|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delo v Austriji
8.3.2012 14:53:08   
reni70
Pozdravljeni,....

Je kdo  izmed vas našel službo na tej spletni strani?www.delovavstriji.com
Moj mož si išče službo v Austriji,bivanje si bi uredil sam,ker pač ima tam nekaj sorodnikov,delo pa ta spletna stran,malo smo v strahu,da ni to kakšna nateg....ker je zaplačati 58 eur.Dobiš rač.in,če ti v roku 5 mesecev ne najdejo dela dobiš ta denar povrnjen.
Zanima me tudi kako čim bolje napisati prošnjo,da bo delodajalca pritegnilo.Prošnja bo prevedena v nemškem jeziku.

Hvala za vsako koristno informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delo v Austriji
9.3.2012 13:16:27   
lidija***
Pozdravljena! Tudi jaz iščem delo, tudi v Avstriji, pomagam pa si s tole spletno stranjo http://www.ams.at/, glede prošnje pa mislim tako, jaz pišem europass, ki je pač v nemščini. Če je potreba po delavcu potem je tako skoraj čisto vseeno kakšna prošnja je. Te spletne strani, ki jo navajaš pa žal ne poznam...

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delo v Austriji
9.3.2012 20:11:57   
branka28
IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Pozdravljeni,....

Je kdo  izmed vas našel službo na tej spletni strani?www.delovavstriji.com
Moj mož si išče službo v Austriji,bivanje si bi uredil sam,ker pač ima tam nekaj sorodnikov,delo pa ta spletna stran,malo smo v strahu,da ni to kakšna nateg....ker je zaplačati 58 eur.Dobiš rač.in,če ti v roku 5 mesecev ne najdejo dela dobiš ta denar povrnjen.
Zanima me tudi kako čim bolje napisati prošnjo,da bo delodajalca pritegnilo.Prošnja bo prevedena v nemškem jeziku.

Hvala za vsako koristno informacijo.



Jaz sem "nasedla" tej firmi.
So obljubljali da ti oni kao delo najdejo,jaz sem sicer morala plačati 50 e, torej so že zvišali.
Ja nič dobivam samo oglase za delo v Avstriji od njih, prevedene v slovenščino,druga-nič.
Tako da nimaš nobene koristi od njih,samo kaj ti denar poberejo.Tudi sama lahko pogledaš na spletne strani kjer ponujajo delo v Avstriji in si preko Google translate prevedeš če ne razumeš vsega.

No jaz sem se sama potrudila in napisala prijavo in CV v eno izmed prepoznavnih podjetij v Avstriji in hb dobila delo.

Želim ti veliko sreče ob iskanju zaposlitve,probaj sama, ne nasedaj raznim agencijam.user posted image


lp

< Sporočilo je popravil branka28 -- 9.3.2012 20:13:01 >


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delo v Austriji
10.3.2012 13:52:14   
reni70
Lidija :) hvala za odg.bom si tudi jaz pomagala s to spletno stranjo,sam problem je ki ne znam nič nemško,....bom pač uporabljala prevajalnik.
Moj si išče delo samo na Dunjau,..

Branka tudi tebi hvala za nič lepo inf.jah kaj čemo:)) bomo požrli teh 58 eur ,če ne bo nič od tega,na napakah se učimo,A tebi še vedno pošiljajo prosta dela??In kolko časa je od tega kar si vpisana v njihovo bazo,sej z rač.ti povrnejo denar,če ni nič.Saj upam,,pismo.....
Kolk ponudb si pa dobivala tedensko?al kako?
Kaj se oni na podlagi prošnje odločijo tebe zaposlit,pri nas pridš lahko 2x na razgovor pa jih prosiš da rabiš službo pa nič od tegauser posted image user posted image
Tale naša država kam nas vodi......

Pozdravček


(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delo v Austriji
12.3.2012 20:41:31   
~Biba~
Pa dobro kako si lahko iščeš delo v AVstriji, če ne razumeš nemško?
A bi vi kot delodajalke, zaposlile nekoga, ki vas ne bi nič razumel, in vam govoril v jeziku, ki ga vi ne bi razumele?
Z angleščino v Avstriji ne prideš daleč!

< Sporočilo je popravil ~Biba~ -- 12.3.2012 20:42:11 >

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delo v Austriji
12.3.2012 20:54:22   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

Pa dobro kako si lahko iščeš delo v AVstriji, če ne razumeš nemško?
A bi vi kot delodajalke, zaposlile nekoga, ki vas ne bi nič razumel, in vam govoril v jeziku, ki ga vi ne bi razumele?
Z angleščino v Avstriji ne prideš daleč!

Ja to tut mene zanima. A samo ona ne zastopi nemško pa možu išče službo?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delo v Austriji
12.3.2012 21:47:48   
petea
verjetno je odvisno od konkretnega dela; ponekod prideš skozi tudi z znanjem angleščine, pri določenih delih pa ne rabiš veliko besed, je dovolj, da razumeš osnovna navodila

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delo v Austriji
26.7.2012 21:12:03   
POLJANŠEK KATJA
Na kratko tudi tukaj:

Iz zgornjih postov je bilo razbrati o skepsi glede pomoči iskanja del, preko spletne strani www.delovavstriji.com

O tem je veliko napisanega z obrazložitvami na drugem forumu.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7277646

Lep pozdrav

Katja


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delo v Austriji
9.8.2012 12:07:18   
karmen7
Moj mož je našel službo preko te spletne strani in to brez težav. Bili so korektni, prijazni, to kar so se dogovorili je držalo, tako da iz najine strani so samo pozitivne izkušnje.

(odgovor članu POLJANŠEK KATJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?