|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dimenzija zakonske postelje
8.1.2008 19:28:45   
georgeslo
Pozdravljeni

Ker sva z mojo boljšo polovico pred nakupom zakonske postelje in sva že naročila 160x200 dimenzijo, me zanima kakšne so vaše izkušnje z različnimi dimenzijami postelj.

Ali je komu takšna dimenzija bila premajhna ali komu celo prevelika?user posted image

Zadeva je dokaj pomembna saj se prvič seliva na svoje in bi rada da je vse ok.

Hvala za odgovore in lp.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.1.2008 9:06:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:29:46   
snorlax
Midva imava 180 x 200.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:33:13   
StBarbara
Mi2 imava 160*200; pa spi tudi mali z nama.
Meni je uredu, ker sem rada stisnjena user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:35:06   
Anonimen
Prej sva mela 160x200, zdej pa 180x200.
Ni glih neke razlike. Men je bla tud prej čist dost velika. Pa nism rada stisnjena. Spiva vsak na svojem koncu.

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:38:14   
Anonimen
Pri dimenziji 180 x 200 sem se kar zgubila tam noter. Zdaj ,ko imava 160 x 200 je pa ravno prav. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:53:25   
piščanc
men je zakon 180 x 200, bi tud večjo. ker včasih spimo tud 4-je skupi user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:53:44   
max81
tudi pri nas imamo 160*200 in je čisto ok, s tem, da je včasih še punči pri nama, nam je čist okuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:57:25   
lukec
Midva imava 180 *200 in ne bi manjše, čeprav dvomim, da se 20 centimetrov kaj veliko pozna, no vsaj dokler sta v postelji samauser posted image . Sicer pa nobeden od naju ne mara stiskanja, tako, da imava vmes včasih tud meter prostora.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 19:58:52   
Hans
Mi smo imeli prej velikost 160x200 pa smo spali dobro, sedaj smo kupili 200x200 in dormeo jogi in spimo super - dva velika in ena malčica.user posted image

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:05:59   
Lunca1
midva imava 180 x 200, pa je ravno prav velika kadar dobiva še podnajemnico. Bomo videli kako bo zdaj ko pride še en podnajemnik.user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:10:48   
trnuljčica
Žal, ti tu forum verjetno lahko malo pomaga, saj je stvar individualna. Eni raje spijo v veliki postelji in na široko, eni pa se raj stiskajo. Midva mava 160x 200 in sva zelo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:19:47   
želva
meni je 160*200 čist premajhna, ker imam rada velikoo prostora. sam nimava placa v spalnicu za večjo posteljo. če imaš plac, ti kar večjo naroč, si bolj komot

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:30:59   
skuštrana
mi  naši rečemo kar družinska postelja user posted image ima 200 krat 200 in je super user posted image ne bi menjala za manjšo, no wayuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:46:42   
fusia
To je res različno, eni se radi stiskajo, drugi rabijo veliko prostora. Midva recimo sva v starem stanovanju imela 180x200, tukaj pa imava 160x200 in nama je premala tako da imava v načrtu kupiti večjo. Moja prijateljica ima pa 140x200 pa pravi, da ji je super.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 20:59:16   
Anonimen
Midva imava 160 x 200. Velika je dovolj, samo če bi še enkrat kupovala, bi kupila 2 jogija po 80 cm, ne enega. Pa dva kovtra.

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 21:06:42   
Gina
Pri nas je 180x200, s tem da moj spi kot grof, zleknjen čez celo posteljo, pa obrača se, pa povsod ga je polno, jaz pa menda spim na 60cmuser posted image , pa me čisto nič ne moti. Tako da je vse odvisno od spalnih navad, kolk velko posteljo rabiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 21:34:06   
bskrle
Mi imao 200 x 200 in nam je premajhna, če pridejo vse 3 k nama spat. Vedno relčem možu, da bi morali imeti skupna ležišča. 160 pa je čist premalo!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 21:53:36   
tajtam
naša vodna postelja meri 220 x 200 cm. Včasih celo malo premajhna ko ponoči dobimo dve slepi potnici, ki sta pri spanju zamešali kompas - spita namreč počez.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 22:05:42   
Janeja
180x200

Ravno prav velika kadar hočeva bit komot, stiskava se lahko pa tudi v veliki user posted image
Če imaš prostor, vzemi večjo kot 160.



(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 22:30:52   
Spark
Na začetku ko sem se k mojemu preselila sva imela 140*200. Pa nama je bila čisto ok. Za spat je bilo. No potem pa sva kupovala novo spalnico in sva si kupila 180*200. Kakšen luksuz. Sva se smejala, da morava imeti zmenke, da se srečava v pojstli, ker je bila takoooo velika. Jaz ne bi imela manjše postelje, razen če bi bila prostorska stiska.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 22:33:55   
Anonimen
odvisno kako sta navajena spat. kolegica ima pojstlo široko 120 in pravi da ne menja. da spita čisto stisnjena in se mata super. jaz bi pa fasala živčnega. zato imava 180 široko da sem lahko komot. seveda pa vsako noč na sredo dobiva še tavelko pupo tko da je te toliko bolj fino da nismo čisto nažokani

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 23:11:38   
georgeslo
uf......zdej je pa kriza.

Bom očitno moral spreminjati naročilo......sicer se res rada stiskava, sam je mene tudi dosti skupaj user posted image

Sicer pa neverjeten odziv....hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 23:23:54   
kofetek2010
v spalnici: 200 x 200 cm (ne maram stiskanja, ko se spi se spi) user posted image

tamala v sobi: 160 x 190 cm (obupno preozka za 3 in meni je prekratka) ima pa namerno tako veliko, da lahko komot prespim pri njej

mulc v sobi: 190 x 190 cm

(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
8.1.2008 23:43:49   
TejkaPK
tudi midva imava 160x200 in je ravno prav. še prostora ostane pa se ne ravno stiskava ker sva oba rada komot in btw tudi jaz nisem ravno suhica.

(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 0:04:49   
Marogica
Tudi midva imava 200x200 in ne bi želela spati na ožji postelji. Očitno potrebujeva oba dosti prostora pri spanju oz. občutek, da se lahko "raztegneva", kolikor naju je volja. Pa tudi pri sexu imaš več možnosti....user posted image  Več v cm postelje....user posted image

Odejo pa imava tako ali tako vsak svojo, kaj drugega si ne znam predstavljati.

Otroka pa imata vsak od svojega ca. 20 meseca starosti posteljo 160x200. Trenutno resnično prav pride, ker spita oba v eni...user posted image  Enkrat v eni sobi, drugič v drugi....selitve narodov, pač....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?