|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog-Lj
30.10.2008 22:35:29   
Taula
Ker nam testi ne pokažejo alergije, so nas napotili k dermatologu. Kam ste ve odšle (LJ)...na napotnico, ali privat? Koliko časa se čaka na napotnico ponavadi?user posted image

Hvala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatolog-Lj
31.10.2008 8:24:53   
urška
jaz sicer nisem šla zaradi alergije in tudi ne v lj. ampak sem pa v novem mestu pri dermatologinji s koncesijo čakala približno 5 tednov. prav toliko je čakala prijateljica, ki je na pregled peljala 6 mesecev starega dojenčka.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatolog-Lj
14.11.2008 12:26:03   
ANITA D.
Jaz sem šla v Lj.na otroško dermatološko z napotnico če je nujno te takoj vzamejo,če pa ni pa pokliči in se naroči čakaš 2 mesca na pregled.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatolog-Lj
14.11.2008 12:40:42   
Anonimen
Fin dermatolog je dr. Kralj, ki ima privat ambulanto s koncesijo v centru Murgle.

(odgovor članu ANITA D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dermatolog-Lj
16.1.2012 15:22:22   
olimia
Ker je tema že nekoliko stara, bi vprašala, če katera pozna dobrega dermatologa na napotnico z Dolenjskega konca, lahko pa tudi iz Ljubljane. Lahko je tudi čisto privat, če bo cena zmerna. Pediatrinja ni napisala nujno, čeprav bi jaz rada to uredila čimprej, ker so v igri lasje pri hčerki.
Hvala za pomoč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dermatolog-Lj
16.1.2012 16:42:56   
urška
http://www.dermis.si/index2.html

tukaj sem ze bila.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dermatolog-Lj
16.1.2012 19:56:54   
olimia
urška hvala, to sem potrebovala

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?