|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 22:30:26   
tt79
...ali pa se morda motim, narobe razmišljam...user posted image  No, rada bi vaše mnenje. Že pred časom (4 mesece nazaj) sem na bolhi objavila prodajo otrošje posteljice(Lip Poljčane), pripadajočega jogija, kompleta posteljnine z oblogo(odeja Škofja Loka), kovrčka, vzglavnika in vrtiljaka za nad posteljico. Prodati želim vse v kompletu, ker bi se rada vsega rešila, ker mi ne pride več prav. Cena, ki sem jo postavila je 170 evrov za komplet.
No, ogledov na bolhi je bilo kar nekaj, klica oz. povpraševanja pa nobenega, poklical ni prav nihče.

sedaj se sprašujem, sem res postavila previsoko ceno? Za ta denar danes skoraj ne dobiš same posteljice! Ali vsi jupujejo/te nove stvari??? Res me zanima vaše mnenje.

Hvala

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 22:46:00   
čipka
hm....spomnim se, da sem jaz za novo otroško posteljico dala takrat 120€ z jogijem vred ( nismo kupili one oh in sploh, ampak lepo navadno posteljico v nežni rumeni barvi, kovtrček pa vzglavnik cca 20-30€, in te blazine ob steni posteljice se mi zdi od 30-40€ smo nekje dali, vrtiljak smo pa za darilo dobili. Ne vem, mogoče bi na tvojem mestu spustila ceno na 150, pa če še vedno ne bo nič, na 130. No, vsaj poskusi.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 22:48:15   
čipka
Aja pa še spomnila sem se, da sem bila takrat prav jezna...posteljica toliko poceni, je bila pa previjalna enkrat dražja user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 23:14:56   
kajajaka
No, mi smo pred dobrimi 4 leti kupili posteljico Lip poljčane, neko malo posebno obliko (dražjo med njihovimi posteljicami) in smo dali 120€ (ok, bila je v akciji). Tudi jogi smo kupili dražji model, pa smo ga v akciji dobili za 60€.
Kovtrček, povštrček, posteljnino in obrobo sem kupila v Leclercu za 25€ (ni Odeja Škofja Loka, je pa neka slovenska izdelava). Vrtiljak sem dobila za darilo, sem pa ravno takega pred kratkim videla za 15€.

Za komplet smo dali okoli 220€ torej 50€ več kot hočeš ti za rabljeno.

Ne vem točno kakšne so cene danes, ampak ko dokupim kakšno stvar za našo dojenčico je vse cenejše kot je bilo pred 4 leti... Domnevam torej, da bi tudi danes lahko vse našteto kupila za 220€ ali manj.

Jaz osebno se za tako razliko v ceni ne bi odločila za rabljeno ampak bi kupila novo.
Sama rabljeno opremo prodajam za 50% cene nove, če je dobro ohranjeno. Kaj slabšega pa raje podarim ali zamenjam za paket plenic.

Moje mnenje je, da je cena 170€ previsoka. Jaz bi takšen komplet prodajala za 100-120€.

Vseeno upam, da ti bo uspelo prodati po tvoji ceni, saj vem, da je vsak € dobrodošel... user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 23:30:13   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tt79
Za ta denar danes skoraj ne dobiš same posteljice! Ali vsi jupujejo/te nove stvari???


sem šla prav gledat (lip poljčane spletno stran) - skoraj vse so pod 170€. ti pa prodajaš rabljeno robo. tudi če bi prodajala samo posteljo, vedi da tudi ne vem kako ohranjena iz druge roke je vedno -50% original cene. čipka ma prav - okoli 100€ računaj, 20 gor-dol; tam nekje te bo še kdo poklical.



haha, kajajaka je napisala skoraj identično - bo že nekaj na tem. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 31.7.2012 23:34:41 >

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 23:36:56   
kajajaka
Aja, še nekaj bi dodala.
Neuspešno prodajo lahko delno pripišeš tudi dejstvu, da za svoje novorojenčke vsi želimo najboljše.
In kupovati rabljen jogi od neznanega prodajalca... Jaz bi raje kupila najcenejšega novega, nekak občutek je boljši... Rabljen jogi bi vzela oziroma kupila le od zelo dobre prijateljice.
Pa nisem mahnjena na sterilno čistočo... ampak nekak mi ne potegne rabljen jogi. Še posebej ne za dojenčka.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 23:47:29   
cilla
Mah, tisti, ki kupuje(mo) rabljeno, imamo običajno razlog za to - cena. Jaz sem za dve (!) posteljici z jogijema, štiri komplete posteljnine, 2 kovtra, 2 povštrčka, dve spalni vreči in še kar ene par stvari dala 50€. Letos. Res sicer, da je vse iz Ikee, pa vendar, tudi tam ne talajo reči zastonj in bi me vse tisto novo prišlo cca 300€. Zdaj si pa preračunaj.
Tudi če bi imela samo enega otroka, če bi si lahko privoščila 170€ samo za posteljico s tekstilom, bi raje šla v Ikeo po novo.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
31.7.2012 23:57:27   
subrina
Verjamem,da je vse,kar prodajaš kvalitetno in ohranjeno,ampak,tisti,ki kupujejo rabljeno posteljico si verjetno nove teško privoščijo in jim je potem cena glavni razlog.Mi smo posteljico od Lip Poljčane z jogijem vred prodajali za 80 evrov in na koncu obupali in jo lepo v klet pospravili,tak,da...

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 6:57:15   
tastara
Ja, postavila si previsoko ceno.

V IKEI dobiš za pol toliko popolnona nov komplet.

Za 50 EUR boš dobila kakšnega kupca, za kaj več pa ne.


(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 7:09:49   
Jantar
Ja skoraj ziher si dala previsoko ceno,...sem en mesec nazaj prodala doma narejeno masivno posteljico z lahko rečem novim jogijem,ki je mel nakupno ceno 85€(imela samo za enega otroka in je bil atialergico) pa zraven dala posteljnino,ki sem jo kupila v Pikapolonici tud za 85€ pa še posebej 2 bambusovi napenjalni rjuhici in sem po težki mukah in čakanju na koncu spravila v promet za 50€ tko da imaš ti res po tej moji izkušnji sodeč previsoko ceno.
Trenutno pa še prodajam voziček,ki tud ni bil poceni,ceno imam 1/3 nove cene oziroma po dogovoru in ni klical še nihče tko da razmišljam še o znižanju cene,ker v bistvu mi je v napoto je pa kot nov,ker je bil kupljen in rabljen zamo pri enem otroku in pač pazim na stvari,....tko da ja stvari trenutno nove lahko dobiš že po ugodnih cenah in zato malo dražje zadeve je težko prodati.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 9:29:49   
ajataja
Posteljico LIp Poljčane z jogijem ,baldahinčkom in obrobo sem jaz lani poleti prodala na bolhi za 80e,ker mi je bilo višjo ceno postavit čist brezveze,ker sem vedela da ne bom prodala pa je bila posteljica stara dve leti in kot nova ,ampak je pač tako da če ni velike razlike v ceni med novim in rabljenim raje vsak dan malo več in ima novo.Sem pa imela kar nekaj povpraševanj in sem jo res prodala v dveh dneh.Spusti ceno.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 9:42:51   
pi*ka nogavička
Jantar- mene pa zanima kateri voziček prodajate. Oziroma če lahko nalepiš link. Bi posredovala sestri, ki kupuje rabljenega. Hvalauser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 10:00:56   
benika
Ja, cena je absolutno previsoka. Žal. Znižaj najprej na 100€, potem boš pa videla, če bo kej več efekta.

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 10:08:56   
Ploha
pri nas večinoma kupimo rabljeno...postlca je bla sicer nova ampak raztavni eksponat pa še nek popust je biu na tisto posteljico...previjalna rabljena, voziček rabljen...posteljnina pa nova, ta komplet k se kupi, obroba, kovtr, povštr, posteljnina,...se pa ne spovnm kolk že ta komplet pride, ni biu poceni...

jaz sigurno ne bi dala tolk za ta komplet...mislim za posteljnino mogoče ja, za postlo pa ne...ker se da še cenejšo dobit, res da ne lip poljčane, ampak k da otrok ve, kera firma je postla...

< Sporočilo je popravil Ploha -- 1.8.2012 10:10:11 >

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
1.8.2012 12:17:13   
*mačka*
Ni očitno, da je denarja dovolj...
Očitno je, da imaš previsoko ceno!!
Nove stvari se dobi ceneje kot ti prodajaš rabljene user posted image
Srečno pri prodaji.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
2.8.2012 20:07:29   
Jantar

IZVIRNO SPOROČILO: pi*ka nogavička

Jantar- mene pa zanima kateri voziček prodajate. Oziroma če lahko nalepiš link. Bi posredovala sestri, ki kupuje rabljenega. Hvalauser posted image


Sem ti poslala ZS glede vozička pa me zanima,če si ga dobila?????

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Denarja je očitno še dovolj...
2.8.2012 20:14:55   
pi*ka nogavička
Jantar-najlepša hvala, sem dobila. Bom posredovala naprej:)

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?