|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Depilacijska krema
10.6.2007 21:53:03   
violinski
Tako je naneslo, da se mi je ob zadnjem britju vnela komplet koža okrog p****. Ok, ok, v bikini predelu. Ne vem, ali zato, ker sem uporabila drugo peno, kot ponavadi (tokrat peno, ponavadi gel), ali sem bila kaj stresirana, pa je bila koža fuč ali pa sem mogoče uporabljala že znucano britvico, čeprav se mi zdi, da sem jo ravno prejšnjikrat zamenjala. Kakorkoli, koža ni bila za nikamor, kamoli za trening plavanja, pa čeprav te tam noben ne gleda v bikini predel.

In mi je kapnilo, da bi se naslednjikrat očedila z depilacijsko kremo. Ma saj veste, tudi če ponudba na trgu ni nevemkaj, je še vedno preveč, ko se je treba pametno odločit. In tako sem vzela najbolj reklamirani Veet. Mater, kakšno razočaranje. Raje nič ne rečem. Pač, sem črnolasa in črnodlakava, očitno so dlake razen tega, da so goste, tudi močne. Krema je delovala nekako na pol (10 minut sem jo držala gor, potem najprej odstranila kremo z lopatico potem še fajn stuširala). Še vedno je ostalo vsepovsod ene 20% dlak, od katerih je polovica že načetih, takih nabranih, ampak proč niso šle....

Zdej pa vprašanja:
1. a sem mogoče jaz kje v postopku zasrala? Tega skorajda ne bi rekla, ker sem najprej poskusila pod pazduho na malo drugačen način in je bil rezultat še slabši (kremo in vse ostalo sem odstranila samo z namočeno umivalno brisačko) - potem sem se še obrila user posted image

mimogrede - s čim se po britju namažete pod pazduho?

2. a priporočate mogoče katero drugo, boljšo kremo? Z Veetom imam namreč že od prej izjemno zanič izkušnje, pa sem mislila, da gre v tretje rado: depilacijski sprej je bil dvojno razočaranjem, poleg tega, da ni bil dovolj močan, je še pekel; trakovi za čupkanje dlak so premazani z enim nagnusno kemičnim drekom, ki 1) ni izpulil niti polovice dlak, 2) je naredil hudo vnetje kože in 3) ko se mi je en košček pomotoma nalepil na pokrov od WCja, je za njim ostal večen neostranljiv madež, od katerega je bilo izjemno težko sčistiti že tako, da se je pokrov nehal lepit. V mladosti sem za čupkanje uporabljala Streep hladni vosek, ki je bil narejen samo iz čebeljega voska (100% naravno), se je pri odvečnemu nanosu odstranil z vodo in je z enim potegom odstranil več kot 95% dlak. Žal ga trenutno ne najdem nikjer.

Hvala za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Depilacijska krema
10.6.2007 23:53:36   
IWONA
Ti ne priporočam krem,jaz nisem črnolaska in ne vem še kaj,pa mi ne odstrani vse dlačice.Sicer uporabljam tudi sama veet,ker če se z britvico potem dobim vneto in povsod pikice.jaz  najprej s kremo potem pa z epilatorjem,ker je manj dlačic in manj časa potem porabim in plus manj bolečinuser posted image .
po britju se ne mažem z ničemur,razen v bikini predelu z veet kremo po depilaciji,ker hladi kožo

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Depilacijska krema
11.6.2007 0:10:17   
Bonnie_RR
Js sem bolj svetle polti, lase imam rjave, dlake bolj svetle... Od depilacijskih krem sm z Weetom najbolj zadovoljna.

Js se namažem, pustim 5 min (včasih še kakšno min več), z lopatko postrgam in potem grem pod tuš. Vedno dobim vse dlake dol, pa tud koža ni nikoli rdeča in vneta (kot recimo po britju). Po depilaciji se ne mažem z ničemer.


Mogoče pa je bila lopatka "premalo ostra". Meni se je do zdaj ene 2x zgodilo, da sem dobila zraven čist "zaobljeno" (ne odrezano) lopatko in s tistim ni šlo nič dol. Dlake so se samo vlekle sem in tja. Na srečo pa imam vedno kakšno lopatko v predalu za rezervo in tako sem poskusila z drugo in je šlo vse normalno dol...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu IWONA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Depilacijska krema
11.6.2007 6:29:55   
ona
jaz tudi v bikini predelu uporabljam veet in nimam problemov,je pa res,da se potem namažem kar s kolonjsko od mojega dragega,da mi ne ratajo pikice.saj se smešno sliši,ampak lepo razkužiuser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Depilacijska krema
11.6.2007 12:41:34   
Dadi
Jaz uporabljam Veetovo depilacijsko kremo za pod tuš....Grem pod tuš, se namažem s to kremo, počakam 5 minut, potem postrgam z gobico kremo in dlačice dol...zadeva deluje in sem zelo zadovoljna.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?