|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 8:22:31   
anckabancka
Ker imam 3 majhne otroke (najstarejši ima 4 leta in pol) in so vsi v vrtcu, sem veliko na bolniški. Skoraj polovico časa. user posted image
Ravno sem prišla delat, po več kot enem tednu, pa je že drugi dan zbolel najstarejši, kljub temu da sem imela prejšnji teden vse tri doma. Tudi mlajša dva oba zelo grdo kašljata.

No, sem včeraj povedala sodelavki, s katero delam, da bom spet na bolniški negi in ni bila preveč dobre volje. Jo čisto razumem. Delam pa v vrtcu in je potem včasih sama ali pa ima študentke, ki velikokrat nimajo pojma in je res težko delat. Pa tudi starši že malo čudno gledajo, ker je kar naprej kakšna druga in ni vse na svojem mestu...
In mi je včeraj rekla sodelavka, če mi ginekolog ne da bolniškeuser posted image Bilo bi za vse lažje, če bi šla kar na bolniško in bi bilo lažje glede nadomeščanja. Jaz pa se počutim v redu in imam težave samo s krčnimi žilami na eni nogi. Res me bolijo, pečejo, srbijo... Sem pa v četrtem mesecu nosečnosti. A je to lahko razlog za bolniško?
Odločena sem bila, da bom delala do konca - saj imam samo še 3 mesece, potem pa dopust in porodniška. Zdaj pa res ne vem več kaj naj. Mi je pa res zoprno zaradi sodelavk, ker potem se tudi popoldne ritem podre in morajo druge podaljšat... In punce povsem razumem.

Razmišljam pa tudi kaj bo potem, ko se bom vrnila po 4. otroku in bo mogoče še več bolniškihuser posted image Službe pa ne mislim pustiti, verjetno pa bom delala skrajšan delavnik.
Nimam pa nobenih starih staršev, ki bi lahko pomagali.

Kaj naj storimuser posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 8:25:57   
Shorty_
Kaj pa če hodita na bolniške izmenično z možem? Midva  sva tako prakticirala kadar je bila veliko doma.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 8:33:31   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Kaj pa če hodita na bolniške izmenično z možem? Midva  sva tako prakticirala kadar je bila veliko doma.


enako

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 8:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka



Kaj naj storimuser posted image



Prvo poskrbi za familijo potem pa se sekiraj zaradi službe.user posted image Služba ostaja, otroci pa rastejo.user posted image

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 8:46:38   
anckabancka
Mož je tisti, ki nosi denar domov. Zasluži več kot enkrat več kot jaz, tako, da njemu se res ne splača na bolniške hodit. Je potem vseeno, če jaz ostanem domauser posted image

Ma saj to si skoz govorim... Najprej otroci, družina potem pa služba. Samo se vseeno sekiram, ker vem da me že postrani gledajo.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 9:56:36   
Anonimen
Zadeva je taka, da imaš sedaj TI majhne otroke in si temu primerno tudi več odsotna zaradi nege. Ko bodo tvoji otroci zrasli, boš imela mlajše sodelavke, ki bodo imele majhne otroke in bodo one več odsotne. To ti je en tak začaran kroguser posted image (zdej tebe gledajo postrani, čez par let bodo pa eno drugo, pa njih so tut pred parimi leti). Ne sekiraj se, če je otrok bolan bodi z njim doma, ko je zdrav pa pojdi v službo, pa čeprav le za dva dni. Seveda, če se dobro počutiš (sem zasledila, da si spet  veselem pričakovanjuuser posted image ).

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 10:03:12   
Anonimen
Samo da ti ga ne bodo drugi skrajšal za zmeri user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 10:29:59   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

Samo da ti ga ne bodo drugi skrajšal za zmeri user posted image


Zakaj že???? Mislim, kjer odgovoruser posted image user posted image user posted image

No takole..ja vrjamem da je neprijetno za sodelavke, ker potem ostanejo same, ampak kaj jst vem no...možnost je da ti da G bolniško za 1mesec, pol pa bo vrjetno že počasi konec tega obdobja prehladov in viroz..magari otroke doma imej, jim daj kaj za krepitev imunskega sistema...pol pa nazaj v službo/vrtec z upanjem da bo bolje..ne vem no...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 12:39:27   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Mož je tisti, ki nosi denar domov. Zasluži več kot enkrat več kot jaz, tako, da njemu se res ne splača na bolniške hodit. Je potem vseeno, če jaz ostanem domauser posted image

Ma saj to si skoz govorim... Najprej otroci, družina potem pa služba. Samo se vseeno sekiram, ker vem da me že postrani gledajo.



tu pri nas je velika razlika v dohodku, sam se vseeno mal šlepamo, ker za dva dni odsotnosti od dela ni neke panike na koncu mesca.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 13:56:52   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: end1


tu pri nas je velika razlika v dohodku, sam se vseeno mal šlepamo, ker za dva dni odsotnosti od dela ni neke panike na koncu mesca.



Ja, samo ima mož tudi bolj odgovorno delovno mesto, razne projekte... In bi si veliko težje privoščil bolniško.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 14:46:54   
bskrle
Midva z možem sva bila domenjena pon-sred jaz na bolniški, čet-pet on. Tudi midva sva takrat imela 3 majhne otroke.
Bolniško do 30 dni ti oddobri osebni zdravnik, tako da probaj to izkoristiti.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 14:53:53   
bskrle
To, da si ne more privoščiti bolniške, je slab izgovor, moj brat ima
tudi odgoovrno mesto, pa je vseeno na bolniški


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 15:09:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

To, da si ne more privoščiti bolniške, je slab izgovor, moj brat ima
tudi odgoovrno mesto, pa je vseeno na bolniški



Obstajajo poklici, kjer enostavno res ne moreš bit na bolniški, verjemi! Moj  user posted image je tud eden izmed njih.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 15:42:59   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

To, da si ne more privoščiti bolniške, je slab izgovor, moj brat ima
tudi odgoovrno mesto, pa je vseeno na bolniški



Obstajajo poklici, kjer enostavno res ne moreš bit na bolniški, verjemi! Moj  user posted image je tud eden izmed njih.



Kako ne moreš? A če si polomiš obe nogi in obe roki, greš vseeno v službo?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dilema zaradi bolniških...
3.2.2010 15:45:00   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

To, da si ne more privoščiti bolniške, je slab izgovor, moj brat ima
tudi odgoovrno mesto, pa je vseeno na bolniški



Obstajajo poklici, kjer enostavno res ne moreš bit na bolniški, verjemi! Moj  user posted image je tud eden izmed njih.



mores res ne... ce pa moras, pa moras! druge ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:23:38   
Taula
Izgovori. Vsak je nadomestljiv, madona. Drugo pa je ali hoče iti na bolniško (zaradi keša). Kaj pol vaši možje ne smejo biti v 30 letih ko bodo na jobu nikoli bolni, polomljeni, bog ne daj še kaj hujjšega ker pač niso nadomestljivi.user posted image Vse se da če se hoče.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:31:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Izgovori. Vsak je nadomestljiv, madona.


Če eden sam dela kot disponent v mednarodnem transportu, potem ni več nadomestljiv, ne? Kdo bo urejal vse fure kamijona, pošiljal CMR papirje, klical stranke, usmarjal kamione po svetu...kaj bolj jasno, da res obstajajo poklici (del. mesta) ko nisi nadomestljiv?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:32:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

To, da si ne more privoščiti bolniške, je slab izgovor, moj brat ima
tudi odgoovrno mesto, pa je vseeno na bolniški



Obstajajo poklici, kjer enostavno res ne moreš bit na bolniški, verjemi! Moj  user posted image je tud eden izmed njih.



Kako ne moreš? A če si polomiš obe nogi in obe roki, greš vseeno v službo?


V tem primeru obstajajo službeni računalniki, prenosniki.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:37:53   
Anonimen
In ja, pri nas oče ne more it na bolniško zaradi otroka. Sej v bistvu še jaz ne grem, ker mi ni do tega. Dokler imam varstvo bo tako kot je.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:38:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

In ja, pri nas oče ne more it na bolniško zaradi otroka. Sej v bistvu še jaz ne grem, ker mi ni do tega. Dokler imam varstvo bo tako kot je.user posted image


grozno................................user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:43:34   
Anonimen
Aneda? Sem grozna mama, ker nisem bla v 3 mesecih niti 5 dni na bolniški, otrok pa non stop na AB. Ajej kam pelje ta svet.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:50:54   
Anonimen
Tvoj otrok je vedno v dobrih rokah,nic bat.Ce ne bi bilo tako,bi si tudi ti bolnisko vzela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dilema zaradi bolniških...
4.2.2010 13:53:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Tvoj otrok je vedno v dobrih rokah,nic bat.Ce ne bi bilo tako,bi si tudi ti bolnisko vzela.user posted image


V to pa res ne dvomim.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




kašica
Ines_L

Katere kašice kupujete otrokom?

Bebivita (16%)

Hipp (28%)

Alete (2%)

Frutek (53%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!