|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Depilator
14.2.2007 11:42:02   
Anonimen
Mene pa zanima če uporabljate depilatorje, kakšne so vaše izkušnje in katere uporabljate.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Depilator
14.2.2007 11:45:21   
lemavrica
Ga ne uporabljam sam mislim da najboljši so še vedno od Philipsa Satinel Ice.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Depilator
14.2.2007 11:45:27   
Anonimen
Philips sensitive se mi zdi. Sam ni nč sensitive.user posted image
Ma eno tačko k kao kožo masira ma nč ne pomaga.
Boli k user posted image .
Ampak s časo vse manj boli pa tudi manj dlak se mi zdi da je. Ga imam pa izključno za po nogah k drugje pa res preveč boli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Depilator
14.2.2007 12:18:03   
Strawberrie Cherrie
Ga ne zamenjam -> samo se pa epiliram samo 1x na 2meseca, ker drugače dobim kar vraščene dlake...

[img]http://www.bof.si/res?bin.svc=obj&bin.id=9CD20B21-28CD-5216-C2E2-BD6B4D80F87A&xml=1&res.h=200&res.w=175[/img]

< Sporočilo je popravil london_paris -- 14.2.2007 12:20:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.2.2007 13:37:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Depilator
14.2.2007 17:57:42   
čaki
jaz ga imam za to poletje namen zamenjati.
bambina katere firme pa je tvoj, da skor nič ne boli?? jaz mam zdaj enga tapocen. im res boli ko user posted image user posted image
mislim, da če vseeno daš mal več keša da mora bit mal boljša roba in res manj bolečin user posted image user posted image user posted image user posted image
se motim al to res drži-mal dnarja mal muskeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Depilator
14.2.2007 18:20:07   
Strawberrie Cherrie
Bambina, tvoj je enak kot mojuser posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Depilator
14.2.2007 18:22:06   
Strawberrie Cherrie
Čaki: Braun Softperfectfriends edition (če se nisem zmotla pa ni kakšnih frendsov zravenuser posted image ) - stane pa okoli 20tisoč naših bivših tolarjevuser posted image , ajde 80€

< Sporočilo je popravil london_paris -- 14.2.2007 18:34:44 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Depilator
14.2.2007 18:28:43   
Anonimen
Jaz sem si že par let nazaj nabavila tudi nek Phlillipsov sensitive model, pa me je bolelo ko hudič. Pa sem nekaj mesecev trpela, ker sem vedela, da naj bi se koža navadila na to, ampak pri meni ni bilo popolnoma nič bolje in mi zdaj leži nimam niti pojma kje. Sem prešaltala nazaj na britvico in se moram pač 3x tedensko s tem zezat.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?