, miš, skoraj, tolko je listja tja nametalo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 18:55:33   
anckabancka
Blagor vam, ki imate vrtičke! Jaz sem se pred 2 leti preselila iz same narave ( - prvi sosed 500m stran) v mesto in nimamo svojega vrta. Vedno bolj pogrešam delo okrog hiše, uživanje v naravi...

Sej hodim na sprehode z vozičkom v Tivoli in po Rožniku, sam to ni to. user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 18:57:05   
copka
sem se vceraj peljala čez štajersko in nisem mogla verjet, da ni nic snega. A mi zivimo na istem planetu?
Jaz lahko zacnem sneg grabit, pa vas se ne bom dohitela, bodo pri vas ze palme rasle, ko bom jaz prvega zvoncka zagledalauser posted image

No, je pa bilo sonce 1a! POOOOOOOOOOMLAAAAAAAADDDDDDD, kaj se obiras!user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Delo na vrtu
19.3.2006 19:01:25   
india
Ja, mi imamo mačehe tudi še od jeseni zunaj, že lepo cvetijo. Danes sem dodala še nekaj mačeh,ki sem jih včeraj v Bauhausu kupila. Imajo tako lepe sadike, pa dokaj poceni! Upam, da so tudi kvalitetne!

Pa zvončki in trobentice so že tako lepi!!! Mama pa je bila na sprehodu z otroci in so prinesli mačice!!!

Mislim, da smo jo končno dočakali! Moj se že smeji, pravi,da se sedaj ne bom imela energije nad njim bunit, ker bom mela več dela na vrtu user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MISKA01 -- 19.3.2006 19:04:53 >

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?