|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delovni čas ambulante v MB
30.4.2007 10:54:23   
monikap
Bi mi prosim lahko katera povedala če danes v ambulanti za zdravljenje neplodnosti MB delajo ali ne?
Jaz bi se morala prijavit za HSG pa že ves dopoldan kličem pa semi nihšče ne javi.

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 30.4.2007 22:55:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 11:00:48   
biba26
Po moje delajo,probaj med eno in drugo uro.Včasih res lahko živce zraven izgubiš preden jih dobiš.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 11:06:40   
monikap
Biba26 hvala bom poskušala dokler se mi negdo ne javi kako pa sekaj ti počutiš stiskam pestke zate da ti tokrat prav zares uspe in boš kmalu božala bušija.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 14:52:52   
curkica
monikap, prepričana sem, da danes v Mb ambulanti NE delajo, ker sem jaz že približno pred 14 dnevi klicala, da bi se naročila za UZ in IUI, pa mi je rekla, da več ne naročajo (takrat niso), ker delajo samo še do 27-ega aprila. Tako da po moje ta teden sploh ne delajo. Probaj pa v četrtek, takrat mogoče bojo.

Pa veliko sreče!!!

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 17:28:06   
monikap
Curkica hvala za odgovor res je danes niso delali tako da bom probala poklicat v četrtek vendar ne verjamem da bi me še ta mesec vzeli na HSG no ja bomo videli.

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 19:17:20   
tosja
Monika verjetno si klcala prvi dan user posted image
Potem boš verjetno res morala počakat še en ciklus!
Pokličeš prvi dan user posted image  v četrtek dela sestra Božena plan OP, pokličeš in ti pove, če si se uvrstila na plan!
Pa vso srečo user posted image
Si morda izvedela, če delajo v četrtek,3.maja user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mi lahko katera pove
30.4.2007 20:43:02   
monikap
Tosja klicala sem drugi dan ker je mojauser posted image prispela na nedeljo.Bom še vseeno poskusila poklicat v četrtek in bom videla kako bo toda mislim da ta mesec res ne bo nič z mojim HSG.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mi lahko katera pove
1.5.2007 9:50:44   
Sulfinija
Monikap v petek 30.4 v ambulanti niso delali sem v četrtek 26.04 pogledala kako delajo.V četrtek pa že delajo kajti me IVF skupina imamo UZ.Veliko sreče in čimmanj boleči hsg ti želim,jaz sem ga imela v MS in to deseti dan M.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mi lahko katera pove
1.5.2007 10:00:46   
monikap
Mojca hvala bom poskusila klicat v petek in morda še pridem ta mesec na vrsto.Kako pa je kaj tvoje počutje?Upam da te ne matra preveč.V četrtek pa ti držim pesti za čimbolj uspešen UZ.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mi lahko katera pove
1.5.2007 10:24:49   
Sulfinija
Monikap ti kar lepo v četrtek kliči med 13-14 uro se ti bodo ziher oglasili.
Ha moje počutje nič špikanja direktno v jajčnikih,le zadaj v višini jajčnikov me matra ko noro in glavoboli.V četrtek pa UZ in bomo videli kaka kokoška sem kaj tokrat.Nato bi me mogla naslednji teden proti koncu oziroma po 8.5 maju čakati punkcija hura in nato bom grela svoje user posted image user posted image ,če seveda pridem takole daleč.Drugače sem še vendo optimist in pozitvno mislim,tudi pvič me ni kaj nič preveč špikalo le po prvem UZ me je začelo ko so folikli začeli rasti.Javi se mi kaj.DRžim pesti zate,za vaju.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mi lahko katera pove
1.5.2007 18:52:10   
stunfek
Monikap, če ti pa sličajno ne rata jih dobit se lahko npr. odločiš za poseg v Trbovljah. Tja nič ne pokličeš, samo prideš, ko ni več M. Tko, kot ena rezerva :) Jaz sem danes dobila M in mislim, da bom šla danes teden na HSG. V ponedeljek bom šla v laboratorij na sedimentacijo in če bo manj kot 15 grem potem v torek zjutraj v Trbovlje na HSG. Pa še v ponedeljek si moram vstaviti canesten svečko - vaginaleto. In to je to.

Kdaj pa misliš, da boš imela HSG monikap?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mi lahko katera pove
1.5.2007 20:46:04   
monikap
Mojca hvala za pestke jih tudi jaz stiskam zate in ti želim veliko uspeha v četrtek in verjamem da si bila pridna kokoška.
Stunfek jaz se zdravim v MB in moram iti tja na HSG vsaj tako so mi rekli kdaj bom pa na vrsti pa nevem ti bom sporočila v četrtek in povedala kaj bodo mi rekli upam da bom še ta mesec.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mi lahko katera pove
2.5.2007 0:10:34   
stunfek
Jaz imam pa napotnico in so mi rekli, da grem lahko kamor želim. Sem razmišljala, da bi šla v Ljubljano, kjer greš po posegu takoj domov...ali v Trbovlje, kjer moraš pa odležati tam do vizite. Bom klicala v Ljubljano v četrtek, in če bom ta ciklus na vrsti, bom šla mogoče tja. Bomo videli. V vsakem primeru mislim, da bo to naslednji teden...tukaj bo kot bi mignil :)

Upam, da ji v četrtek dobiš in da boš že ta cikel na vrsti!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mi lahko katera pove
3.5.2007 18:56:47   
monikap
Stunfek sem danes klicala v MB pa so mi rekli naj spet jutri pokličem ker ne vejo če bodo zdravniki delali HSG naslednji teden no upam da jutri izvem dobre novice.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mi lahko katera pove
3.5.2007 19:07:14   
stunfek
Jaz sem pa danes v ljubljano klicala in so me naročili za 11.5. Sem se odločila za Ljubljano, ker greš takoj domov...tam moram biti ob 9ih in so mi rekli, da bom okoli 11:30 fertik.
Upala sem, da bom na vrsti že npr. 7.5., ker bi potem par dni mirovali potem pa akcija in kmalu O, tako pa bom O najverjetneje imela ravno, ko se ne sme nič slončkat. To mi je ful čudno, kako so različna navodilo o tem, kdaj spet slončkat brez zaščite. eni pravijo po 24ih urah, eni pa po enem tednu in še cel kup variant med tema dvema. Le kako naj boš potem pameten in se odločiš pravilno? A ni tko?


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mi lahko katera pove
3.5.2007 19:52:44   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: monikap

Stunfek sem danes klicala v MB pa so mi rekli naj spet jutri pokličem ker ne vejo če bodo zdravniki delali HSG naslednji teden no upam da jutri izvem dobre novice.

Monika kdaj pa si klicala user posted image  Jaz bi tud mogla, pa lahko sam zjutraj, takrat pa mislim, da ne dvigujejo! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mi lahko katera pove
3.5.2007 21:31:15   
monikap
Tosja jaz sem klicala najmanj destkrat in sem jih dobila na telefon ob 11 uri poskusi morda pa jih dobiš.
stunfek bom stiskala pestke zate da čimbolje opraviš kdaj začeti slončkat pa se tudi jaz sprašujem saj vsaki pravi drugače jaz mislim da bom eni dva dni počakala pol pa veselo v akcijo.Morda pa nama sedaj po HSG uspe zagledat najiniuser posted image user posted image jaz imam upanje v to.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mi lahko katera pove
4.5.2007 20:43:32   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  klicala user posted image  user posted image  user posted image  vse je tipi-top user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mi lahko katera pove
4.5.2007 20:53:54   
monikap
Tosja user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz sem klicala in grem v četrtek na HSG.Tosja stiskam pesti zate in ti pošiljam še nekajuser posted image user posted image user posted image ki je ni nikoli preveč

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mi lahko katera pove
4.5.2007 20:57:45   
tosja
Monika, tudi jaz držim zate user posted image user posted image user posted image  in ti želim, da po posegu zagledaš lep user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mi lahko katera pove
4.5.2007 21:17:36   
monikap
Tosja hvala imaš pa res zlatouser posted image tudi jaz tebi želim da takoj po IUI zagledaš močniuser posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Delovni čas ambulante v MB
5.5.2007 17:45:27   
Sulfinija
Monikap in Tosja me veseli,da sta poštimali ena za hsg in ena za IUI sedaj pa obema en velik srečno želim.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Delovni čas ambulante v MB
5.5.2007 17:47:09   
Sulfinija
Stunfek tudi tebi želim čimmanj boleči hsg in naj bo uspešno v novem boju.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Delovni čas ambulante v MB
5.5.2007 22:06:28   
tosja
user posted image  Mojca hvala za lepe želje user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Delovni čas ambulante v MB
5.5.2007 22:19:45   
monikap
Mojca hvala in tebi tudi velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?