|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Deska (board) za pritrditev k vozičku
13.4.2004 23:09:23   
Joan
Zdravo !
Mene zanima, če ima kdo ali pa vsaj kaj ve kako je s to desko za pritrdiev k vozičku. (kje se jo dobi, kdo jo montira, koliko stane,...)
Jaz imam dva otroka, najstarejša je stara 2 leti in pol. druga pa pol leta in ta velika noče glih kej hoditi, zato sem mislila da bi si nabavila desko.
Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Deska (board) za pritrditev k vozičku
14.4.2004 9:55:10   
muki
Poglej na tem naslovu
http://www.mami.si

(odgovor članu Joan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Deska (board) za pritrditev k vozičku
14.4.2004 14:01:59   
*daša*
oj!

obstajata dve različici teh desk - kiddy in buggy board. razlika je pa v tem kakšen voziček uporabljaš. buggy board je za tiste vozičke, ki vzadaj nimajo prečke (bolj za marele) kiddy board pa za tiste z prečko. no upam, da sem prav razložla. imajo jih v toysu (pa tudi vrjetno v trgovinah po sloveniji) no v toysu stane buggy board 65 eurov, kiddy board pa 55 eurov. na voziček si ju pa namestiš sam.

drugače pa imajo naši prijatelji podobno razliko med otročkoma kot vi in so kupili kar voziček za dvojčka. obstajajo pa tudi vozički za dva različno stara malčka (vem, da jih imajo v baby centru od Abc design)

tule si ga lahko ogledaš:
http://www.abc-design.de/

tule sta pa kiddy in buggy board
http://www.ethosbaby.com/frameset.html?/Buggy_Board.shtml

lp, dasa

(odgovor članu Joan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Za ženske: Nosečnost & šport z roko v roki?
Janjikaaaa

Ali ste se oz. se boste med nosečnostjo aktivno ukvarjali s športom? (npr. joga, pilates, fitnes...)

Da (36%)

Ne (64%)


Število vseh glasov: 188

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!